(0)

Завищені вимоги в житті сучасної людини

Завищені вимоги в житті сучасної людини

Ви дізнаєтеся причину, у зв’язку з якою багато людей сьогодні невдоволені собою та своїм життям, рівнем своїх досягнень. Дізнаєтеся також, як завищені вимоги негативно можуть впливати на стосунки з близькими, перетворюючись на джерело розчарувань та болючого відриву від реальності. Чи можливо змінити планку очікувань і навіщо це робити? Чи зобов’язані рідні та кохані відповідати стандартам у вашій голові і як щодо вас самих? Змінити власне життя ніколи не пізно…

Читать далее

4 техніки для позбавлення від негативу. Як відволіктися від поганих думок?

4 техніки для позбавлення від негативу

Як пережити удари долі і не концентрувати увагу на негативі? Чи можливо зупинити у своїй голові думки зі страхів та образ? Наша стаття відкриє вам 4 техніки для позбавлення від поганих думок, навчивши вас бути господарем власних почуттів. Ми покажемо вам, як реагувати на проблеми нестандартно, бачити світлі сторони навіть у найтемніших плямах і вчасно перемикати слайди у своїй голові. Пора брати власні думки під контроль!

Читать далее

Дуже важкий день

Дуже важкий день

Згідно з дослідженням університету Массачусетса, щоранкове загострення хвороб в чималому ступені пов'язано з небажанням людей йти на роботу в понеділок, що призводить до масової симуляції хвороб. Як то кажуть, понеділок - день важкий». І дійсно, як підрахували статистики, початок робочого тижня є найбільш важким часом. Досить сказати, що саме на понеділок доводиться загострення багатьох хвороб. Дивно, але в понеділок вранці найчастіше загострюються мігрень, серцева недостатність, кишкові і шлункові захворювання і геморой.

Читать далее

Чому варто жити?

Чому варто жити?

Стаття в допомогу людям, які втратили сенс життя або зовсім не знаходили його. У ній немає чітких вказівок, а лише добрі поради, як налаштувати своє життя в потрібне русло і знайти своє Я. У чому сенс життя? Чому варто жити?

Читать далее

9 помилок в житті, про які я пошкодувала після 50 років. Сповідь

9 помилок в житті, про які я пошкодувала після 50 років

Коли мені було 18, 25 і навіть 30 років, мені весь час здавалося, що життя тільки починається. Що я ще встигну все: жити, творити, бути щасливою. А поки потрібно працювати над тим, щоб самореалізуватися, заробити грошей, довести всім навколо, що ти гідна любові і захоплення.

Читать далее

Що робити, якщо вас кинула кохана людина

Що робити, якщо вас кинула кохана людина

Все в житті благополучно. Робота - відмінна, діти - чудові, з чоловіком стосунки - просто казка. Живемо і радіємо тихому спокійному побуті. Все налагоджено і все йде за розкладом. Чекаємо онуків і старість. Ми навіть припустити не можемо, що все це кудись зникне в одну мить.

Читать далее

Депресія. Деякі її різновиди і прості методи боротьби з нею.

Депресія. Деякі її різновиди і прості методи боротьби з нею.

Осінь і весна - це час загострення різних хвороб, в тому числі і всякого роду депресій. Але для початку непогано б було розібратися, що ж таке депресія: захворювання, яке необхідно лікувати медикаментами, або тимчасовий тривожний, тужливий, апатичний стан, з яким зможе впоратися сама людина без втручання лікарів?

Читать далее

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення