(0)
Puzzle English
English_Dom

Як переглянути всі пошукові запити Google, які ви робили?

«Почистити історію браузеру» марно?! Google зберігає кожен пошуковий запит, який ви робили і не важливо коли, навіть той пікантний, який вам, як ви думали, вдалося приховати.

Тобто, йде мова не лише про останні пошукові запити, які спливають на поточному комп’ютері. Ми маємо на увазі будь-який запит, який ви зробили на будь-якому із пристроїв за весь час. Якщо ви шукали щось, попередньо увійшовши до облікового запису Gmail  чи поточного Google аккаунта, то це було записано. Навіть, якщо ваші пошуки були здійснені з мобільного чи безпосередньо у режимі інкогніто вашого браузеру, всі вони були збережені і просто чекають того часу, коли ви їх знову відкриєте, наперед припускаючи, що ви уже знаєте де і що шукати.

Як переглянути повну історію Google пошуку?

Історія пошуку Гугл

Одночасно і зацікавлені, і стурбовані? Отже, як можна побачити все, що ви будь-коли шукали в Google? Про всяк випадок, впевніться у тому, що ви вдома самі і перейдіть за посиланням history.google.com/history, а потім перегляньте ваше «брудне» минуле.

До того ж, ви маєте можливість побачити кожен здійснений вами пошуковий запит, а також його точну дату і час, завантажені вами файли, або перейти на той чи інший сайт, який ви коли-небудь відвідували. У такий спосіб ви зможете відчути ще й певну ностальгію за минулим.

Окрім того, що ви можете побачити все, що ви будь-коли шукали в Google, ви також зможете використати збережену копію пошуку, що дасть вам безпосередній доступ до раніше переглянутих зображень чи до статистики активності користувачів Chrome. Окрім того, Google створює персональну карту місць, де ви бували з тим чи іншим пристроєм, з якого ви робили пошукові запити.

Історія Google acvtivity

Цей інструмент ні в якому разі не створений для того, щоб вас збентежити. Навпаки, він дає змогу вам «відкопати» те, що ви бачили чи чим цікавилися раніше, але знову так і не змогли відшукати таку необхідну для вас інформацію. Наприклад, «цей веселий відеоролик із переляканим котом» тощо. Перегляд особистих даних також викличе немале здивування. Зокрема, чому це я шукав обличчя Діми Білана 13 серпня 2010 року?

Цікавий факт. Повернувшись у своєму перегляді минулого з Google, ви побачите свій найперший пошуковий запит, який Ви гуглнили з поточного аккаунта.

Чи можливо завантажити всю історію пошукових запитів?

Завантажити історію пошуку на комп'ютер

Ви можете лише переглядати всю історію пошукових запитів, але майте на увазі, якщо ви не вийдете зі свого аккаунта в Google і залишите його без нагляду, то інші зможуть переглянути не лише вашу електронну пошту, а й усю історію ваших пошукових запитів.

Проте, якщо вам немає чого приховувати, і ви б хотіли мати копію всієї вашої історії пошукових запитів у Google (просто читати), то Google дозволить вам це зробити. Ця пошукова система навіть надасть вам інструкцію про те, як завантажити ваші пошукові запити із минулого. А ось, власне, і ця інструкція . .

Як можна зупинити «Google запис» особистої історії пошукових запитів?

Зупинити Google запис

Одночасно з тими, кому буде дійсно комфортно з таким сервісом, як збереження історії пошукових запитів, ми все ж упевнені в тому, що більшість користувачів захочуть зупинити Google, який «пхає носа» у те, що ви вважаєте особистим простором. На щастя, ви можете зупинити  «Google запис» історії пошукових запитів і до того ж, досить легко. Вибір команди «Действия» на будь-якому попередньому пошуковому запиті, викличе появу спливаючого вікна, у якому вам буде надано всі дані про конкретний пошуковий запит.

Також під час того, як ви оберете вікно «Отслеживание действий» на панелі навігації (та, що зліва), ви зможете вимкнути непотрібні вам сервіси. У результаті, натиснувши на опцію «История приложений и веб-поиска», подальші пошукові запити будуть зберігатися лише вами та вашим сумлінням.

 Ну ось, будь ласка: тепер Ви можете вивчати минуле десятиріччя вашої історії пошукових запитів у Google.

Переклад із джерела http://www.popularmechanics.com/ 

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення