(0)

Статьи по метке

"спорт"

Немає часу на спорт? 6 порад як перебороти лінь

Немає часу на спорт? 6 порад як перебороти лінь

Якщо ви давно хочете займатися спортом, але внутрішній саботажник проти – не проблема! Наша стаття допоможе вам відшукати мотивацію і перебороти найбільш запущену форму ліні. Як зайнятися собою, коли не хочеться? Все просто, якщо ви отримаєте наші поради. Читайте, чому так важливо відшукати саме «свій» вид спорту? Як поєднати непоєднуване і зайнятися тілом із користю для діла? Чому правильно підібрана музика разом із нотатником спортивних успіхів підсилить віддачу на 200%? Час зрозуміти, що тренування – це не каторга, а задоволення. І ми на вашому боці…

Читать далее

Чому чоловіки не хочуть одружуватися?

Чому чоловіки не хочуть одружуватися?

Чому чоловіки бояться запропонувати руку і серце жінці, яку дійсно люблять? Ця стаття відповість на болюче питання жінок різного віку: що робити, якщо горе-коханий не хоче одружуватися? Грунтуючись на практичному досвіді, я розповім про 3 типи чоловіків, які уникають шлюбу: мандрівники або закоренілі егоїсти, травмовані чоловіки, які встигли побувати в шлюбі і розчаруватися, а також переважна більшість - ті, хто сумнівається у своєму виборі. Як правильно поводитися з кожним із 3-х типажів? Невже він і справді використовує вас як запасний аеродром? І, звичайно, бонус! Чим небезпечний чоловік, який дарує заповітну обручку в перші дні знайомства? Читайте і мотайте на вус.

Читать далее

10 неймовірних фактів про м'язи, які повинен знати кожен!

10 неймовірних фактів про м'язи, які повинен знати кожен!

У цій статті ми розповімо тільки найцікавіше, що потрібно знати про м'язи! 10 дивовижних фактів, які перевернуть ваш світ і надихнуть заново вивчити можливості свого тіла. Ви дізнаєтеся про закони м'язової маси, що викликає їх швидку стомлюваність, який повний термін відновлення м'язів після активного тренування? Що відбувається з м'язовою системою після 40-ка років? Як впливає спорт на ДНК клітини? Як пов'язані м'язи і емоції людини? Чи є зв'язок між м'язовими затисками і нашими думками? Читайте і використовуйте нові знання вже зараз. Пересування в просторі, робота голосових зв'язок, процеси вдиху і видиху, биття серця, перетравлення їжі та багато інших фізіологічних процесів нашого організму неможливі без справної роботи м'язів. Саме завдяки м'язам людина може активно висловлювати себе, пізнавати можливості свого тіла, створювати унікальні твори мистецтва, підкорювати гірські вершини, нарешті, просто сміятися або тримати ложку в руках. У цій статті ми розкриємо правду про все, що ви хотіли знати про м'язи. Читайте 10 неймовірних фактів, тільки найцікавіше!

Читать далее

Цукороманія: як побороти залежність від солодкого?

Цукороманія: як побороти залежність від солодкого?

Ви теж належите до невиправних ласунів? Не уявляєте і дня без цукерки, і ніяка сила волі не помічник у боротьбі з цією залежністю? Наша стаття допоможе позбавитися від "сахароманіі" легко і без жалю! Цукор - друг чи ворог людині? Які наслідки від надмірного захоплення солодкими радощами?

Читать далее

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення