(0)
Puzzle English
English_Dom

МРІЯ, яка додає сили. Історія перемоги над долею дівчинки на ім'я Бетані Гамільтон

Про що може мріяти 13-річна дівчина, яка живе на березі океану? Про море, про хвилs, про щасливе життя. Можливо, про якогось хлопчика з сусіднього будинку. А про що мріяли ви в її роки? Напевно приблизно про те ж. Може, замість хвиль були гори. Або творчість. Ви так само мріяли насолоджуватися життям, хотіли, щоб все у вас виходило, і щоб всі навколо вас любили. Чи не так? Напевно, що так і є

А якби в 13 років з вами сталася важка подія? Яка могла б зруйнувати всі плани на життя? Що, якби ваша сім'я розорилася, і вам довелося б просити милостиню на вулиці? Або якби померли улюблені батьки, і ви потрапили в інтернат для сиріт? Або якби ви втратили руку? Як би ви себе почували? Чи змогли б пережити таке випробування долі? Чи змогли б почати жити в нових умовах, не озлобившись на людей і на Бога? Я кожен день дякую Господу за те, що він не послав в моє життя подібних випробувань. Так як не знаю відповідь на це питання. Я не знаю, чи в змозі я прийняти таке життя, не ставши черствою, сухою і заздрісною людиною ..

Бетані Гамільтон

LLOYD HAMILTON SURFER image gallery

. А ось вона змогла. Дівчина на ім'я Бетані Гамільтон. Серфінгистка, яка подавала великі надії, яка вже в 13 років мріяла брати участь в світових змаганнях, завойовувати престижні нагороди і стати кращою переможницею хвиль на Землі. І якої в 13 років, під час тренування в океані, акула відкусила руку.

Бетані так описує свою зустріч з акулою: «Все сталося миттєво. Я відчула, як на мене обрушилося щось дуже важке. Потім - кілька різких ривків. Вода забарвилася в яскраво-червоний колір. Болі спочатку не відчула. Можливо, завдяки цьому мені якимось дивом вдалося стримати паніку. Але я дивилася на те, що відбувається з жахом! Лівої руки не було по саме плече ». Далі була швидка, крапельниця, втрата більше половини крові, важка багатогодинна операція і моторошна біль. І слова доктора, які Бетані запам'ятала на все життя.

Бетані Гамільтон

LLOYD HAMILTON SURFER image gallery

«Бог ніколи не залишить і не кине тебе!»

І він не кинув. Бог наділив Бетані внутрішньою силою, яка дозволила не просто прийняти своє каліцтво, але знову піднятися на дошку для серфінгу через всього лише місяць після трагедії! Але звідки ця сила взялася? Адже у нас у всіх трапляються неприємності в житті менш важкі, ніж у Бетані. І ми далеко не завжди з честю і гідністю проходимо ці випробування. У нас часто опускаються руки навіть в менш драматичні моменти життя.

техніка досягнення складних цілей

У чому ж загадка? Як підлітку, 13-річній дівчинці, вдалося продовжувати займатися улюбленою справою за обставин, які взагалі цього не сприяли? Як дитина смогла не побоятися вийти в океан, що кишить акулами, після того, як одна з них понівечила її тіло?

Вся справа в мрії!

Вона у Бетані була. Настільки сильна, що її не змогла перемогти навіть природа. Не змогла відібрати разом з рукою акула. З самого дитинства Бетані Гамільтон мріяла займатися серфінгом. Настільки сильно цього хотіла, що сила її бажання подолала силу відчаю від втрати руки. Тільки дуже сильне бажання отримати те, що вона хоче, змусило її знову осідлати хвилю. Тільки величезна мрія підкорити світ штовхала Бетані знову і знову забиратися на дошку для серфінгу кожен раз після падіння в воду. Адже втриматися на хвилях навіть з обома руками досить складно. А якщо однієї руки немає? Як встояти на ногах, коли навколо бушує океан? Коли ти можеш розраховувати на підтримку лише однієї опорної руки? І все ж вона впоралася.В результаті зусиль, старань, регулярних тренувань, їй вдалося навчитися управляти дошкою навіть на найкрутіших хвилях. Через 9 років Бетані вже брала участь у всіх великих змаганнях серферів. У деяких програвала, в деяких займала призові місця. І навіть зараз, через 13 років після трагедії, вона не розпрощалася зі своєю мрією - стати кращою дівчиною-серфером в світі.

Бетані Гамільтон

LLOYD HAMILTON SURFER image gallery

А у вас є така мрія? До якої ви будете прагнути, не дивлячись на перешкоди? Якщо немає - знайдіть її! Адже тільки маючи сильну мрію, можна домогтися значних цілей і результатів в житті. Тільки вірячи в свою мрію і своє призначення, можна отримати все, про що мрієш. Знайдіть свою мрію. Найближчим часом. Сьогодні, в цьому місяці, в цьому році. І почніть до неї рухатися. Інакше будь-яка складна ситуація, будь-яке сильне потрясіння викине вас на узбіччя життя.

Але для здійснення мрії потрібно докласти всі свої зусилля

Наполегливість, яку Бетані Гамільтон проявляла, тренуючись на хвилях без однієї руки, гідна поваги. Навіть дорослі чоловіки не завжди справляються з подібними труднощами. А для 13-річної дівчинки це і зовсім позамежне випробування! Але вона не здавалася. Іноді, як розповідає Бетані, у неї з'являлося бажання кинути все і перестати себе мучити тренуваннями. Забути про мрію і зануритися в пучину жалості до себе. Але після кожної подібної істерики дівчинка витирала сльози і знову брала в руку дошку. Вона йшла до моря, прекрасно розуміючи, що буде падати в хвилю ще не один раз. Вона розуміла, що для того, щоб стати кращою в своїй справі, їй доведеться працювати вдвічі більше за інших. Але все одно вперто рухалася до своєї мрії. Падала, піднімалася, і продовжувала рухатися. Упертість, наполегливість і відсутність страху допомогли їй втілити своє бажання в життя - почати брати участь у змаганнях світового масштабу. А звідси вже рукою подати до титулу чемпіонки. Потрібно тільки, як зазвичай, набратися терпіння.

А у вас є таке терпіння? Чи зможете ви, потрапивши в скрутну ситуацію, продовжувати йти до своєї мети? Адже для цього потрібно бути як мінімум безстрашним. Потрібно перестати боятися поразки. Перестати залежати від думки оточуючих. Стати настільки самодостатньою людиною, щоб тільки ваше бажання мало значення. І ні чиє інше! Крім Божого. Тому що саме віра в Бога і його бажання допомогли Бетані вижити, не зламатися, і залишитися на плаву.

Бетані Гамільтон

LLOYD HAMILTON SURFER image gallery

Все, що відбувається - не випадково. Потрібно тільки довіритися Богові

Так вважає Бетані. Хоча могла б і розгніватися на Бога. Могла б звинувачувати його в тому, що він зруйнував її мрії. Що тепер, без руки, вона не зможе управляти дошкою, не зможе брати участь в престижних змаганнях, і ніколи не стане кращою. Але ні. Бетані Гамільтон не тільки не розгнівалася на Господа, але в останні роки навіть дякує йому за те, що з нею сталося! Тому що вона, як віруюча, розуміє: все, що Господь посилає в наше життя, воно для чогось потрібно.

Звичайно, кожен з вас може задати собі питання: для чого потрібно було позбавляти руки дівчинку? Невже без цього ніяк не можна обійтися? Невже не можна було вирішити питання по-іншому, не калічачи дитини? Але Бетані вже зрозуміла: якщо б не було тієї історії з акулою - не було б і нового життя, яким вона живе тепер. Не було б стількох друзів у всіх країнах світу. Не було б вдячних дітей, яких вона почала вчити серфінгу в Таїланді після цунамі. Не було б тисяч скривджених долею людей в різних країнах, яких вона надихає своїм прикладом. І не було б цієї спраги перемогти!Адже неймовірне прагнення отримати те, що хочеш, народилося у дівчинки з думки «Все одно втрачати нічого. Будь що буде! Довірюся Богу, він знає, що для мене краще ». І хто знає, досягла б Бетані Гамільтон такого успіху, якби у неї було дві руки?

Ніколи не скаржтеся на свої проблеми! Ви не знаєте, чим ця проблема може обернутися для вас насправді. За спиною всіх проблем стоїть геніальний задум Бога на наш рахунок. І ці плани завжди набагато кращі і правильніші, ніж будь-які наші спроби керувати своїм життям самостійно.

Бетані Гамільтон

LLOYD HAMILTON SURFER image gallery

Наше завдання - озвучити свою мрію БОГУ. І продовжувати пристрасно хотіти бажане в будь-якій ситуації. А він вже краще вас знає, як піднести вам те, що ви хочете отримати насправді. Іноді ціна успіху здається занадто високою. Але тільки в тому випадку, коли за туманом часу не видно всіх благ, які принесе цей успіх. І тоді, оцінюючи те, що сталося, і порівнюючи все, що ми отримали, можна тільки молитися:

«Дякую Тобі, Господи, за все, що я маю!». «Люби Бога, люби людей, і поменше думай про себе!» - Ось життєве кредо Бетані Гамільтон. І тоді Господь стане піклуватися про тебе сам, особисто. І повірте, ця турбота варта того.

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення