(0)
Puzzle English
English_Dom

3 способи сказати «ні» сімейній рутині

Навіть найміцніші стосунки можуть переживати періоди застою, коли робочі будні і нудні сімейні зобов'язання починають отруювати емоційний простір пари, змушуючи обох жити у звичній сірій рутині. Як сказати "ні" нудьзі і незадоволеності? Як перестати дратуватися один на одного і вийти на новий рівень відносин, дозволивши собі закохатися в партнера заново? Читайте нашу статтю про 3 правила, які змінять ваше сімейне життя на краще. І пам'ятайте, що ваше щастя знаходиться тільки в ваших руках!

 Мало є на світі пар, які обійшла б стороною тема рутини в сімейних відносинах. Сірі робочі будні упереміш з домашніми зобов'язаннями, втомою і одвічним кругом насущних проблем позбавляють повітря навіть найміцніші і перспективні союзи: так багато обов'язків, так багато «треба», «зроби», «ти ж годувальник», «ти господиня», але так мало «хочу», «люблю», творчості і простого особистого простору. Партнери немов би забувають, що шлюб - не тільки низка спільних звичок і зобов'язань, але ще і бажання будувати життя за власними правилами і натхненням. Як вдихнути життя в стосунки, заново побачити і почути красу один одного?

сімейні відносини

Фрагмент фільму "Покровські ворота"

1. Найкраще відмовтеся від наміру «встигнути все»

Уявімо ситуацію: вона бере на себе всі, бажаючи зробити якнайкраще для сім'ї - турботу про дитину, старих батьків, роботу, підготовку, прибирання, прання, покупки. Або він намагається бути ідеальним чоловіком: встигнути відпрацювати на 3 роботах, принести їй сніданок у ліжко, найняти хатню робітницю. Що виходить? Один тяжко працює, як тато Карло, а другий звикає «приймати подарунки» і нічого не віддавати натомість. Як підсумок, від напруженого темпу життя турботлива дружина (або відданий чоловік) рано чи пізно зривається: проривається роздратування і незадоволеність, з'являється занепад сил, побутова зашореність, образи і претензії один до одного. А хто винен? Тільки ви самі. Припиніть думати про всіх на світі і знаходите час для себе особисто, ви не повинні відмовлятися від своїх бажань або захоплень через новий статусу і ваш перфекціонізм. Встигнути все неможливо, виберете головне і не забувайте про себе.

сімейні відносини

Фрагмент фільму "Покровські ворота"

 

2. Вчіться делегувати обов'язки

Якщо крім звичайної роботи жінка виконує функції няні, куховарки і прибиральниці в домі, їй дуже важко в такій ситуації відчути себе єдиною і коханою свого чоловіка. Вона просто видихається, зациклюється на побут, дитині, забуває про власну привабливість і сексуальність. Перестає стежити за собою, що згодом відбивається і на сексуальному житті пари: вона відмовляється від сексу, стає невпевненою в собі, дратівливою, уїдливою і сварливою. А чоловікові і невтямки, чому їх відносини стають такими прісними. Рішення просте - розділити обов'язки, щоб усі взяли на себе частину відповідальності, або ж спростити побут. Благо, на сьогодні є чудові винаходи у вигляді пральної машини, пароварки і посудомийки, які звільнять час одне для одного і занять любов'ю!

сімейні відносини

Фрагмент фільму "Покровські ворота"

 

3. Про важливе говорите вголос

Сімейну рутину часто супроводжують недомовленості і образи. Він очікував, що вона буде вести себе так, як до їхнього знайомства, але дружина змінилася. Вона чекала, що її чоловік прочитає її думки по міміці і намалює відповідь з повітря. Досить тішити себе ілюзіями і грати в недомовки! Ви обидва дорослі люди, які можуть про все домовитися, досить тільки говорити вголос про те, що вас не влаштовує або гнітить, без наїздів і звинувачень. Прямо просить допомоги, підтримки у партнера, покажіть, як ви потребуєте одне в одного, як вам не вистачає її ласки або його твердого плеча. Найчастіше заявляйте про свою любов. Зрозумійте, ваша половина хоче чути і бачити ваші почуття постійно, бо всі ми потребуємо схвалення, визнання і похвали улюблених. Введіть власні традиції, вчіться дарувати один одному радість, тоді сіра «правда» життя наповниться всіма кольорами веселки, відкривши вам обом нову сторінку відносин, таких відносин, які змусять заново закохатися одне в одного.

сімейні відносини

Фрагмент фільму "Покровські ворота"

Preview Фрагмент фільму "Покровські ворота"

 Читайте також "Причини жіночих істерик"

 Читайте також наші статті "11 секретів щасливих парочок" і завантажуйте інфографіку

 Читайте "12 сімейних традицій, які урепляют відносини в родині" і завантажуйте інфографіку

 Читайте "Як поговорити з улюбленим по душам?"

 Читайте "Методи захисту від надмірного контролю близької людини"

 Читайте "Причини нервовів зривів у жінок або чому жінки кричать"

  Читайте також "Генограмма як метод самопізнання"

  Читайте також "У хворобі і в здоров'ї. поки смерть не розлучить...

  Читайте також "Чому чоловіки люблять лежати на дивані""

  Читайте також "Все, що ви хотіли знати про відносини"

  Читайте також "3 способи сказати "ні" сімейній рутині"

 

 

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення