(0)
Puzzle English
English_Dom

Як вирішити конфлікт без сварки? Думаєте це неможливо? Ми Вам доведемо протилежне. Зі статті Ви дізнаєтеся як вийти з конфліктної ситуації

Серйозна сварка між близькими людьми, із взаємними образами, вибудовує між «учасниками» цього конфлікту стіну відчуження та ненависті. Уникнути «маленьких і великих» сварок практично неможливо. Як поводитися, щоб потім не було боляче? Відповідь на це питання Ви знайдете у статті. Також у цій статті наведено рекомендації, які допоможуть уникнути емоційного «вибуху», а також зможуть запобігти неприємним наслідкам, якщо сварка все ж неминуча.

Більшість людей, виходячи на вулицю, намагаються поводитися відповідно до загальноприйнятих норм поведінки. Повертаючись додому, переодягаючись, вони знімають із себе офіційні «маски» добродушності. Людина стає сама собою. Іноді вона веде себе вдома не найкраще: дратується через дурниці, стає нестриманою по відношенню до близьких. Як наслідок, виникають конфліктні ситуації. Але пам'ятаймо, що агресивність, злість та нестриманість є такими самими якостями характеру, як і доброта та розуміння.

Сваpка

Фрагмент із м/ф "Рапунцель"

Порохова бочка уповільненої дії

Стосунки вдома наповнюють кожну людину певною енергією. Якщо стосунки з найближчими людьми гармонійні і сповнені тепла, то людина наповнюється позитивною енергією. Але якщо у стосунках із коханою людиною не все гаразд, то енергія, яка має наповнювати має негативний заряд. Переповнені негативними емоціями люди «вибухають». Невдале слово як іскра, що провокує вибух, відповідно одразу виникають сварки і конфлікти, що призводять до серйозних наслідків. Але зауважте, що від цього не застрахований ніхто.

унікальний метод схуднення

Усвідомленість поведінки

Уникнути емоційного «вибуху», особливо у невідповідний час, допоможуть наступні поради: 

  1. Повернувшись додому, потрібно 10-15 хвилин побути наодинці з собою, послухавши тиху музику. Тиша сприяє тому, що вирішення конфліктних питань приходить само собою.
  2. Варто з'ясувати для себе, у чому ж все таки причина виникнення нервових зривів через близьких людей.
  3. Не потрібно збирати і накопичувати в собі негативну енергію, сидячи перед телевізором або граючи у комп'ютерні ігри.
  4. Уникнути сімейних драм допоможе позитивне спілкування з близькими людьми. Пам'ятайте, що всі обговорення і розмови варто вести у спокійному і діловому тоні. Підвищений голос, а тим паче застосування насилля - неприйнятні. Людина озлоблюється. Жалкувати про свої дії доведеться дуже довго, або й усе життя.
  5. Для того, щоб конфлікт був вирішений, всі його учасники повинні мати бажання до його успішного розв'язання. Якщо цього не бажає хоч хтось один, то результату не буде. Перед розмовою необхідно переконатися у готовності до діалогу кожного з учасників. Якщо хтось ухиляється від розмови, то її ліпше відкласти.
  6. Всі проблемні питання ліпше обговорювати у форматі дискусії. Так комфортно для всіх учасників розмови. Співрозмовники повинні чути одне одного. Пам'ятайте, що під час таких розмов всі учасники мають запастися терпінням. Для того щоб дати опонентові договорити, потрібна витримка і бажання вислухати. А потім разом знайти варіанти вирішення проблеми.

Емоційний вибух

 

Якщо ж сварки все таки не уникнути, то дотримуйтесь наступних рекомендацій:

1. Не вживайте образливих слів, які до того ж принижують людську гідність. Спробуйте замінити це лояльнішими фразами.

2. Контролюйте свої дії. Немає настільки ідеальної  людини, яка здатна зберігати свої емоції в глибині душі. До раптових спалахів гніву схильний кожен із нас. Щоб не перетворити мирний діалог на «бурю», запишіть перед початком бесіди будь-яке слово, уявне вимовляння якого, буде означати, що розмова заходить занадто далеко і слід зупинитися. Перед діалогом бажано повторити його двадцять разів або покласти аркуш паперу перед собою. Відчуваючи наближення гніву, потрібно проговорити про себе це слово, щоб заспокоїтися.

Непримність сварок і конфліктів.

Сварки і конфлікти - це неприємні події, які руйнують нашу душу. Взаємне розуміння і повага одне до одного, допоможуть вирішити конфліктну ситуацію.

курс англійської

 

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення