(0)
Puzzle English
English_Dom

Як відмовити і залишитися другом?

Всім часом доводиться відмовляти. Це стосується будь-якої сфери життя. І всім відомі випадки образи у відповідь на відмову. Як можна відмовити, щоб людина не образився і залишився одним?

Якою би гарною і приємною, людиною ви б не хотіли бути, але будуть траплятися ситуації, коли вам доведеться відмовляти іншим людям. Ви не можете завжди з усім погоджуватися. Але разом з тим техніка правильної відмови дозволить вам сказати «ні» і залишитися при цьому у гарних стосунках.

як відмовити

1.Зробіть комплімент

Зробіть комплімент своєму співрозмовнику, зверніть увагу на те, яка чудова його ідея чи пропозиція. Позитивно оціните те, що говорить вам людина. Пам'ятайте, як в казці про Білосніжку, де дзеркало на прохання царівни розповісти їй, хто красивіше і миліше на світі, відповідало: «Ти красива, годі й казати ...». Дзеркало знало відповідь на своє питання, і вона би не сподобалась царівні. Тому воно спочатку говорило то, як права царівна в своїх очікуваннях і проханнях.

техніка досягнення складних цілей

2. Відмовте, пославшись на об'єктивні причини.

Після компліменту розкажіть, з якої причини ви змушені відмовити. Бажано посилатися не на недоліки або слабкі сторони ідеї співрозмовника, а на щось, що є зовнішнім фактором, що заважає. Наприклад, це може бути обіцянка іншій людині або вже раніше заплановані справи. наприклад:

1. «Вибачте, я зараз не можу". Якщо ця банальна фраза сказана з виразом жалю, вона обов'язково спрацює.

2. «Спасибі, що звернувся, але на жаль, тут я нічим не можу допомогти, але можливо, я можу бути корисним в чомусь іншому?»

Начебто і відмова і одночасно і пропозицію допомоги і вираз подяки. Образи, начебто, тут не доречні.

як відмовити

3. Запропонуйте альтернативне рішення.

Не відпускайте людину ні з чим. Запропонуйте йому свій варіант вирішення ситуації. Так, ви не згодні з його пропозицією, але можете дати пораду, рекомендацію або запропонувати щось своє, що буде хоч якось задовольняти бажання вашого співрозмовника.

Як відмовити і залишитися другом? Це дуже важко зробити, якщо тільки ви не будете враховувати почуття і бажання інших людей. Робіть компліменти, пропонуйте свої рішення ситуації, посилайтеся на чинники,на що заважають,  які не мають нічого спільного з недоліками вашого співрозмовника або його ідеєю. Знайдіть причини вашої відмови в навколишньому середовищі або в собі самому, що дозволить іншій людині не відчувати себе нікчемним. Тільки так можна відмовити і залишитися другом.

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення