(0)
Puzzle English
English_Dom

Як пережити кризу у стосунках і не зламатися? Труднощі – не вирок

«Жили вони довго й щасливо і померли в один день…» - такими словами завершується чарівна казка, але не реальне сімейне життя. Кохання коханням, а труднощі в стосунках будуть завжди! Починаючи від взаємного притирання характерів партнерів і закінчуючи сексуальним невдоволенням. Як вижити в умовах розбурханої кризи у стосунках? Коли сварки, претензії та образи беруть гору над здоровим глуздом? Наша стаття відповість вам на всі запитання, докладно розкривши тему рутини, розчарування партнерів одне в одному, сварок на ґрунті фінансового невдоволення і сексуальної холодності між партнерами. Стосунки можливо врятувати, якщо ви готові боротися за своє кохання! Читайте як…

Яке б міцне кохання не об’єднувало двох людей, проте його чари з часом можуть розсіюватися і усталені стосунки обов’язково стикаються із труднощами. В один прекрасний день партнер раптом уже не здається ідеальним: відчуття поруч з ним уже втрачають колишню пристрасть, зовнішність та характер зазнають тимчасових змін, та й заробляти, здається, хтось міг би більше. З цього й починається кардинально новий етап у сімейному житті: пара стикається з першими труднощами. І від того, чи вдасться їх перебороти, буде залежати майбутнє стосунків цих двох людей.

Чи можливо пережити кризу у стосунках і не зламатися? Скажемо більше, потрібно! Давайте розглянемо, як уникнути звичайного прискіпування та образ, перебороти сімейну рутину, перемогти нестачу фінансів, щоб знову поринути у пристрасний вир?

Як пережити нудьгу у стосунках?

Спочатку ви не можете дихати одне без одного, перше спільне прибирання викликає посмішку та зворушує вас, а похід за продуктами перетворюється у справжню романтичну пригоду. Проте, уже через кілька років все змінюється: гуляти, тримаючись за руки, стає незручно, бо уже не той статус, перегляд кінофільмів викликає нудьгу, вона весь час порається на кухні, а він постійно на роботі. Невже це те, до чого ви прагнули? Коли єдина доступна розвага – звинувачувати одне одного у нездійснених мріях.

Нудні відносини

Але ж загадайте, «похмуре болото», яким ви сприймаєте його зараз, раніше було піком насолоди. Ви мріяли жити з цією людиною, ростити дітей, спати з нею в одному ліжку. Тепер мрія здійснилася, а тому не виглядає такою привабливою. Просто настав час поставити нову мету! Наприклад, завести песика, знайти спільне хобі, зайнятися сімейним бізнесом чи відпочити удвох на морі. Ставте нові цілі – і нудьга розвіється, ніби дим.

Куди подіти розчарування одне одним?

Під час найпершої зустрічі він підкорює її чуттєвою душевною організацією, а вона зводить його з розуму своєю казковою зовнішністю. Як і має бути, вони одружуються, а потім розуміють – його м’яка натура не здатна принести в дім шматок хліба, а її казкова краса не обходиться дешево. Тут і починаються сварки, скандали і прискіпування. Те, що раніше шалено подобалося у партнерові, здавалося незаперечною перевагою, тепер чомусь страшенно дратує. Невже кохання не було?

Кохання лишилося. Не варто ставити крапку, як тільки у душі виникають сумніви. Просто ви обоє ростете і очікування, закономірно, змінюються. Якості, які раніше ви вважали цінними, тепер набули нових відтінків та нового змісту. Не шукайте крайніх, плекаючи у собі злобу і розчарування, не накопичуйте образи. Набагато правильніше нагадати партнеру, якими важливими є для вас якості його характеру, як ви цінуєте його за всі хороші сторони його особистості. І, звичайно, спробуйте допомогти одне одному змінитися.

Як припинити сваритися через гроші?

Фінансова криза – тема, яка не обходить стороною жодну сімейну пару, виступаючи найчастішою причиною сварок та баталій. Він звинувачує її в тому, що вона марнотратна і егоїстка. Вона диктує йому, скільки має заробляти «справжній» чоловік. У результаті, обоє кохають одне одного, але потрапляють у вир взаємних претензій та образ.

Сварки через гроші

А головна причина, через яку їм дійсно не вистачає коштів – це не завищені вимоги, а поява нового статусу. Так, тепер у них сім’я, а отже, рівень потреб зростає: потрібен власний будинок, машина презентабельного класу, гарний одяг, який підкреслить становище у суспільстві. Сварки відбуваються не через нестачу грошей, яка псує партнерам життя. А тому, що вони всіма силами намагаються бути не гіршими, ніж інші – з машиною, квартирою і трьома дітьми. Подумайте, чи дійсно суспільні стандарти мають диктувати вам ваше матеріальне становище і внутрішнє самовідчуття на цьому ґрунті? 

Що робити із сексуальною холодністю між партнерами?

Зниження сексуального потягу у сімейному житті невідворотне, якими б пристрасними та темпераментними не були партнери. Вони можуть шалено кохати одне одного - вона впадає у прострацію від його феромонів, він обожнює форми її тіла, але з часом все це уже не несе в собі ту першочергову важливість. І немає необхідності реагувати на цей феномен так драматично і відчайдушно, змушуючи тіло «хотіти», не бажаючи цього насправді. У решті решт, секс – це не головне у стосунках.

Проста фізична близькість, обійми біля вогнища, пустотливі жарти без інтимного контексту – ось що дійсно важливо! Дотики і поцілунки мають колосальні цілющі властивості. Даючи змогу двом людям ще більше зблизитися і засумувати за ароматом і теплом коханого тіла. Не форсуйте події, не шукайте в судомних припадках «5 способів повернути секс до подружнього ложа». Все повернеться саме, природно і без зусиль. Пам’ятайте, кожна пара має свій особливий ритм.

Побороти труднощі

Труднощі – це не вирок! Важливими є відкритість і розуміння, бажання боротися за своє кохання, бути радістю та підтримкою одне для одного. Будь-яка криза – лише новий виток у стосунках, який дає змогу стати кращими, зробити почуття сильнішими, відкрити для себе новий світ. Сприймайте кризу як можливість рости і допомагайте одне одному долати перешкоди і, до того ж, з посмішкою.

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення