(0)

Статьи по метке

"фітнес"

Немає часу на спорт? 6 порад як перебороти лінь

Немає часу на спорт? 6 порад як перебороти лінь

Якщо ви давно хочете займатися спортом, але внутрішній саботажник проти – не проблема! Наша стаття допоможе вам відшукати мотивацію і перебороти найбільш запущену форму ліні. Як зайнятися собою, коли не хочеться? Все просто, якщо ви отримаєте наші поради. Читайте, чому так важливо відшукати саме «свій» вид спорту? Як поєднати непоєднуване і зайнятися тілом із користю для діла? Чому правильно підібрана музика разом із нотатником спортивних успіхів підсилить віддачу на 200%? Час зрозуміти, що тренування – це не каторга, а задоволення. І ми на вашому боці…

Читать далее

Як уповільнити старість та продовжити молодість (Частина І)

Як уповільнити старість та продовжити молодість (Частина І)

З віком наш організм старіє і стає слабшим – це аксіома. Кістки у людей похилого віку частіше ламаються, шкіра вкривається зморшками, м’язи втрачають силу. Жити стає складно та нудно. Але є люди, які навіть у похилому віці зберігають і витривалість, і красу, і силу. Вони навіть у 70, 80 і 90 років не потребують сторонньої допомоги, рідко хворіють і активно подорожують! Що з ними таке відбувається? Невже природа вибирає серед людей тих, хто має постаріти і тих, хто не піддаватиметься впливу старості? Чи ці щасливчики просто знають секрет довголіття, який від усіх приховують?

Читать далее

Як уповільнити старість та продовжити молодість (Частина ІI)

Як уповільнити старість та продовжити молодість (Частина ІI)

Як тільки вам виповнюється 30 років, ви починаєте втрачати до 5% м’язової маси кожні 10 років. До 80 років відсоток втрачених м’язів становить уже 30%. Найбільше ослаблюються та виснажуються м’язи ніг, а коліна та кульшові суглоби починають страждати від остеоартрозу. Саме тому в старості бабусі та дідусі часто падають, ламають ноги та руки, ледве ходять або ведуть сидячий спосіб життя.

Читать далее

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення