(0)
Puzzle English
English_Dom

9 помилок в житті, про які я пошкодувала після 50 років. Сповідь

Коли мені було 18, 25 і навіть 30 років, мені весь час здавалося, що життя тільки починається. Що я ще встигну все: жити, творити, бути щасливою. А поки потрібно працювати над тим, щоб самореалізуватися, заробити грошей, довести всім навколо, що ти гідна любові і захоплення.

 Але після 50 все змінилося. Страх втратити час змусив мене більш обережно вибирати те, на що я буду його витрачати. Я почала ясно усвідомлювати, що час - це найцінніше. Це і є моє життя.

Бережіть час

 Зараз я хотіла б, щоб це життя пройшло по-іншому. Але робити щось нове, руйнувати існуюче і починати з чистого аркуша я не готова. Зараз, в 51 рік, мені хочеться стабільності, умиротворення, спокою. Сил все змінити у мене немає.

 Я просто ВЗЯЛА те, що у мене вже є: чоловік, якого не розумію, родичів, які не цінують, роботу, яку ненавиджу, хобі, яких немає ... Я прийняла це, усвідомлено, розуміючи, що буду і далі залишатися нещасною. І я знаю, що буду шкодувати про втрачені можливості до кінця життя. Але змінити нічого вже не можу. Нехай і здається, що 50 років - це не кінець життя, і ти ще о-го-го. Чи не для всіх це працює. І ви не зможете ніколи гарантувати, що і самі після 50 будете здатні активно рухатися за своєю мрією. Руки можуть опуститися в будь-який момент. Навіть у самих активних.

 Чому я хочу дати пораду тим з вас, хто ще має сили жити. Хто не зламався, як я, не опустив руки, і не почав шкодувати про минуле. І не важливо, було воно чи ні.

 Про що саме я шкодую, перейшовши кордон 50 років? Які помилки я б ніколи не зробила, якби могла? І які рішення ніколи б не прийняла, якби мала можливість повернути час назад? О, їх багато ... Ось тільки деякі з них.

 сподівання і реальність

 9 помилок в житті, про які я пошкодувала після 50 років:

 1. Я не приділяла час собі і своїм бажанням

 Я намагалася робити все для сім'ї ... Правда, робити так, як мені було видніше і зручніше, а не так, як потрібно було рідним. Але я ніколи навіть не замислювалася про те, наскільки сильно це мене вимотує. Я була впевнена, що саме віддаючи придбаю щастя.

 Але для того, щоб віддавати, потрібно щось мати. Потрібно поповнювати запаси енергії, доглядаючи за собою, і дозволяючи доглядати іншим. Потрібно мати бажання і сміливість заявляти про бажання. І потрібно вміти відмовляти, якщо тобі нав'язують не твої цілі.

 А я цього не вміла. Не вважала це за необхідне. Я забула про себе. І зараз, в 50 років, розплачуюся за таку зневагу. У мене немає ні сил, ні бажання жити на повну котушку.

 

 2. Я зробила аборт і народила всього двох дітей

 Я вбила власну дитину. І розумію це тільки останні пару років. До цього сприймала аборт як більшість: операція, що рятує від неприємних наслідків і дає свободу займатися чим хочеш на найближчі роки.

 Свободи не вийшло. Вбивство власної дитини не зробило мене щасливішою, не дало мені можливості жити життям моєї мрії. Якби я народила замість того, щоб будувати бізнес, може, змогла б народити ще купу діточок. Може, саме тоді моє життя змінилося б, і стала такою, як я хотіла. Але не вийшло. Про що я буду жаліти до кінця життя.

 

 3. Я вважала за краще кар'єру і гроші відносин

 Був у моєму житті тривалий період, коли я, замість того, щоб присвятити себе дітям, чоловікові і рідним, зайнялася власним бізнесом. Гроші в сім'ї були, чоловік добре заробляв. Але мені хотілося самоствердитися, довести собі, що я не просто домогосподарка. Що я багато чого можу. Сама, без чоловіка. Це був єдиний раз, коли я вирішила піти назустріч своїм бажанням, в яких я не встигла толком розібратися.

 І я змогла. Але результат - зовсім не радість чи гордість собою. Я отримала бізнес і зайві гроші. Але втратила відносини з дітьми, свекрухою, чоловіком. Ми стали чужими. Нам нема про що говорити вечорами. Моя думка нікому не цікава, мені нікому поплакатися, нікому розповісти про свої біди і проблеми. Я зробила свій неправильний вибір, і шкодую про це.

 

 4. Я не вкладалася в стосунки з чоловіком

 Через відсутність знань про те, як будувати і підтримувати відносини з коханою людиною, через брак часу і нерозуміння своїх пріоритетів, я втратила довіру до чоловіка. А він втратив любов до мене.

 Я перестала відчувати себе коханою жінкою. Я дивлюся на те, як дуже повільно, але вірно руйнується мій шлюб, і не знаю, що з цим робити. А якби знала - подумала б, що вже пізно.

 Ні, не думайте, що я погана в ліжку або погана як господиня. Свої обов'язки як дружини я виконую добре. Навіть занадто добре, забуваючи про свої потреби як жінки. Але це, мабуть, тільки погіршило сітуацію.У нас немає і вже не буде душевної близькості. А це найголовніше.

 Я знаю, що не одна винна в тому, що відбувається. Але при цьому гостро відчуваю, що якби свого часу постаралася, і зробила пріоритетом чоловіка, а не бізнес, все було б по-іншому.

 

 5. Я не виховувала дітей сама, недостатньо з ними спілкувалася, і не змогла навчити їх тому, як бути щасливими

 Я думаю, що і не змогла б навчити їх щастя, так як сама його рідко відчувала в житті. Але якби я була з ними частіше, гуляла б з ними, грала в в ігри, ходила на гуртки і на дні народження друзів, розпитувала про те, що для них важливо - я сама була б набагато щасливішою.

 А зараз я просто дивлюся на те, як мої діти йдуть вранці на навчання, навіть не попрощавшись зі мною. І приходять з інституту, навіть не цілуючи мене. Вони не діляться зі мною нічим. Я для них - кухарка, прибиральниця і банкомат. Іноді ще щоденник підписати могла, коли вони були трохи менше, або на збори батьківське сходити. Зараз вже і на це не гожусь.І це все. Не цього я хотіла від материнства. Але вина повністю лежить на мені.

 мандруйте більше

 6. Я не подорожувала стільки, скільки хотіла

 Вірніше, я зовсім нікуди не виїжджала з країни для відпочинку. Поїздки по бізнесу - їх було багато, але це не те. Я в юності мріяла стати письменницею, і подорожувати по світу, друкуючи глави свого чергового роману, сидячи під пальмою десь на березі океану. Потім вирішила, що це довго, невигідно, нереально і інша нісенітниця. Відмовилася від своєї мрії і стала займатися торгівлею, яка зовсім мене не надихала і займала багато часу.

 Подорожувати не було часу. У той час, коли у рідних була відпустка, у мене починався сезон продажів. Вони - на море, я - в офіс. Але це був мій вибір. Дурний і найбезглуздіший.

 

 7. Я відмовилася від улюбленої справи заради грошей

 Почала розкручувати бізнес, навіть не подумавши про те, що мені це не цікаво. Просто гроші, просто бажання довести собі, чого я стою. Але не там я це доводила.

 А улюблена справа навіть хобі не стало. Тому що часу і сил на нього вже не залишалося. Писати було ніколи, та й нема про що. Мозок, крім цифр продажів, не думав більше ні про що. І зараз я ненавиджу свою роботу, свою слабкість, і свою лінь.

 

 8. Я боялася ризикувати і слідувати за мрією

 Про цю свою боягузствоі я шкодую найбільше. Якби не вона, я б народила не двох, а трьох і більше дітей. У мене була б щаслива сім'я, улюблена справа, яка могла б і гроші приносити. Я була б щаслива!

 А так - я просто боягузлива нещаслива жінка після 50 ...

 Читайте Біблію

9. Я завжди відмовлялася від запрошення прийти до церкви і вивчати Біблію.

 Якби я раніше дізналася про Бога, його принципи, моє життя склалося б інакше. Я б зовсім по-іншому розставила пріоритети в житті й раніше б усвідомила відомий вислів Соломона "все - суєта і томління духу".

  Коли половина життя прожита, я розумію, що це була найкраща її половина. І змінити я вже нічого не можу. Може, ще й не пізно, але ... Щось мене зупиняє. Напевно, все той же страх. Хоча чого боятися? Гірше вже не буде. Я і так втратила своє життя, і втрачати, по суті, вже нічого.

 Але зараз найцінніше, що я можу зробити - це поділитися своїм досвідом з тими, хто ще готовий ризикувати. І у кого є шанс змінити своє життя вчасно, щоб стати повністю щасливими.

 Не бійтеся жити! Не бійтеся робити те, що хочете по-справжньому! Тільки правильно вибирайте бажання. Іноді вони є помилковими.

Читайте також "Чому варто жити?"

Читайте також "Депресія. Деякі її різновиди и прості методи боротьби"

Читайте також Що робити, якщо вас кинула кохана людина"

Читайте також "Дуже важкий день"

Читайте також "3 способи сказати "ні" сімейній рутині"

Читайте також "Мрія. яка надає сили. Історія перемоги..... "

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення