(0)
Puzzle English
English_Dom

Як правильно показувати своє невдоволення чоловікові і ким краще бути «обридливою мухою» чи «сумною принцесою»?

Що робити, якщо чоловік далекий від ідеалу і не збирається мінятися? Його вчинки і звички можуть вас не влаштовувати і немає нічого кримінального в тому, щоб попросити коханого поважати свої бажання. Проблема в тому, як це правильно зробити, щоб не образити чоловіче «его», не довести розмову до чергового скандалу і, щоб він вас дійсно почув? Читайте у нашій статті все про те, як правильно висловити чоловіку невдоволення і попросити його про допомогу. Якої класичної помилки припускаються 95% жінок і як правильно використовувати метод «сумної принцеси»? Час припинити бути противником своєму чоловікові і перетворитися на його союзника. Читайте як це зробити.

 

Настане час і ви зрозумієте, що ваш чоловік далекий від образу ідеального принца. Красномовно розкидані у коридорі шкарпетки, забута в раковині брудна тарілка, невиконані обіцянки, бо він випив лишнього. Його гріхи можна перераховувати до безкінечності, але який у цьому сенс, якщо він не чує ваших докорів і навіть не намагається змінитися.

Неохайний чоловік

Чи можливо навчити чоловіка хороших манер? І як зробити йому зауваження, щоб він вас почув? Щоб він зрозумів нарешті, що уже час попрацювати над своїми поганими звичками, що ваші слова – не пусте місце? Ми навчимо вас правильно висловлювати чоловікові своє невдоволення, не ризикуючи при цьому порушити сімейну гармонію чи зачепити чоловічу гордість.

Класична помилка сучасних жінок

Вісім із десяти жінок, намагаючись озвучити чоловікові свої прохання, роблять класичну помилку – або надувають свої чарівні уста і чекають, доки винуватець сам здогадається про їхні бажання, або вчиняють справжній скандал із биттям посуду на основі власного твердження «Ти мене не кохаєш і не цінуєш!». Природно, що чоловік не має екстрасенсорних можливостей, а тому не може прочитати ваші думки і здогадатися про всі ваші бажання. Саме тому, якщо вас щось турбує або ви чогось хочете, краще казати про це прямо, а не «ходити колами».

Скандал в сім`ї

Другий варіант, коли ви говорите про щось не раз і не двічі, а чоловік вперто продовжує ігнорувати ваші слова і прохання, ніби знущаючись над вами. Як змусити його почути ваше невдоволення та змінитися?

Метод «обридливої мухи»

«Скільки разів тобі повторювати: не клади сюди свої ноги!» «Чому я маю тобі по сто разів нагадувати, щоб ти виніс сміття?» «Ти мене зовсім не цінуєш і я втомилася бути служницею в домі!». І ці фрази можна продовжувати неймовірно довго.

Жінка-набридлива муха

95% жінок застосовують це загалом непродуктивний метод досить часто і перетворюються на «обридливих мух», які весь час дошкуляють і дратують свого партнера. Чоловік спочатку відмахується, огризається, а потім звикає до цього «фонового шуму» і просто не звертає уваги. Все це через те, що жінка, застосовуючи такий метод, втрачає всю свою жіночність, стає на позицію керівника в домі і перетворюється на «чоловіка у спідниці». Це призводить до того, що чоловік починає сприймати її як свого противника, якому просто необхідно постійно давати відсіч. Що ви маєте у результаті? Партнер обирає тактику «холодної війни», а жінка продовжує безрезультатно набридати, але уже по інерції, особливо нічого не вимагаючи.

Метод «сумної принцеси»

Цим методом володіє досить малий відсоток жінок, зате їхній чоловік – найщасливіші лицарі на планеті. Як працює цей метод? Уявіть ситуацію: чоловік забув прибрати у квартирі, а скоро прийдуть гості. Звичайно жінка може стати, склавши руки-в-боки, і увімкнути «лайливу бабу». А може стиснути вуста і сама все прибрати. Але вона також може застосувати метод «сумної принцеси», давши чоловікові зрозуміти, що це прохання було дуже важливим для неї і тільки він в силах змінити все тут і зараз. Як?

Сумна жінка

Напустіть на лице сумну гримасу і з’явіться перед коханим у такому вигляді, але не капризуйте і не плачте. Він обов’язково запитає вас, що сталося. І тут ви м’яким, сповненим тепла і жалю, голосом скажете йому, як вам прикро і як ви сердитесь сама на себе (на себе – це важливо!) через те, що у квартирі не прибрано, а гості ось-ось прийдуть і, що він забув, на жаль, про ваше прохання. Сумна жінка, а тим більше кохана, ніколи не сприйматиметься чоловіком у штики. Скоріше навпаки, розбурхає у ньому лицарські почуття – дати захист і допомогу. Він побачить вас слабкою і автоматично відчує себе сильним. І це саме те, що вам у цей час потрібно.

Просто напустіть на себе сумний вираз обличчя і спробуйте розповісти коханому про свої почуття, про те, як ви сердитесь на саму себе, як вам погано через те, що він «забув». Гордість чоловіка не буде зачеплена, але він обов’язково зрозуміє, що невиконане прохання призводить до того, що його кохана засмучується, а він хоче бачити її щасливою. Повірте він знайде у собі сили порадувати вас хоч невеликим, але подвигом.

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення