(0)
Puzzle English
English_Dom

Як зрозуміти чи готовий чоловік до серйозних стосунків?

Читайте 11 фактів, які свідчать на користь серйозності почуттів і намірів чоловіка. Чи готовий він бути поруч лише в моменти радості? Чи підтверджують його слова реальні вчинки? Як щодо довіри, поваги та спільних планів на майбутнє? Якщо він уже не може уявити життя без вас… відкиньте сумніви і будьте впевнені – ви на правильному шляху!

Кажуть, що стосунки чоловіка до жінки відображаються у його вчинках, у тому, наскільки відповідають його слова реальним діям. Проте, ми часто забуваємо й про іншу істину – саме жінка несе відповідальність за якість чоловічих вчинків, саме вона може надихнути або знесилити свого обранця.

Як зрозуміти наміри чоловіка щодо вас, чи закоханий він у вас по-справжньому? Готовий він вийти на новий рівень стосунків, а можливо ви просто помиляєтеся щодо його ставлення до вас? Все це не важко з’ясувати, якщо прослідкувати за словами та діями вашого чоловіка. А щоб вам було легше розібратися, ми пропонуємо ознайомитися з 11 фактами, які підтвердять чи серйозні наміри чоловіка щодо його стосунків з вами.

11 фактів на користь серйозності стосунків з чоловіком

1.Він поруч, коли вам погано

Підтримка жінки

Найочевидніший доказ готовності чоловіка до серйозних стосунків – це його прагнення бути поруч із жінкою за будь-яких обставин. Якщо його не влаштовує ділити з вами лише радісні миті і він готовий надати вам підтримку у скрутних ситуаціях, коли все сиплеться і земля ніби зникає з-під ваших ніг, то будьте впевнені – він дійсно вас кохає. Ось що важливо!

2. Бачив вас в різноманітних ситуаціях, але все одно вважає вас ідеальною

Жінка по-справжньому не байдужа чоловікові, якщо він, знаючи всі її мінуси, бачачи її без прикрас і макіяжу, все одно хоче бути з нею поруч. Ніхто не ідеальний – дивні звички і поведінка, недоліки в зовнішності і багато іншого. Якщо це його не зупиняє, якщо він вважає ваш характер кумедним, повірте цей чоловік дійсно кохає вас!

3. Виконує обіцянки

Виконання обіцянок

Можна постійно торочити про силу своїх почуттів, але якщо слова залишаються всього лише словами – це не ваш чоловік. Не потрібно лише слухати його і кохати вухами, подивіться краще на його вчинки. Він доводить своє кохання реальними справами, чи ви змушені постійно сумніватися в ньому, живучи в очікуванні чергового обману?

4. Він також працює над стосунками

Який сенс у тому, щоб будувати своє життя з чоловіком, який не готовий вкладати самого себе у стосунки із жінкою, боротися за спільне щастя? Якщо він не хоче розвиватися, йти на поступки чи підтримувати пристрасть разом з вами, то це не ваш герой. Правило щасливих пар – боротися за коханням разом.

5. Не засуджує ваше минуле

Засудження

Ким би ви не були у минулому, скільки б усього вам не довелося пережити, він не буде докоряти вам за минуле. Вашому чоловікові важливіше те, яка ви з ним тут і зараз, і чи готові ви змінюватися, щоб разом з ним будувати спільне майбутнє. Він кохатиме вас такою, яка ви є, залишивши минуле у минулому.

6. Ваше щастя – його щастя

Чоловік готовий до довготривалих стосунків, якщо він цінує ваше щастя навіть більше, ніж власне. Тобто йому приємно і радісно від того, що він робить вас щасливою, балує вас різними дрібничками. І, звичайно, він завжди радіє за вас, якщо у вашому житті відбувається щось хороше, адже йому від цього також добре.

7. Довіряє вам

Довіряти коханій людині

Чоловік, який по-справжньому кохає жінку, повністю чесний з нею у стосунках, не боїться здаватися дурником чи «не таким». Натомість, він вимагає взаємної відкритості у стосунках і від коханої. У такій ситуації не лише жінка може покластися на чоловіка, але й чоловік повністю довіряє жінці, не боїться бути поруч із нею занадто чуттєвим чи вразливим.

8. Ставиться до вас із повагою

Неможна кохати людину без поваги до її дій чи вчинків, думок чи почуттів. Чоловік, наміри якого щодо жінки серйозні, поважає її і ніколи не завдасть їй болю. Навпаки, він завжди буде прислухатися до її думки щодо спільних рішень, щодо їх спільного майбутнього. У таких парах немає місця для егоїзму.

9. Говорить «ми», а не «я»

Ми разом

Якщо у чоловіка щодо вас серйозні наміри, то він обов’язково їх озвучить! Ваш чоловік почне планувати з вами своє майбутнє, вживаючи займенники «ми» і «наше». Він буде думати про те, як влаштувати своє життя так, щоб у ньому було комфортно вам обом. Але головний показник його почуттів – ваш чоловік відчуватиме задоволення від самої думки про ваше спільне майбутнє.

10. Познайомив вас із важливими для нього людьми

Якщо чоловік ставиться до вас серйозно, бачить у вас ту саму єдину для нього, з ким хоче пов’язати все своє життя, то він обов’язково познайомить вас зі своїми близькими та друзями. Якщо ж він уникає виходити з вами у публічні місця разом зі своїми друзями чи родичами – це серйозна причина задуматися над тим, чи це дійсно ваша половинка.

11. Не уявляє свого життя без вас

Любов до останнього

Йому з вами настільки комфортно і добре, що він уже й не уявляє, як раніше жив без вашої присутності у своєму житті. Він повністю щасливий і спокійний тільки тоді, коли ви поруч із ним. Минулі стосунки і невдачі – все це само по собі відійшло на задній план і не викликає у ньому більше ніяких почуттів. Він живе цим моментом – з вами поруч – і радіє від того, що зустрів вас на своєму життєвому шляху.

 Як зрозуміти, що чоловік має щодо вас серйозні наміри? Що він по вуха закоханий у вас? Впевнені, ви дасте відповідь «так» на багато пунктів, які були вам представлені, ні разу не засумнівавшись…

 

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення