(0)
Puzzle English
English_Dom

9 способів підвищити свою самооцінку

Ви звикли недооцінювати самого себе і критикувати кожне своє починання? Ця звичка супроводжує вас з самого дитинства і позбутися від неї здається неможливим? Не варто впадати у відчай. У нашій статті наведено 9 найефективніших способів, як підвищити власну самооцінку, знову повірити в свої можливості і полегшити власне життя. 9 порад про те, як повернути упевненість, змінивши ставлення до себе і світу навколо. З нами життя стає простіше і приємніше! Наша самооцінка зміцнюється в дитинстві, коли ще несформовані здатності вимагають розумної підтримки оточення, але маленька людина вже отримує оцінку своєї особистості у вигляді образу: «я хороший» або «я поганий». Саме у незрілому віці формується перекручена оцінка себе, адже дитина приймає слова дорослих некритично. В результаті, в майбутньому така людина стає невпевненою у собі, її легко збити з пантелику, вона не вірить у власні сили і весь час намагається щось довести суспільству. Чи можна це змінити, підвищивши самооцінку? Наша відповідь - так. Читайте 9 порад, як стати більш впевненим у собі.

 1. Припиніть засуджувати себе

Що ви думаєте про себе? Ви звикли супроводжувати вашу діяльність, власний зовнішній вигляд і вчинки сотнею самозневажливих коментарів? Пора викинути цю звичку зі свого гардероба. Просто зрозумійте, що почуття провини, агресія і неприйняття себе, різних сторін своєї особистості - величезний камінь на шляху до здорового та повноцінного життя. Не заважайте собі рости і розвиватися! Прийміть свою особистість, як прийняли б дитину з його недосконалістю.

2. Припиніть порівнювати

Завжди знайдеться той, хто перевершує нас, як і той, хто нам не рівня. Це не привід поховати тепер власні таланти і бажання під плінтусом, тому що чогось недостатньо. Зате привід зрозуміти різноманітність світу, прийняти його умови і рухатися в своєму темпі до своєї мрії. Не дивлячись ні на що і не порівнюючи себе ні з ким. Любіть себе таким, яким ви є, інакше і це заберуть.

як підвищити самооцінку

Фрагмент фільму "Містер Бін"

3. Згадайте про свої плюси

Отже, ви з готовністю можете назвати 20 своїх негативних якостей, але згадати власні позитивні риси викликає затруднення? Попалися! Припиняйте ростити в собі комплекси і складіть перелік мінімум з 15-ти плюсів, щодня на ньому концентруйтеся. Саме розвиток власних переваг здатне вивести людину на новий рівень, а не горе звісна боротьба з недоліками. Любіть себе за свої гідності.

4. Згадайте про досягнення!

Кожна людина має в скарбничці своєї пам'яті кілька особистих успіхів. Наприклад, згадайте, як протрималися на важкій дієті близько тижня, як отримали водійські права, як кинули все і відправилися на тиждень в гори, як навчилися грати на гітарі або виховали прекрасну дитину? Все це ваші особисті перемоги! Пишаєтеся ними.

як підвищити самооцінку

Фрагмент фільму "Містер Бін"

5. Віддавайте щось іншим

Згадайте, як було добре, коли ви поступалися місцем старенькій в транспорті, жертвували гроші на благодійність, допомагали комусь в біді або просто влаштовували комусь теплий сюрприз. Коли ми робимо щось, не чекаючи щедрості натомість, то відчуваємо себе надзвичайно добре, ми всесильні! 6. Вибирайте оточення Чим більше у вашому особистому просторі людей позитивних, впевнених в собі, які не критикують ваші ідеї, але заряджають енергією і відкривають світ нових можливостей, тим успішніше і ви самі. Оточення впливає на нас, наші звички і спосіб мислення. Але ми також і в силах вибирати його.Можливо, серед вашого найближчого оточення є людина, яка не сприяє вашому розвитку.

самовпевненість

7. Займайтеся улюбленою справою

Якщо ваша робота вас пригнічує і робить дні сірими, це ніяк не сприяє підвищенню самооцінки. Завжди є 2 варіанти. Можна завести приємне хобі, яке заряджало б позитивною енергією і дарувало радість. А можна змінити роботу і зайнятися тим, про що завжди мріяли. Адже якщо діяльність гідна, якщо людина відчуває, що плоди його праці значимі, то він росте в своїх очах.

як підвищити самооцінку

8. Використовуйте афірмації

Це постійна декламація позитивних тверджень на кшталт: «світ підтримує мене у всьому» або «я заслуговую тільки найприголомшливішого життя!» Вона відмінно заряджає дух позитивним настроєм і бажанням змін, людина в буквальному сенсі змінює ставлення до себе і людей, які його оточують. Чи не можете повірити, що ви гідні кращого? Повторюйте про себе: «я люблю і приймаю себе». І ваше життя дивним чином змінитися на краще. Не забувайте, що Господь сказав «Люби ближнього, як самого себе». Якщо ви себе не любите, значить ви порушуєте наказ Господа, який створив вас за своєю подобою, значить ви – прекрасні, просто не бажаєте цього визнати.

самоуверенность

9. Дійте!

Сумніви в собі і своєму майбутньому виникають у людини через бездіяльність. Не залишайте часу на поганий настрій і самокопання. Не сидіть, склавши руки, і не зволікайте, піддаючись почуттю страху і власної безпорадності! Нехай результат буде неідеальним, нехай вдасться зробити тільки 60 відсотків з 100, але все-таки саме ви будівником власного життя. Пам'ятайте, що гарна самооцінка - результат копіткої праці і правильних думок, якщо її не було закладен в вас з дитинства. А ви заслуговуєте побачити нового себе!

Читайте також "10 фраз, які допоможуть виростити закомплексовану дитину"

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення