(0)
Puzzle English
English_Dom

Як відповідати на некоректні запитання, що стосуються особистого життя

Як відповідати на некоректні запитання про особисте життя? Як з гідністю вийти з найделікатнішої ситуації? У статті наведені відповіді на ці запитання, які будуть вам корисними в будь-яких життєвих ситуаціях.

Протягом життя ми часто потрапляємо в такі ситуації, коли нетактовність оточуючих призводить до непорозумінь. Іноді нам ставлять досить делікатні запитання, які стосуються особистого життя, стосунків з партнером, народження дітей, роботи. Не кожен захоче ділитися такими подробицями свого життя. І до того ж варто пам’ятати, що захистити себе від подібних співрозмовників ми навряд чи зможемо. Тому необхідно навчитися відповідати на нетактовні запитання коректно, давши співрозмовнику зрозуміти, що тема вашої розмови не дотична до вашого особистого життя і тим самим встановивши межі спілкування. Є теми і події у вашому житті, які ви можете обговорювати лише зі своїм партнером, батьками або близькими друзями, але ділитися цим зі сторонніми буде просто недоречно. Також, цікавість лише знайомих людей до вашого особистого життя не означає, що перед ними ви зобов’язані розкривати всі свої карти. Такі люди часто ставлять нетактовні запитання про особисте життя, як от: "Чому ви не одружуєтеся?", "Заміж ще не вийшла?", "Ти не вагітна?", "Чому б вам не народити другу дитину?". Такі запитання більшість із нас дратують, а подекуди і викликають злість. У результаті ви починаєте пояснювати і виправдовуватись, що часто призводить до дисгармонії із собою. Адже в процесі такої не надто приємної розмови ви можете відчувати себе як на певному допиті і дуже скоро уже самі шкодуєте, що поділилися занадто особистою інформацією.

некоректні запитання

Чому люди задають некоректні питання?

 Співрозмовник може керуватися абсолютно різними мотивами. Деякі люди в такий спосіб просто намагаються підтримати розмову. Часто таке прагнення дізнатися про співрозмовника більше залежить від виховання – людина просто не надає значення тому, що запитуючи про особисте життя, вона може викликати спантеличення або й негативну реакцію у свого співрозмовника. Іноді причина таких запитань прихована в тому, що хтось із вашого оточення намагається зашкодити вашій професійній чи іншій діяльності. І, дізнавшись про вас щось дуже особисте, може поділитися цією інформацією з людьми, які не бажають вам добра. Інші можуть цікавитися подробицями вашого життя лише для того, щоб самоствердитися за ваш рахунок, або щоб просто переконатися, що у них все набагато краще. Варто пам’ятати, що отримана інформація про ваше особисте життя часто може застосовуватися проти вас, тому слід навчитися відповідати на подібні запитання, щоб уникнути в подальшому непорозумінь. Якщо людина не бажає вам нічого поганого, але при цьому не розуміє, що цікавиться занадто особистим, то можна просто щиро здивуватися і у відповідь промовити «Ти ставиш досить дивні запитання.», «Чому це ти так зацікавився цим питанням?». Якщо співрозмовник є вашим родичем або близькою вам людиною, можете просто сказати, що все досить складно і ви не хотіли б про це говорити. Потім варто змінити тему розмови, перевівши її в менш приватне і більш безпечне для вашого самопочуття русло.

ефективні техніки запам'ятовування

 

Якщо хтось ставить нетактовні запитання про одруження та дітей, прагнучи таким чином принизити вас, дати відчути себе невдахою, можна поставити запитання у відповідь. Наприклад: «Чому вас так хвилює моє особисте життя?», «Ви хочете поговорити про це?». Щоб вийти з цієї незручної і досить делікатної ситуації, ви також можете запитати, дивлячись прямо в очі співрозмовнику: «Тобі подобається тримати свічки у всіх спальнях або ж тільки в моїй?». При цьому варто зберігати спокій і витримати дещо іронічний тон в розмові. Таким чином ви поставите нахабу в незручне становище і в наступний раз він багато разів подумає, перш ніж спробувати повторити щось подібне. Якщо вас запитують про особисте життя, то на всі випадки є одна універсальна відповідь, яка до того ж є досить ввічливою і нейтральною. Можете здивовано запитати: «А чому Вас це так цікавить?», «Чому ти питаєш?». Це допоможе вам з гідністю вийти з будь-якого положення, зберігши при цьому хороші взаємини зі співрозмовником.

щасливі відносини

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення