(0)

Ваші дітки люблять розмальовувати різних мультяшних героїв, звірят, або квіточки? А може, ви самі вважаєте за краще знімати стрес, розмальовуючи мандали? І напевно Вам не хочеться витрачати ні часу, ні коштів, щоб купувати нові розмальовки в дорогих книжкових магазинах!

keep-sane.com.ua пропонує дуже зручний, вигідний і безпрограшний варіант - завантажити розмальовку з нашого сайту і роздрукувати її окремо! У чому вигода такого підходу? Ви не купуєте цілу книжку з картинками, а друкуєте тільки те, що точно сподобається дитині або вам; якщо щось не вийшло, вам не сподобався результат - просто роздрукуйте нову розмальовку та почніть заново; роздрукувати розмальовку для дітей і дорослих з нашого сайту обійдеться в десятки разів дешевше, ніж покупка цілої книжки; ви не витрачаєте час на походи по книгарнях, а друкуєте тільки те, що потрібно.

Чому ми радимо прямо зараз роздрукувати розмальовку для дітей і дорослих? Розмальовка картинок в різні кольори - це не просто спосіб згаяти час. Це своєрідна медитація. Роздрукувати розмальовку для дітей і дорослих можуть як батьки дитини, так і керівники дитячих садків, освітніх центрів, і навіть просто офісні співробітники. Тому що розмальовки для хлопчиків і дівчаток принесуть користь в будь-якому віці. Наприклад, дорослі можуть завантажити і роздрукувати розмальовки для: зняття стресу після роботи або навіть під час неї; визначення свого емоційного стану в даний момент шляхом аналізу обираних кольорів; розвитку творчих здібностей; тренування концентрації уваги; прикраси інтер'єру; медитації і занурення в своє внутрішнє «Я».

Чим корисні розмальовки для хлопчиків і дівчаток? А ось для дітей ефект від розмальовок трохи інший. Дітки, коли розмальовують різні картинки: розвивають дрібну моторику рук; навчаються поєднувати і сприймати кольори; розвивають уяву і художнє сприйняття; тренують терпіння і посидючість; навчаються бачити цілісну картину в дрібних деталях. Для дітей ви можете завантажити розмальовку прямо з нашого сайту. Покажіть дитині варіанти картинок, нехай він сам вибере ту, яка йому сподобається. Це буде найкращий внесок в розвиток вашої дитини!

Завантажити розмальовку і роздрукувати вигідніше, ніж купити! Тут ви знайдете і улюблених дітьми казкових героїв, і звіряток . Дорослі ж зможуть завантажити розмальовки для хлопчиків і дівчаток постарше у вигляді орнаментів, візерунків, кольорів, мандал, і навіть міст. І все це набагато дешевше, ніж купувати готові книжки з картинками в магазині. Ви зможете кожен окремий листочок використовувати і для прикраси кімнати, і в якості подарунка, і просто додати в колекцію малюнків. Перегляньте пропоновані на сайті варіанти розмальовок для дорослих і дітей і завантажуйте ті, які сподобаються найбільше.

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення