(0)
Puzzle English
English_Dom

Що робити, якщо вас кинула кохана людина

Все в житті благополучно. Робота - відмінна, діти - чудові, з чоловіком стосунки - просто казка. Живемо і радіємо тихому спокійному побуті. Все налагоджено і все йде за розкладом. Чекаємо онуків і старість. Ми навіть припустити не можемо, що все це кудись зникне в одну мить.

 Якщо сім'я зовні благополучна, то розрив відносин завжди раптовий. Особливо для дружини. Благовірний найчастіше йде до іншої жінки. Він починає створювати нові відносини, облаштовувати свій побут. Йому ніколи переживати і нервувати з приводу того, що сталося. Він весь в новизні і ейфорії. А ось жінка залишається наодинці з собою.

Що ж робити після того, як вас покинув чоловік, что робити після розучення?

Перш за все, відпустити чоловіка. Відпустити його як фізично, так і морально. Треба зрозуміти, що зараз відбулося те, що могло статися в будь-який момент. І момент все одно був би невідповідним. Якщо людина зрадник, то це назавжди.

При розставанні чи розлученні слід поводитися гідно.

Він навряд чи залишиться, а от відчуття власної гідності має залишитися. Закрийтеся одна вдома і поплачте! Сльози повинні зняти нервову напругу. Не допомагає? Розбийте щось, викиньте речі чоловіка з балкона (все одно це доведеться робити), порвіть його фотографії. Можна подзвонити подрузі і обговорити цю тему. Загалом, робіть все, щоб отримати розрядку.

розлучення

Треба жити далі

Коли притупиться біль втрати, а вона обов'язково притупиться, ви зрозумієте, що треба жити далі. Треба починати рухатися. Зробіть косметичний ремонт, освіжіть квартиру. Нехай запах в ній стане іншим.

ідіть до людей, спілкуйтесь

Знайдіть собі захоплення, виберіть хобі.

Адже не може бути, що б ви не мріяли освоїти щось нове. Зараз найкращий час для втілення цього в життя. Це може бути що завгодно від стрибків з парашутом, до вишивання хрестиком.

розлучення

Ідіть до людей.

Більше спілкуйтеся з людьми. Будьте серед них. Можна записатися в різні секції та гуртки. Почніть відвідувати театри. Просто походіть по магазинах. Зовсім не обов'язково робити покупки. Яскраві вітрини і красиві речі в них створять ілюзію свята життя. Все це допоможе впоратися з депресією.

Жіноча сексуальність

 

Влаштуйте своє особисте життя

Максимум півроку і ваші очі знову почнуть бачити фарби. В голову почнуть приходити думки про нове особисте життя. Вам захочеться нових вражень і відносин. Вік, на який припадає розвал сім'ї - це 35-40 років. Це далеко не юність. Знайти супутника життя важкувато. Ви ж не будете знайомитися в громадському транспорті! Та й сидіти в кафе перед склянкою соку, всім своїм виглядом висловлюючи самотність, не кожен зможе. Є, звичайно, подруги, які беруть участь у вашій долі. Але тих чоловіків, з якими вони хочуть вас познайомити, вони вибирають на свій смак. А смаки, як відомо у всіх різні. Є ще такий варіант, як інтернет. Можна просто зареєструватися на сайті знайомств. Ви доросла жінка і точно знаете, чого хочете від життя. Ви знаєте, якими фізичними та моральними якостями повинен володіти ваш потенційний супутник. Всі ці бажання можна викласти в своїй анкеті. Вас дуже здивує кількість пропозицій про знайомство. Популярність і затребуваність - це бальзам на вашу хвору душу. Виявляється, є маса чоловіків, які все життя шукали саме вас. І чоловіків дуже і дуже непоганих! Тепер все в ваших руках. Не поспішайте. Якщо вас влаштували зовнішні параметри кандидата, то зав'яжіть з ним листування. Нехай воне буде тривалим. Вам поспішати нікуди. Саме в тривалому листуванні і розкриються всі достоїнства людини. Ви повинні точно знати чи зможете ви миритися з його недоліками. Чи гідний він такого скарба як ви. І якщо вас все влаштовує, то вперед на зустріч в реальному житті. Вам обов'язково пощастить!

Читайте також "Чому варто жити?"

Читайте також "Депресія. Деякі її різновиди и прості методи боротьби"

Читайте також Що робити, якщо вас кинула кохана людина"

Читайте також "Дуже важкий день"

Читайте також "3 способи сказати "ні" сімейній рутині"

Читайте також "Мрія. яка надає сили. Історія перемоги..... "

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення