(0)
Puzzle English
English_Dom

Про захоплення чоловіками. За що жінка має цінувати свого чоловіка?

Наша стаття розповість жінкам, як зробити зі свого чоловіка справжнього супер-героя, використовуючи лише силу слів? Ми розглянемо типову помилку, якої припускаються жінки, – знецінюють чоловіка. Наведемо докладний перелік якостей і досягнень сильної половини людства, на які варто опиратися, висловлюючи своє захоплення чоловікові. Ви дізнаєтеся, як правильно хвалити чоловіка, щоб він захотів досягати більшого. Сила жінки у її словах. Тож настав час використовувати цю зброю!

 

Для чоловіка слова захоплення від жінки рівноцінні кисню, яким він дихає. Слабка стать небайдужа до компліментів та слів кохання,а представники сильної половини людства хочуть відчувати себе важливими та потрібними, бачити в очах своєї жінки щиру радість і визнання своїх досягнень.

За що жінка цінує чоловіка?

За його характер, який може дивувати її своєю стійкістю, прагненням справедливості, дотриманням принципів вірності та честі. За його інтелект та здібності, надзвичайні знання із найрізноманітніших наукових сфер чи мистецтва. Нарешті, за вчинки, які чоловік робить задля своєї коханої: його бажання захищати та піклуватися про неї, заробляти та витрачати кошти на дім та сім’ю, на неочікувані сюрпризи та подарунки.

Захоплення чоловіком

Чому чоловіки такі ласі до захоплення ними?

Саме в похвалі вони знаходять додаткову силу та мотивацію до дій. Чоловік чітко відчуває, що його вчинки важливі і мають значення в цьому світі, що він справжній чоловік для своєї жінки, її захист та опора, а не просто аби хто. Чим емоційніше жінка реагує на справи чоловіка, тим потрібнішою вона для нього стає. Вона стає музою і надихає свого чоловіка на нові звершення.

Що відбувається насправді? Чи головні помилки жінки

А в реальності жінки рідко помічають те, що чоловіки для них роблять. Їхні вчинки вони сприймають як щось само собою зрохуміле, або й взагалі знецінюють їх: «Подумаєш, приніс заробітну плату. Це твій прямий обов’язок!», «Прикрутив лампочку? А я постійно стою біля плити, а дякую ні від кого не дочекалася!», «Їздили відпочивати? Зате чоловік подруги відправив її у навколосвітню подорож!». Продовжуйте перелік самі…

Помилки жінок

До речі, ще однієї розповсюдженої помилки припускаються жінки, які начиталися «розумної» літератури, а тому (через кохання до чоловіка) намагаються хвалити чоловіка за будь-яку дрібницю, яку він зробив. У результаті жінки передають куті меду! Вини хвалять чоловіків, ніби маленьких хлопчиків, коментуючи кожен крок. Почистив зубки? Який молодець! Пішов з дружиною в магазин? Ціни тобі нема! Сам вимив тарілку? Ти просто золото! І чоловік поступово перетворюється на апатичну «принцесу».

Стоп! Потрібно захоплюватися реальними досягненнями чоловіка, його мужністю, а не всіма дрібними вчинками. Просто відчуйте різницю!

На чому бажано акцентувати увагу, коли ви захоплюєтеся своїм чоловіком?

  • На його фізичних даних – неймовірне тіло, великі і теплі руки, приємно низький тембр голосу, сильний і витривалий.
  • На рисах характеру, властивих тільки чоловікам – відповідальність, рішучість, наполегливість, уміння аналізувати і не піддаватися емоціям, щедрість, уміння постояти за себе і відстоювати свої інтереси.
  • На специфічних чоловічих уміннях – керування автомобілем, виконання роботи в будинку (прибити поличку, полагодити кран, пересувати меблі), виконання малярних та столярних робіт тощо.
  • На соціальних досягненнях – поставив і досягнув важливих цілей, знайшов хорошу роботу, отримав підвищення, переміг на змаганнях.
  • На його ролі голови сім’ї – цінуйте його як годувальника і захисника, захоплюйтеся його батьківським інстинктом, дякуйте йому за внесок до сімейного бюджету.
  • На його цілях та мріях – підтримуйте його бажання і вірте в його успіх, навіть якщо ніхто не вірить. Хоче почати власний бізнес, полетіти на Марс чи стати президентом? Ніякого здорового глузду, а ви просто захоплюйтеся його цілеспрямованістю та сміливістю, слухайте його божевільні ідеї і ви гарантовано станете жінкою №1.

Як правильно висловлювати захват?

Захоплення

Щоб змусити чоловіка повірити, що у ваших очах він найсильніший і найбільш мужній на світі красень, вмикайте весь свій ентузіазм. Грайте роль маленької і слабкої дівчинки, яка щиро дивується відвазі свого лицаря, станьте більш емоційною. Якщо ви відчуваєте, що ця роль не для вас, тоді намагайтеся хоча б вислухати чоловіка, захоплюючись тим, наскільки він переймається своїми планами. Акцентуйте свою увагу та тих рисах характеру, які роблять його справжнім чоловіком, підкресліть його мужність. Частіше нагадуйте коханому, як ви цінуєте його за все, що він для вас робить. І ви здивуєтеся, як швидко чоловік зміниться і перетвориться на справжнього супер-героя. Все у ваших руках!

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення