(0)
Puzzle English
English_Dom

Як психологічно налаштуватися на схуднення? Саме це ми Вам і розповімо!

Правильний психологічний настрій стане запорукою успіху в будь-якому починанні. Це стосується і такого тривалого процесу, як боротьба із зайвими кілограмами. У мережі можна знайти величезну кількість експрес-дієт, супер-програм і чудодійних препаратів у вигляді таблеток і біодобавок для швидкого зниження ваги. Будь-який такий метод завдасть величезної шкоди вашому організму, повернувши згодом скинуті кілограми і додавши нові проблеми зі здоров'ям. Захворювання шлунково-кишкового тракту, втрата еластичності шкіри, випадання волосся, гормональні розлади – ось невеликий перелік наслідків стрімкого схуднення.

Якщо ви хочете перевтілити свою фігуру і оздоровити організм, потрібно приготуватися до поступової і повної зміни способу життя, включаючи звички харчування і фізичні навантаження. Без достатньої мотивації тут не обійтися, адже перші помітні зміни будуть спостерігатися далеко не одразу. Саме в цей період, коли здається, що всі зусилля марні, багато із нас «зриваються». Буває, досить пропустити одне тренування або дозволити собі порцію «шкідливої» їжі, і повернення до початкової позиції вже неминуче.

Психологічні причини зайвої ваги

Психологічні причини зайвої ваги

Поряд з причинами виникнення надмірної ваги, коли це відбувається на тлі певних подій гормональних змін, вагітності, існують психологічні складові, які підсвідомо заважають змінити себе протягом багатьох років. Безумовно, потрібно усвідомити, що заважає вам позбавитися від зайвої ваги.

1. Зайва сором'язливість

Будь-яка жива істота, почуває свою вразливість, ховається від небезпеки. У світі людей роль маски захисту може грати надмірна вага, яка «приховує» особистість від оточуючих. При цьому людина відчуває себе всередині інакше і цим формує блокування від зовнішнього світу.

сыроедение для оздоровления

2. Прагнення бути добрим

Багато батьків, самі того не підозрюючи, дозволяють зміцнитися в свідомості дитини думки, що хороший апетит і з'їдена до кінця порція, заслуговують схвалення. З часом, дитяче бажання бути слухняним і добрим, переростає в стійку звичку до переїдання.

3. Небажання довіряти

Багато чоловіків і жінок внаслідок стереотипів виховання і зайвої чутливості, підсвідомо вважають фізичну привабливість ганебною і хочуть вірити, що їх повинні любити за душевні якості, а не за зовнішні принади. Такі люди внутрішньо кидають виклик світу гламуру і шукають щастя в повному запереченні достоїнств зовнішності.

4. Проблеми у відносинах

Типовий приклад поведінки подружжя в сімейному житті. Дружина з роками погладшала, вже давно не соромиться ходити при чоловікові з бігудями та у старому халаті, а чоловік втрачає до неї будь-який інтерес. Нажаль, жінки впевнені, що чоловік – негідник, який задивляється на струнких дівчат, але при цьому вони не намагаються змінити ситуацію, тому що підсвідомо знають– причина охолодження ніяк не пов'язана із їх зайвою вагою. Свою жіночу образу нещасливі у шлюбі або самотні жінки, намагаються перекласти на свою повноту, щоб компенсувати власну холодність, відсутність жіночої чарівності і розчарування в житті.

5. Відсутність радості у житті

Недолік радості

Звичка «заїдати» неприємності смачним і солодким знайома кожному. Черговий смаколик піднімає настрій і вселяє оптимізм. Проблема в тому, наскільки часто ви схильні до стресів, і як ваш організм реагує на перекуси солодощами. Якщо ви схильні до повноти, то постійна заміна задоволення від життя задоволенням від їжі, обертатиметься зайвими кілограмами і проблемами зі здоров'ям.

6. Наслідки психологічної травми

Ті жінки, які в дитинстві або юності пережили сексуальне насильство, мають у підсвідомості установку: «Якщо б я не була привабливою, зі мною цього б не сталося». Це абсолютно хибна думка, яка в подальшому формує переконання, що потрібно виглядати як можна гірше, аби цей жах знову не повторився. А найлегший спосіб виглядати непривабливо – бути гладкою.

7. Бажання виглядати солідно

Прагнення виглядати вагоміше і значніше часом штовхає людей на дивні вчинки. Іноді чоловіки намагаються не розлучатися із зайвими кілограмами, навіть на шкоду здоров'ю, щоб не втратити авторитет у суспільстві.

 

8. Жага привілеїв

Для деяких виглядати не так, як усі, стає зручним способом пливти по життю. Такі люди, чи то чоловік, чи жінка, потрапивши в дружнє середовище і зіткнувшись зі співчуттям і розумінням, користуються ситуацією, у всьому отримуючи більше пільг і заохочень. Тому вони не тільки не прагнуть змінити себе, а всіляко спекулюють на співчутті до них оточуючих їх людей.

Наявність зайвої ваги викликана не лише неправильним харчуванням, способом життя й спадковістю. Це наслідки існуючої у свідомості кожної людини життєвої позиції. Мозок відповідає за зайву вагу і позбавлення від нього, тому усвідомивши всю глибину проблеми, потрібно психологічно налаштуватися на зміни.

Як забезпечити собі психологічну базу для схуднення?

Психологічна база для схуднення

1. Змініть ставлення до себе

Бажання подобатися, в першу чергу, собі. Потрібно із задоволенням дивитися в дзеркало і відчувати впевненість у своїх силах, адже це необхідно для розвитку і прагнення діяти. Не можна укладати себе в рамки забобонів – фізична привабливість формує самооцінку і змінює уявлення про навколишній світ. Все, що вам необхідно, це щиро полюбити себе і захотіти стати сильною особистістю саме для себе.

2. Забезпечте собі мету – для чого мені потрібно схуднути?

Багато хто пов'язує схуднення із досягненням змін у кар'єрі, особистому житті чи у спілкуванні з оточуючими. Важливо мати не абстрактне уявлення про те, що худі люди більш успішні, а визначити певний бажаний ефект, якого ви хочете досягти. Яким би не був мотив – впевнено почувати себе під час відпочинку на морі, купити вподобану елегантну сукню, привернути увагу коханої людини або позбавитися від комплексу невдахи – це буде тільки ваше прагнення, і саме воно дасть вам необхідні сили для походу у спортзал і відмови від тістечка на користь яблука.

програма схуднення

3. Виберіть дієту і визначте фізичні навантаження

Повірте, зовсім неважливо якій дієті ви надасте перевагу. Дотримуючись простих правил, ви досягнете успіху і поступово виробите звички, які позбавляють від зайвої ваги:

  • не варто вірити рекламним обіцянкам щодо стрімкого схуднення і уникайте прийому сумнівних препаратів;
  • поступово відмовтесь від шкідливих продуктів;
  • включіть в раціон велику кількість свіжих фруктів і овочів;
  • харчуйтеся малими порціями;
  • пийте велику кількість води;
  • виберіть той тип фізичних вправ, який приносить вам задоволення.
Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення