(0)
Puzzle English
English_Dom

Як зрозуміти, чи мають стосунки із партнером перспективи? 5 феноменальних запитань

Зустрічаючи цікаву людину, буває складно зрозуміти, чи є майбутнє у цих стосунків. Емоції неймовірні і вони б’ють ключем, але коли вони стихнуть, наскільки реальною виявиться ваша сумісність? Пропонуємо вам 5 простих запитань, які допоможуть сьогодні побачити перспективу на майбутнє у ваших стосунках. Вони стосуються не зовнішності чи побутових якостей, а справжніх життєвих цінностей. Чи зможете ви покладатися одне на одного під час скрутних моментів у житті? Наскільки ці стосунки сприяють вашому розвитку і чи стаєте ви від цих стосунків щасливішими? Дайте відповідь на наші запитання і позбавте себе сумнівів. Чи є майбутнє у вас з вашим партнером? Дізнайтеся прямо зараз!

 

 

Коли почуття беруть верх над розумом, то дуже складно зрозуміти, чи це та сама людина? У голові безліч думок, які то завдають болю, то обіцяють солодку нагороду. Як не розгубитися у світі кохання та пристрастей і до того ж правильно розставити пріоритети, щоб у майбутньому не плакати над розбитими мріями і зрадженою довірою? Як зрозуміти чи не помилилися ви у своєму виборі, чи відповідає ваш партнер вашим потребам, чи є взагалі перспектива у цих стосунків?

Доведеться вам бути чесними із самими собою, припинити ігнорувати небезпечні сигнали, які зародили у вас зерно сумніву, припинити звично відмахуватися від внутрішнього дискомфорту. Ми дістанемо до глибини душі, щоб дізнатися істину. Перед вами 5 феноменальних запитань, відповідаючи на які, ви точно зрозумієте і себе, і свої бажання. Чи варта гра свічок? Чи ваш обранець дійсно ідеальний партнер для вас? Чи це лише жарт гормонів? Давайте шукати відповіді разом.

Запитання 1. Чи готові ви прожити з ним/нею все життя? Пройти разом і вогонь і воду?

Пройти разом через все

Ідеальних стосунків не буває, тому багато пар погоджуються жити разом навіть без «високого» кохання, просто, щоб не бути одинокими. Як частіше за все обирають пару?

«Гарний, розумний, перспективний, із зеленими очима…» Однак ці якості не принесуть щастя! Чи зможете ви покластися на цю людину у критичний момент? Чи зможе ця людина підтримати вас, коли всі інші відвернуться? Як би це банально не звучало, але у стосунках важливі не наявність фігури «Аполлона» чи блискучого розуму, а емоційна відкритість, взаємоповага, уміння йти на компроміси, надійність, а також фінансова відповідальність. Без таких якостей стосунків не збудувати, навіть якщо є «високе» кохання.

Запитання 2. Наскільки співпадають ваші життєві цінності?

Які запитання ми ставимо в першу чергу, пізнаючи одне одного? Ми шукаємо щось схоже між собою і партнером, щось спільне у наших інтересах і захопленнях. І це величезна помилка! Відмінності будуть завжди. Важливо, щоб вони не торкалися принципових моментів у житті. Яка різниця, чи займаєтеся ви плаванням чи баскетболом, якщо ви обоє мрієте мати велику сім’ю і повний дім гостей? Не важливо, що він водій таксі, а вона вчитель, якщо обоє хочуть прожити життя, сповнене пригод. І зовсім інша справа, якщо їхні цінності несумісні: вона мріє про кар’єру, а він хоче простого посереднього існування. Або ж чоловік мріє про великий будинок, наповнений дитячим сміхом, а жінка ненавидить дітей. Чи зможуть такі партнери вибудувати щасливі стосунки? Навряд чи…

Порівнюйте не інтереси та уміння, а життєві цінності. Що принципово важливо для вас обох? Що ви зможете прийняти у коханій людині, а з чим ніколи не зможете примиритися? Чи будете ви цікавими одне одному через деякий час?

Формування семьи

Запитання 3. Чи подобаються вам прагнення та мрії вашого партнера?

Буває так, що людина подобається, життєві цінності багато в чому співпадають, а прагнення в житті несумісні. Ви обоє можете мріяти про подорожі. Проте вони у ваших уявленнях абсолютно різні. Вона мріє про відпочинок на Балі із бокалом мартіні і про нічну романтику, а він мріє підкорювати скелисті гори і пісочні дюни, не даючи шансів спокійному відпочинку. Яким ви бачите своє ідеальне життя і наскільки це уявлення співпадає із картинкою, яку собі намалював партнер? Про що ви мрієте? Чого б ви хотіли досягти у житті: слави, грошей, сімейного затишку, кар’єрних звершень? Чи готові ви надати свободу одне одному у реалізації своїх цілей? І як щодо взаємної підтримки у цих досягненнях?

Запитання 4. Чи хотіли б ви бачити якості характеру вашого партнера у своїй дитині?

Народжуючись, дитина успадковує не лише зовнішність своїх батьків, а й засвоює модель їхньої поведінки, звички та життєві сценарії. Чи готові ви до того, що дитина успадкує риси характеру вашого партнера? Це може бути як і безвідповідальне ставлення до сімейних обов’язків, деспотизм, потяг до азартних ігор, так і пунктуальність, надійність, відчуття стилю тощо. Просто подумайте, яке придане очікує вашу дитину і чи радітимете ви з цього?

Діти схожі з батьками

Запитання 5. Чи продовжуєте ви розвиватися в парі? Наскільки кращим стало ваше життя і життя вашого партнера під час цих стосунків?

Мабуть, це одне з найважливіших запитань. Стосунки не повинні стати кінцем для розвитку вашої особистості. Навпаки, мета будь-яких стосунків – стимулювати партнерів до досягнення ще більших висот у житті. Запитайте себе, наскільки кращим стало ваше життя, відколи ви разом. Наскільки ви змінилися і чи стали ви самі кращими? Буває й таке, що до того як стати парою, люди жили повним і яскравим життям, а потім зустрілись і «загасили» одне одного. Це неправильно. Але буває і таке, коли бажання одного ставляться вище, ніж бажання другого, коли один із партнерів жертвує собою, заради цілей другого – це теж неправильно і такі стосунки від самого початку приречені. Справжня мета сім’ї – надати сили і стійкості обом, надихнути союз на нові досягнення у житті, на зростання особистостей.

Замисліться, чи стало ваше життя кращим після того, як ви познайомилися? Чи почуваєте ви себе задоволеними і щасливими, чи відчуваєте підтримку та повагу? Наскільки ваші стосунки щирі та прозорі? Все це – запорука міцного, а головне щасливого майбутнього вашої пари.

 Майбутнє стосунків, взаємоповага, життєвий сценарій, життєві цінності, ідеальні стосунки, інтереси та захоплення, кар’єрні досягнення, кризові моменти, небезпечні сигнали, стосунки, звички, розставити пріоритети, дитина, сімейний затишок, щасливі стосунки, уміння йти на компроміси, фінансова відповідальність

 

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення