(0)
Puzzle English
English_Dom

Як поговорити з улюбленим по душам?

Коли вам вдалося зустріти свою половинку, ви розраховуєте, що ваші відносини буде наповнені любов'ю і довірою, що допоможе уникнути різноманітних проблем. Однак в реальності часто виявляється так, що виникають різні ситуації, які не можна пускати на самоплив, необхідно розмовляти зі своєю половинкою і намагатися найтіто рішення, яке влаштувало б обидві сторони, допомагаючи зберегти любов і гармонію.

Визначте вашу мету

Як підготуватися до розмови з чоловіком? В першу чергу вам необхідно усвідомити, що метою вашої бесіди зовсім не є спроба нав'язати коханому свою точку зору з певного питання, змусити його підкоритися. Думка людини може інколи дуже сильно змінитися в тому випадку, якщо він сам усвідомлює, що протилежна точка зору не голослівна, а підтверджується необхідними аргументами. Щоб довести чоловікові, що ви маєте рацію, вам необхідно оперувати фактами, бути з ним більш терплячою і проявляти розуміння. Пам'ятайте про те, що улюбленого неможливо змусити зробити щось для вас, хоча б тому, що це доросла зріла особистість. Нав'язати власні переконання йому у вас швидше за все не вийде. Але якщо ви покажете, що певні дії з його боку буде вигідні вам обом, послужать для загального блага, то хлопець із задоволенням виконає те, что ви хочете.

як правильно розмовляти з чоловіком

Створіть правильну обстановку

Перед серйозною розмовою вам необхідно гарненько все обміркувати та підготувати. В першу чергу вам необхідно створити для вашої бесіди ту обстановку, в якій кожен з вас буде відчувати себе спокійно і комфортно. Приготуйте смачну вечерю, включите м'яке освітлення, яке дозволить створити потрібну атмосферу. Чи варто говорити про те, що перед початком розмови у обох має бути гарний настрій. Продумайте стратегію діалогу Для душевного діалогу варто уникати звинувачуючих фраз і говорити виключно про те, що ви відчуваєте, використовуючи так звані "Я" -висловлювання. Не варто звинувачувати свого хлопця у виниклій ситуації.

як правильно розмовляти з чоловіком

Зосередьтеся на позитивному, сказавши, що вам дуже з ним пощастило і ви щасливі, але вам не дає спокою одна проблема або питання. Коли ви побачите в очах свого улюбленого інтерес, розкажіть про те, що турбує вас і що ви хотіли б поліпшити або виправити. При цьому будуйте розмову в формі діалогу, періодично даючи партнеру можливість висловити свій погляд на певні речі. Можете використовувати відомий прийом професійних переговірників, при якому, переконуючи співрозмовника, ви задаєте питання таким чином, щоб єдиною відповіддю була би згода. Таким чином приводячи потрібні аргументи, будуючи фрази таким чином, щоб співрозмовник погоджувався з вашими аргументами і всіляко показуючи вигоди від рішення проблеми для вашого партнера, ви знайдете взаєморозуміння.

як правильно розмовляти з чоловіком

Не будьте нудною

Уникайте довгих і нудних монологів, коли у чоловіка може створюватися враження, що його вичитують як підлітка. До того ж, чоловіки ніколи не вислуховують тривалих монологів. Уважно слухаючи улюбленого, ви покажіть йому, що ви цінуєте його думку і знайти рішення, яке влаштує вас обох вдасться набагато швидше.

як правильно розмовляти з чоловіком

Не сподівайтеся на швидкий результат

Не розраховуйте на те, що всі наявні проблеми тут же успішно вирішаться після однієї такого розмови. Дайте чоловікові час поміркувати над почутим, подумати над найкращим рішенням. Через деякий час ви зможете спробувати знову повернутися до розмови.

Читайте також нашу статтю "11 секретів щасливих парочок" тут

Читайте також "Причини жіночих істерик"

 Читайте "12 сімейних традицій, які урепляют відносини в родині" і завантажуйте інфографіку

 Читайте "Як поговорити з улюбленим по душам?"

 Читайте "Методи захисту від надмірного контролю близької людини"

 Читайте "Причини нервовів зривів у жінок або чому жінки кричать"

  Читайте також "Генограмма як метод самопізнання"

  Читайте також "У хворобі і в здоров'ї. поки смерть не розлучить...

  Читайте також "Чому чоловіки люблять лежати на дивані""

  Читайте також "Все, що ви хотіли знати про відносини"

  Читайте також "3 способи сказати "ні" сімейній рутині"

 

Сохранить

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення