(0)
Puzzle English
English_Dom

Програми для складання генеалогічного древа

У житті кожної людини настає час, коли потрібно зібрати і проаналізувати всю інформацію про родичів, предків, історії їх життя і безліч інших важливих фактів. Нижче ми проаналізували найбільш популярні програми для складання генеалогічного древа. які допоможуть все це скласти в логічне родове древо.

Simtree

Досить проста і безкоштовна програма для створення генеалогічного дерева родини. Основна форма - картотека у вигляді таблиці, яка створюється користувачем. У картотеку можна вносити безліч необхідних даних: персональні дані, родинні зв'язки, фото, біографії, коментарі і т.д .

Програми для створення генеалогічного древа

Family Tree Builder

Як і в попередній програмі в Family Tree Builder можна додавати до кожного учасника сімейного древа дату народження або смерті, його фотографії, контактні дані, стать та інші важливі дані. Створений документ можна представити у вигляді графіка або таблиці, а можна і роздрукувати. Перевагою є можливість імпортувати дані в Excel, а також можливість пошуку своїх родичів серед 65млн користувачів цієї програми.

Програми для створення генеалогічного древа

Gramps

Складна і просунута програма для серйозного вивчення генеалогії, а не просто для допитливих. Однак, якщо ви серйозно вирішили зайнятися власним родоводом, варто повозитися з розбором різноманітного функціоналу цієї програми і оплатити доступ до всіх її функцій.

Програми для створення генеалогічного древа

RootsMagic

Одна з найстаріших і відповідно проработаних програм для складання генеалогічного древа і його аналізу. Програма дозволяє складати древо і публікувати його on-line для зв'язку з іншими опублікованими древами. Однак, в безкоштовній версії функціонал досить обмежений і до того ж, програма не русифікована.

Програми для створення генеалогічного древа

Genopro

Досить зручна програма, яка дозволяє швидко побудувати родове древо в графічній формі, однак, безкоштовна версія має обмежений термін дії (15 днів) і обмежену кількість людей для додавання (25 осіб).

Програми для створення генеалогічного древа

Personal Ancestral File

Одна з кращих безкоштовних програм, що пропонують багатий функціонал. Програма досить складна, але логічна, тому розібратися в ній навіть без знання англійської мови можливо. Можна подавати інформацію в різному вигляді: у вигляді списку, спрощеного древа і деталізованого. Також можна шукати інформацію серед інших користувачів.

Програми для створення генеалогічного древа

Сімейний літопис

Проста і зручна, але платна програма. Безкоштовний функціонал обмежений, однак, велика база користувачів пропонує великі можливості в пошуку своїх родичів.

Програми для створення генеалогічного древа

Дерево життя.

Русифікована програма з досить широким функціоналом за доступну суму. Але навіть безкоштовна версія дозволяє створювати до 40 родичів в одному древі. Незважаючи на зручність і широкий функціонал програми, є деякі недоробки в виведенні окремих даних за запитом.

Програми для створення генеалогічного древа

Читайте про те, як скласти Генограмму в нашій статті "Генограмма як метод самопізнання" тут

 

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення