(0)

12 головних трендів осені 2016 від New York Fashion Week

12 головних трендів осені 2016 від New York Fashion Week

Як завжди, кінець літа несе з собою неминуче прогнозування трендів на майбутній рік, і поки щезанадто рано говорити про те, які саме стилі підуть у широкі маси, можна нагадати деякі постійноповторювані погляди. В цілому, здається, що найбільшим трендом є не особливо звертати увагу на сезон взагалі. Звинуватитив цьому можна переважно теплу погоду у більшій частині Європи цієї зими, але практично кожендизайнер представляє сьогодні осінні колекції з відчуттям весняного характеру — облягаючі сукні,хвилясті топи зі спущеними плечима, квіткові мотиви і топи без бретелей.

Читать далее

7 звичок самих стильних людей

7 звичок самих стильних людей

Сьогодні, щасливчик із безлімітною кредитною карткою може прогулятися по магазинах і вийти звідти справжнім модником. Але далеко не кожен, з кредиткою чи без, може виглядати по-справжньому стильно.

Читать далее

Модні жіночі сумки сезону весна-літо 2016. 4 головних модних тренди

Модні жіночі сумки сезону весна-літо 2016

Модні покази основних світових будинків моди завершені і тепер ми знаємо, якими будуть основні тенденції моди на жіночі сумки в сезоні весна-літо 2016р.

Читать далее

Що носять елегантні жінки після 40

Що носять елегантні жінки після 40

Жінка завжди залишається жінкою. У будь-якому віці, з будь-якою фігурою і з будь-яким рівнем достатку можна виглядати елегантно, сексуально і привабливо. Однак, багато жінок після 40 схильні допускати деякі помилки у виборі одягу, взуття, макіяжу та зачіски. Найчастіше в гардеробі дорослої жінки можна знайти речі, які не відповідають віку. Такий одяг не тільки не молодить жінку, але і вважається поганим смаком.

Читать далее

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення