(0)
Puzzle English
English_Dom

Ненавидите свою роботу? Готуйтеся змінити своє життя! + Інфографіка

Кожен день одне й те саме. Потрібно вставати рано, збиратися і йти на ненависну роботу. І так все життя? Невже це неминуче і виходу немає? Виявляється є, тільки потрібно правильно й усвідомлено підійти до цього питання. Отже, давайте разом подумаємо, як зробити своє життя хоча б близьким до власного ідеалу...

1. Перш за все задумайтеся, чому ви ходите на ненависну вам роботу

Тільки не відповідайте відразу «у мене немає виходу». Вихід є завжди. Просто треба усвідомлено підійти до цього. Отже, ви ходите на ненависну вам роботу тому, що:

  • вам потрібні гроші на життя, 
  • ви більше нічого не вмієте робити,
  • є можливість поспілкуватися з колегами,
  • тут безкоштовний інтернет,
  • вам потрібен досвід,
  • на роботі краще, ніж удома,
  • інші причини.


ненавиджу роботу

2. Після того,  коли ви визначили основну причину, чому вам потрібно йти на роботу, подумайте про те, як можна все змінити

Нехай ваші думки будуть ідеалізовані і на перший погляд нереальні, але постарайтеся уявити своє ідеальне життя у подробицях, а те що ви зараз робите - частина вашого ідеального майбутнього. Інтегруйте вашу ненависну роботу в план вашого ідеального майбутнього.

3. Зосередьтеся на тому, що ви отримаєте, після виконання необхідних від вас дій

4. Перед сном налаштуйтеся, що завтрашній день ви проведете активно, запланувавши не більше 2-х основних дій: одна важлива і одна термінова

Запишіть ваші завдання на завтра. У такому випадку, прокинувшись вранці, ви будете налаштовані більш активно, адже у вас є конкретні завдання на день.

 не хочу на роботу

5. Дорогою на роботу послухайте мотиваційну аудіокнигу, подкаст або просто надихаючу музику

Налаштуйтеся на позитив одразу, як прокинулися. Одним із найсильніших мотиваторів є біографії видатних людей. Ознайомившись із життям таких людей, ви зрозумієте, що не ви одні «страждаєте» і, що вихід завжди є.

6. Приїхавши на роботу, не перевіряйте електронну пошту, а відразу починайте виконувати ваші заплановані завдання

Якщо виконання ваших завдань потребує більше, ніж одну годину, заздалегідь заплануйте перерви на каву, прогулянку в туалет або якісь інші дії, щоб відволіктися.

7. Складіть план важливих і термінових завдань на тиждень відразу після того, як упоралися зі своїми запланованими завданнями, росзтавивши пріоритети

8. Обов'язково заплануйте собі нагороду за швидко і якісно виконану роботу

Наприклад, після години активної роботи варто випити кави, 10 хвилин посидіти в соцмережах, прогулятися, забігши в улюблений магазин і, головне, подумати про своє ідеальне майбутнє, а ще краще, зробіть щось для цього.

методи ефективного запам'ятовування

9. Попрацюйте зі своїм мисленням: «здайте себе в оренду»не хочу на роботу

Тепер ви працюєте не "на господаря", а на себе. Водночас, обов'язково тримайте у голові ідею свого ідеального життя. Розвивайте швидкість мислення, пам'ять, інші навички, які допоможуть вам упоратися з роботою швидше й ефективніше.

10. Щоб мрія про ідеальне життя реалізувалася, обов'язково складіть план життя на найближчі 3, 5 і 10 років, і постійно його переглядайтеі. Це додасть позитивного сенсу вашому життю і усвідомленості дій.

Працюйте над собою і все вдасться!

Завантажте безкоштовну інфографіку до цієї статті тут 

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення