(0)
Puzzle English
English_Dom

Серцю не накажеш! Або як швидко і безболісно позбавитися від нав’язливого залицяльника?

Увага чоловіків – це приємно, але якщо вона не порушує встановлені межі. Що робити, якщо горе-залицяльник перетворю життя на справжнє пекло, переслідуючи і знущаючись над вами нікому непотрібною наполегливістю? Читайте у статті про те, яку головну помилку ви робите, відтягуючи йому вирок. Чому так незручно сказати «ні»? Нарешті, 7 альтернативних способів позбавитися від залицянь: випробування «природною красою», ефект «дурненької Барбі», вмикаємо «меркантильну стерву», «ревниву тигрицю» і «нерозбірливу кокетку», починаємо операцію «сімейне планування» і багато іншого. Вчимося давати відсіч весело!

 

 Жінці завжди приємно, коли до неї виявляють підвищену увагу представники протилежної статі. Чи то невмілі залицяння чи повні захвату компліменти, жінка радіє цьому, як дитина. Адже це справжній бальзам для її самооцінки, п’янке відчуття чергової перемоги! Але трапляється й так, що залицяльники порушують усі межі дозволеного, стають нав’язливими, а тому викликають відчуття роздратованості. Постійні телефонні дзвінки, запрошення на чашку кави чи квіти від чоловіка, який не подобається, – це все призводить до того, що жінка впадає у відчай і починає його просто ненавидіти. Що робити, аби такий залицяльник відчепився?

Вічні залицяльники

 Гра «Киці-миші»

Доки залицяльник-невдаха мучить вас своєю наполегливістю, якій може позаздрити навіть віслюк, ви мучитеся запитанням: «Сказати «ні» чи не казати?». Адже він ніби й дратує вас своєю присутністю, але зізнатися в цьому вам не вистачає сил. У решті решт ви робите банальну помилку, якої допускаються більшість жінок: не наважуєтеся його відштовхнути і не йдете з ним на контакт. Чоловіки від такого лише переповнюються азартом, їм подобається гра «Киці-миші», адже такий цінний приз, як ви, надихає їх все більше й більше!

 Чому так складно сказати «ні»?

Сказати Ні

Напевне, вам варто зізнатися самій собі, що нав’язливі залицяння не настільки сильно вас дратують, оскільки бажання подобатися чоловікам сильніше, ніж відчуття дискомфорту від нав’язливих залицянь. По-друге, буває банально незручно сказати залицяльнику, що ви не відчуваєте до нього абсолютно нічого. Жінки за своєю природою створіння жалісливі, їм страшно образити людину, стати причиною розбитого серця.

 То як же позбавитися від горе-залицяльника?

Зрозуміло, що навіть душевна доброта не дасть пригріти біля себе всіх невдах. Рано чи пізно доведеться поставити крапку і дати зрозуміти людині, що шансів у неї немає. А щоб зробити це максимально безболісно для вас обох, пропонуємо вам 7 простих способів, які допоможуть знизити градус інтересу до вас від горе-залицяльника.

 1. Покажіть себе чоловікові в «усій красі»

Дуже легко кохати людину, яка не має жодної вади. Адже саме такою нас бачать залицяльники, бо на публіці ми показуємо себе з найкращого боку. Тому влаштуйте вашому залицяльнику випробування: з’явіться перед ним у старому і порваному халаті, зі звичним хатнім «пучком» з волосся на голові, без макіяжу, без натренованої осанки, тобто будьте такою, яка ви є вдома. Ще ліпше, якщо у вас на голові залишаться бігуді, а на халаті – плями від вечері. Якщо основним мотивом залицяння до вас була ваша краса, то чоловік швидко дасть задню, побачивши, що ви не завжди ідеальна красуня, а можете бути звичайною домашньою жіночкою.

Справжня Ти

 2. Почніть копіювати його поведінку

Він затинається від великого кохання до вас? Без тіні збентеження робіть те ж саме! Пише вам по 10 повідомлень із зізнаннями в коханні? Напишіть таких повідомлень у три рази більше! Телефонує дізнатися, як у вас справи? Змусьте його звітувати про кожну хвилину, яку він провів без вас. Чоловікам не подобаються нав’язливі істеричні жінки, то чому б не приміряти нову і цікаву роль – істерички. Це стане гарним уроком для нав’язливого залицяльника.

 3. Перетворіться на «дурненьку Барбі»

Що найчастіше дратує чоловіків у жінках? Їхнє бажання постійно пліткувати і обговорювати несуттєві речі. Увімкніть режим «радіо для блондинок» і починайте без упину торохкотіти про свої нігті, ліпосакції, рюші, нові туфлі від Gucci, аромати від Christian Dior, про те, якого красеня ви бачили вчора ввечері. Ефект буде схожим на вибух!

 4. Заведіть розмову про ваше спільне майбутнє

Серйозно, він ще від вас не відчепився? Починайте планувати ваше спільне майбутнє – скільки дітей ви хочете мати, яку сукню замовите на весілля. Обговорюйте з ним все до найдрібніших деталей: імена ваших кошенят, як розсадити гостей на весіллі, чому ви не покличете тітку Катерину з її приступами астми і постійним здуттям. Чи знає він, що тепер він несе за вас відповідальність, а ви дівчина із відповідними запитами на життя? Ні? Настав час йому про це сказати!

Спільне життя

 5. Чергуйте «ревнивицю» і «кокетку»

Чоловіки люблять, коли вся увага жінки націлена на них і жахливо не люблять істерик. Почніть у його присутності загравати з чоловіками – колегами, старими друзями. Обіймайте їх, кокетливо посміхайтеся до них. А коли поруч із вашим залицяльником з’явиться якась кралечка, розіграйте феноменальну сцену ревнощів на очах у всіх присутніх. Побачите, від вашого ідеального образу в очах залицяльника не залишиться навіть сліду…

 6. Зробіть із нього «надокучливе базікало»

І скільки ще ви налаштовані вислуховувати любовні зізнання чи взагалі слухати його? Досить ловити кожне його слово і робити вигляд, що вам цікаво з ним розмовляти. Настав час дати горе-залицяльнику урок: почніть позіхати і сонливо блукати поглядом кожного разу, коли чоловік починає говорити. Перепитуйте, перебивайте, не дивіться йому в очі, зберігайте на обличчі маску нудьги. Дуже скоро він припинить шукати зустрічі з вами.

 7. Застосуйте «меркантильну стерву»

Якщо до цього ви були слухняною дівчинкою, яка терпіла невдатного кавалера через відчуття жалю до нього, то тепер правила змінюються. Залицяльник хоче завоювати вашу прихильність? Тож нехай розщедрюється, ви жінка дорога! Поведіть його до брендового магазину, вимагайте купити вам «ту сукню» і «ту маленьку сумочку», потім повечеряйте на кругленьку суму і починайте просити продовження вечора в якомусь клубі. Скоріш за все, більше ви свого кавалера не побачите. Чоловікам не подобається витрачати багато грошей і, до речі, вони не люблять меркантильних жінок.

Меркантильність

Звичайно, чесно було б сказати йому просто «ні», не використовуючи жіночих хитрощів. Але якщо по-іншому ніяк, якщо ваш кавалер – «міцний горішок» і звичайних натяків і слів не розуміє, то чому б не спробувати альтернативні засоби? Хай там як, але буде весело! Вперед!

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення