(0)
Puzzle English
English_Dom

Причини розлучень №1

Американський учений, який більше сорока років вивчав проблему сімейних стосунків, визначив причини, які найчастіше призводить до розлучень і дав 5 порад, які дають змогу зробити свій шлюб більш стійким.

Професор Вашингтонського університету психолог Джон Готтман більше сорока років вивчав проблему розлучень та причини, які до цього призводять. Він сформулював 5 основних правил, дотримуючись яких, можна уникнути кризи у сімейних стосунках. І назвав головну причину, яка найчастіше призводить до розлучень.

Є певні моделі поведінки, які дають можливість виправити ситуацію у сім’ї, яка переживає стан кризи. Але водночас є певні аспекти у поведінці членів сім’ї, які негативно впливають на взаємовідносини чоловіка та дружини. Ніколи і ні за яких обставин не варто демонструвати неповагу, а тим більше презирство, до свого партнера у шлюбі! Зневажливе ставлення, ображання і відвертий сарказм – це саме ті аспекти у поведінці, які категорично протипоказані у стосунках. Саме це найчастіше стає причиною розлучень.

Сімейні сварки

Під час сварок, які на жаль бувають у кожній сім’ї, варто звертати увагу не лише на слова, які ви кажете, а й на те, як саме ви це промовляєте. Саркастичний підтекст ваших слів часто має більшу силу впливу, ніж самі слова, сказані вами. Не насміхайтеся над партнером, ставтеся до всього, чим він переймається, серйозно і з повагою.

Насмішка в сім`ї

Пропонуємо вам 5 розроблених ученим рекомендацій, які сприятимуть зміцненню стосунків у сім’ї.

  1. Основою будь-яких стосунків є тісний комунікативний зв'язок, можливість відверто розмовляти з партнером про все, що завгодно. Якщо вас щось турбує, діліться цим зі своїм чоловіком чи дружиною, не боячись при цьому перевантажити його чи її сказаною вами інформацією. Варто разом обговорювати щоденні події і проблеми. Але не варто під час таких розмов бути аж занадто серйозними. Навіть найскладніші речі можна перетворити на жарт, хоча б у розмові з коханою і найближчою вам людиною, а потім разом над цим усім посміятися. Сміх завжди зближує людей!
  2. Ще більше людей зближують інтимні стосунки. Це, звичайно, всім відома істина, але не варто забувати про ніжність одне до одного і за межами спальні. Звичайний ніжний дотик до рідного обличчя, легесенький потиск руки, миттєвий поцілунок – здатні зробити стосунки яскравішими і ще більш теплими.
  3. Золоте правило № 1: нудьга – вбивця стосунків. Якщо ви відчули, що кожен новий день схожий на попередній і, що вам все це помалу починає набридати, почніть планувати зі своїм партнером щось нове і цікаве для обох. Це може бути що завгодно! Головне, що це спільне планування розірве ту монотонність у стосунках, яка уже почала зароджуватися і, водночас, дасть вам змогу урізноманітнити ваші будні.
  4. Якщо раптом ви починаєте помічати у вашому партнерові лише негативні сторони, згадайте той момент, коли ви зрозуміли, що кохаєте саме цю людину. Адже є багато якостей, які ви цінуєте і за які кохаєте свою половинку, про які з часом, у постійній круговерті подій, почали забувати.
  5. Дуже корисно мати якесь хобі, яке іноді відволікатиме вас від постійного перебування разом. Певна незалежність виглядає приємно. І саме така діяльність робить вас більш непередбачуваними, а отже більш цікавими, навіть для найближчої людини, яка здавалося б все про вас знає.
Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення