(0)
Puzzle English
English_Dom

Топ-6 звичок чоловіків, яким варто повчитися

Жінки звикли висловлювати своє невдоволення щодо чоловіків: грубі, неуважні, ледачі, безвідповідальні… стоп! Скільки можна шукати самі лише недоліки? У нашій сім’ї ми вирішили поглянути на сильну стать по-новому, відкривши 6 звичок чоловіків, яким нам, жінкам, варто було б повчитися. Чому чоловіки краще контролюють емоції і не переймаються з приводу своїх недоліків? Як так сталося, що жінки створюють, а чоловіки вирішують проблеми? Небажання прибирати шкарпетки чи концентруватися на більш важливих завданнях? Час припинити прискіпуватися до свого чоловіка і брати з нього приклад для наслідування! Читайте…

Жінок та чоловіків не просто притягує одне до одного. Адже якщо жінка – це глибина, ніжність, чуттєвість і краса, то чоловік – це сила хаосу, активність і холодний розум. Разом вони доповнюють одне одного, заповнюючи пробіли в питаннях цінностей і світосприйняття, міняють реальність, створюють новий зміст, дають початок новому життю.

Незадоволення жінкою

Проте від багатьох жінок можна почути слова невдоволення на адресу чоловіків. Надмірна інфантильність, неуважність, черствість і, врешті решт, колекція банок із-під пива під диваном та розкидані навколо шкарпетки, псують нерви навіть найбільш терпеливим красуням. Але давайте подивимося правді у вічі: не все так погано і безнадійно, є у чоловіків якості, до яких нам, жінкам, не дорівнятися. Чоловіча дружба цінується набагато більше, ніж жіноча, чоловіки досягають у житті набагато більших висот, краще бачать мету в житті, легше переживають будь-які зміни. Думаєте це все? Зовсім ні!

Перед вами топ-6 звичок і якостей чоловіків, яким дійсно варто повчитися!

1. Здатність тримати емоції під контролем

Ви коли-небудь бачили чоловіка, який плаче гіркими сльозами через подряпину на автомобілі? А чоловіка, який впадає в істерику і кидається посудом у жінку тільки тому, що її поведінка тепер його не влаштовує? Напевне однією з основних переваг у поведінці сильної статі є емоційна стриманість, яка дає чоловікам можливість логічно мислити у стресовій ситуації. Чоловіки уміють перемикати емоції на суть речей, вирішувати проблеми, а не усугубляти їх.

Тримати емоції під контролем

2. Концентрація на глобальних речах

Доки жінка переживає емоційний стрес через зайву вагу, невідповідний відтінок шпалер чи дрібні непорозуміння із сусідами, чоловіки намагаються викинути це все зі своєї голови. Неуважність? Скоріш за все, це уміння розподіляти головне і другорядне, концентруватися на речах більш глобальних і значущих. Чоловік уміє і хоче думати про майбутнє, досягати успіхів, підкоряючи нові вершини. Дрібниці на кшталт «які туфлі взути сьогодні» не хвилюють чоловіків абсолютно.

3. Уміння змиритися зі своїми недоліками

Бажання змінюватися і самовдосконалюватися більш характерне для жінок. Чоловіки більш терплячі до своїх недоліків. Вони уміють приймати себе такими, які уже є, особливо не переймаючись з приводу загальноприйнятих соціальних стандартів у зовнішності. Щось не влаштовує? «Нехай змінюється світ, а я і так нормальний!». Погодьтеся, ця позиція більш оптимістична та здорова, ніж постійна боротьба з надуманими комплексами, які заважають нормально жити.

4. Аналіз замість емоцій

У складних життєвих ситуаціях чоловіки вміють відмовитися від суб’єктивної оцінки подій. Вони не домальовують у голові страшні картинки, яких не було й близько, а впевнено зважують всі «за» і «проти». Перевага чоловічого мислення в тому, що вони більше довіряють очам і вухам, ніж примарним внутрішнім відчуттям. Чоловіки звертають увагу на факти, реальні дії і вчинки, а тому їхня оцінка менш суб’єктивна і емоційно забарвлена.

Об`єктивне мислення чоловіка

5. Вирішення тільки реально існуючих проблем

Як все відбувається з жінками? Сама придумала, сама спровокувала сварку, сама посварилася і сама ж образилася. Чоловіки не будуть задумуватися над речами, які ще не сталися. Вони цінують свій час і вміють концентруватися на головному. Жінка постійно за щось переживає, вона захоплена пошуком всіх явних і неіснуючих проблем, від чого стає нервова і псує життя всім, кого любить. Але ж усі страхи в її голові! Чоловіки не створюють собі проблем, а вирішують ці проблеми по мірі їх надходження.

6. Здатність пишатися собою та своїми перемогами

Подивіться як реагують на компліменти чоловіки і жінки. Жінки частіше всього відчувають себе невпевнено, намагаються применшити свої реальні досягнення. Але що поганого в тому, щоб пишатися своїми здобутками? Чоловіки знають ціну своїм перемогам, вони не применшують свої заслуги в очах загалу, не знущаються над власною самооцінкою. Вони щасливі, коли можуть бути самі собою. Вони отримують задоволення, коли підкорюють нові вершини і радіють від того, що можуть казати про всі ці перемоги всьому світові.

Гордість за себе

Чоловіки поважають і люблять свою особистість, вони відкриті новому досвіду і не бояться критики. У них просто немає часу звертати увагу на такі дрібниці життя. Вони націлені на результат і не бояться труднощів, адже знають, що будь-яку проблему можна вирішити. А ще вони люблять жінок за їхню красу, уважність, емоційність і несхожість із собою. Чоловіки не шукають у жінці недоліків, а сприймають її такою, яка вона є. І цьому також варто повчитися у представників сильної статі!

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення