(0)
Puzzle English
English_Dom

Дуже важкий день

Згідно з дослідженням університету Массачусетса, щоранкове загострення хвороб в чималому ступені пов'язано з небажанням людей йти на роботу в понеділок, що призводить до масової симуляції хвороб. Як то кажуть, понеділок - день важкий». І дійсно, як підрахували статистики, початок робочого тижня є найбільш важким часом. Досить сказати, що саме на понеділок доводиться загострення багатьох хвороб. Дивно, але в понеділок вранці найчастіше загострюються мігрень, серцева недостатність, кишкові і шлункові захворювання і геморой.

 Хоча, здавалося б, за вихідні організм повинен був прийти в себе від надмірного напруження на службі ... Втім, фахівці підозрюють, що ранкове загострення хвороб в чималому ступені пов'язано з небажанням людей бути на роботі в понеділок, що призводить до масової симуляції хвороб (свідомо чи ні, це інше питання). Адже у багатьох поганий настрій починається вже в неділю ввечері, у міру наближення понеділка. Між іншим, саме на понеділок припадає пік самогубств. Як не сумно, але, схоже, що люди готові бігти з життя, аби не йти на роботу. 

не хочу на роботу

До речі кажучи, дослідники помітили, що і п'ятниця поступово перетворюється в день масового бігства з роботи. Бажаючи розширити вихідні, люди в п'ятницю знаходять будь-які приводи, аби не бути на роботі. Ну, а найулюбленіший день більшості людей - це середа. Саме на середу припадає відчутний поворот на краще: стрес початку тижня проходить, а попереду з'являються перспективи заслуженого відпочинку.

не хочу на роботу

 

Фахівці того ж університету не забули розробити корисні рекомендації, як уникнути загострення захворювань на початку тижня:

  • Визначте мету вашого життя. Як, де, з ким ви хотіли б жити і чим займатися.
  • Заведіть альбом, в який ви будете вклеювати все, що відноситься до життя вашої мрії (фото вашого майбутнього будинку, фото людей, які ви хотіли б, щоб жили з вами, ваше улюблене заняття). Переглядайте и поповнюйте його щодня.
  • Складіть план вашого життя на 3,5 і 10 років, вписуючи в нього все, чого ви хочете досягти згідно з вашим альбомом. Міняйте своє ставлення до вашої роботи.
  • Кожен день, збираючись на роботу, думайте про неї, як про важливий трамплін на шляху до кращого життя.
  • Якщо причиною розладів на роботі є не сама робота, а окремі особистості, уявляйте як ви вже виправили проблемні відносини і обов'язково надсилайте уявну подяку Господу і вашому ворогові за мир у ваших стосунках. Навіть якщо ваша мета ще не здійснилася, регулярно надсилайте вашу подяку за ту ситуацію, яка склалася, адже, як мінімум, вона покликана вас чомусь навчити, зробити вас краще і сильніше.
  • Кожен день налаштовуйтесь на гарний та продуктивний день заздалегідь. І саме так воно и буде!

 Читайте також "Чому варто жити?"

 Читайте також "Депресія. Деякі її різновиди и прості методи боротьби"

 Читайте також Що робити, якщо вас кинула кохана людина"

Читайте також "3 способи сказати "ні" сімейній рутині"

 Читайте також "Мрія. яка надає сили. Історія перемоги..... "

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення