(0)
Puzzle English
English_Dom

Як правильно кохати жінку? Короткий посібник для люблячих чоловіків

Роки шлюбу можуть зіпсувати характер жінки. І з прекрасної принцеси жінка може перетворитися на справжнього дракона! Але з цим драконом можливо і потрібно боротися, якщо ви дійсно кохаєте свою дружину і мрієте повернути її легкий норов. Наша стаття відкриє чоловікам 7 найпотаємніших секретів, за допомогою яких можливо не лише ощасливити, але й знову завоювати серце коханої жінки. Читайте: магія викрутки (або навіщо ремонтувати речі), керуємо жіночим настроєм, чарівна сила знаків уваги, і що означає «бути на крок попереду»? Який чоловік змушує жінку хвилюватися та викликає до себе повагу? Час навчатися коханню…

 

 Стомилися приходити додому і зустрічати «злого дракона», який дихає на вас вогнем, замість люблячої та чуйної дружини? Хотіли б частіше бачити її посмішку, коли вона просто дивиться на вас? А натомість постійно бачите невдоволене та роздратоване обличчя? Тоді вам до нас! Ми допоможемо перетворити підвиди «дівчини з мухами», «злобної істеричної дівки» чи просто «домогосподарки звичайної» у жінку мрії, а точніше на щасливу та сонячну принцесу, яку ви колись так самовіддано покохали.

Перед вами короткий посібник про те, як правильно чоловік має кохати жінку. Читайте і починайте виконувати усі приписи негайно!

1. Зазначте свою позицію у стосунках на самому їх початку

Вас дратують зустрічі з її подругами, необхідність ходити з нею до салонів краси та їсти ненависну вам селеру? І ви весь цей час стоїчно мовчали, поступаючись із ввічливості не раз і не двічі? Даремно. Жінка все бере до уваги: якщо раніше чоловік усе виконував, а тепер відмовляється, то у неї в голові спрацьовує тумблер – розлюбив. Щоб не доводити її до істерик, намагайтеся із самого початку зазначати ті дії, які ви не виконуватимете ніколи. У 55% пар приводи для сварок вичерпуються, адже попереджений – значить озброєний.

Позиція в сімї

2. Не лінуйтеся виявляти увагу

Що з того, що ви не любите квіти, адже вона їх просто обожнює! Засуньте свій егоїзм у найдальші закутки свідомості і спробуйте подарувати коханій задоволення, якого вона дійсно заслуговує! Букет польових квітів чи помитий посуд до її приходу з роботи нічого вам не коштуватимуть, зате вона буде щаслива не один день від такого ставлення до неї. А жінки навколо бачитимуть у вас чоловіка мрії! Запрошуйте свою кохану на побачення, купуйте морозиво просто так, обіймайте її і цілуйте її також просто так. Ви здивуєтеся, але жінки розквітають від таких знаків уваги.

3. Не забувайте про викрутку в руці

Чоловіки мліють, коли жінка готує смачну вечерю, а жінка так само відчуває млість, коли чоловік ремонтує важливі для неї речі. Так, для жінок це справжня магія, коли чоловік забиває цвяхи, змінює прокладку в крані чи змушує знову оживати старенький комп’ютер. Якщо ж природа не нагородила вас талантами техніка, то нагадаємо вам, що жодна жінка не образиться, якщо ви просто скажете: «Ось на тобі гроші на нову шафу, а решту витратиш на нові туфлі!».

Магія відкрутки

4. Намагайтеся бути чутливим до її настрою

Хвилину назад вона сміялася над вашими жартами, а зараз гірко плаче в подушку? Напередодні казала, що завоює світ, а сьогодні заливається сльозами і називає себе бездарністю? Така жіноча природа. На неї впливає все навколо – місячні припливи і відпливи, плітки колег, світові тенденції на фінансових біржах і, навіть, колір вашої сорочки. Як тут бути? Ставтеся до її світовідчуття з повагою, а ще краще – підтримуйте її. Не залишайте жінку наодинці тоді, коли ви бачите, що її поведінка відхилилася від норми – вона на диво замислена, мовчазна чи заплакана. Запитайте, чи все в неї добре, обійміть, вислухайте, принесіть шматочок торту, врешті решт. Жінка цінує чоловіка, якому не начхати на її настрій і внутрішній світ.

5. Попереджуйте перед тим, як збираєтеся зникнути

І знову нагадаємо вам про особливості жіночої психології. Жінці дійсно важливо знати, чим ви займаєтеся, о котрій ви повернетеся і чому затрималися. Це не інстинкт «курки-квочки», не потреба почати черговий скандал, а бажання позбавитися від нав’язливих страхів, які так люб’язно підкидає їй багата уява. Як тільки ви не берете слухавку телефону, жінка подумки готується телефонувати до всіх травмпунктів, уявляє картини вашого викрадення , а іноді й ще гірше для неї – секс на червоних простирадлах з тією блондинкою, яку бачила у вас на корпоративній вечірці. Хочете спокою та тепла, замість сцен ревнощів? Попереджуйте про запізнення та тимчасову відсутність.

Не спізнюватись

6. Частіше робіть компліменти

Звичайно, на тлі сучасних глобальних змін у світі, важко помітити нову кофтинку коханої, до того ж, якщо ця кофтинка нічим особливим не відрізняється від десятка попередніх. Проте саме ви обрали цю жінку і разом з нею на ваші плечі лягла відповідальність. Буде непогано, якщо ви скажете їй щось нерозбірливе, проте краще похвалити її зовнішність з власної ініціативи. Не знаєте на чому акцентувати увагу? Тоді просто обійміть кохану і скажіть їй про те, як гарно вона виглядає! Вам цей жест нічого не буде коштувати, а для вашої жінки це буде підтвердженням, що вона як і раніше прекрасна для вас. До речі, упевненість жінки в її привабливості підвищує її бажання і розкутість у сексі. Чи це не бонус для вас, любі чоловіки?

7. Будьте на крок попереду

Жінки терпіти не можуть марудних чоловіків, які не можуть нічого вирішувати самостійно. Якщо вона дістає вас, на кшталт, коли ми кудись сходимо, коли ти купиш новий холодильник чи коли ми підемо нарешті в театр? Не потрібно чухати потилицю і розводити руками у відповідь. А ще гірше – не потрібно казати в таких ситуаціях «Завтра, кохана!». Повірте, жінка прекрасно розуміє, що «завтра» - це річ дуже відносна і цього можна не діждатися навіть до другого пришестя. Правильніше було б не давати жінці приводу засумніватися у вашій здатності приймати рішення. Дістає вас питаннями щодо роботи? «Якраз сьогодні дивився вакансії в агентстві «Новий світ», завтра йду на співбесіду». Хоче в театр? «Уже взяв квитки на п’єсу «12 стільців», ти ж так любиш її!». Відчуваєте різницю? Хто такий нерішучий чоловік, а хто той, який чітко зрозуміє і передбачить бажання жінки.

Бути справжнім чоловіком

З таким чоловіком будь-яка жінка відчуватиме себе як за стіною. В неї не виникатиме потреби влаштовувати сварки і починати істерики, перевіряючи наскільки ви порядні. Зате у неї з’являється час для дійсно важливих речей – кохання до чоловіка, підтримка святкової атмосфери вдома і, звичайно ж, захоплення силою та авторитетом свого чоловіка. І хіба це не подвиг, стати для своєї коханої найкращим у світі? 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення