(0)

Статьи по метке

"самооцінка"

Забудьте про найкращих і рухайтеся вперед або чому IQ – не головне

Чому IQ – не головне?

Успіх одного – це успіх багатьох. І це дійсно так, адже разом здійснювати і втілювати неймовірні плани і задуми набагато простіше і ефективніше, ніж поодинці. Не один приклад з діяльності людства показав, що успіх команди залежить не від її лідера, а від складу цієї команди.

Читать далее

9 способів підвищити свою самооцінку

9 способів підвищити свою самооцінку

Ви звикли недооцінювати самого себе і критикувати кожне своє починання? Ця звичка супроводжує вас з самого дитинства і позбутися від неї здається неможливим? Не варто впадати у відчай. У нашій статті наведено 9 найефективніших способів, як підвищити власну самооцінку, знову повірити в свої можливості і полегшити власне життя. 9 порад про те, як повернути упевненість, змінивши ставлення до себе і світу навколо. З нами життя стає простіше і приємніше! Наша самооцінка зміцнюється в дитинстві, коли ще несформовані здатності вимагають розумної підтримки оточення, але маленька людина вже отримує оцінку своєї особистості у вигляді образу: «я хороший» або «я поганий». Саме у незрілому віці формується перекручена оцінка себе, адже дитина приймає слова дорослих некритично. В результаті, в майбутньому така людина стає невпевненою у собі, її легко збити з пантелику, вона не вірить у власні сили і весь час намагається щось довести суспільству. Чи можна це змінити, підвищивши самооцінку? Наша відповідь - так. Читайте 9 порад, як стати більш впевненим у собі.

Читать далее

10 фраз, які "допоможуть" виростити закомплексовану дитину

10 фраз, які

Усі батьки хочуть виростити здорову, розумну і щасливу дитину. Але не завжди обраний стиль виховання відповідає цим цілям. І в нашій статті ми розглянемо основні помилки, яких припускаються батьки під час виховання дітей - топ-10 негативних фраз, які можуть скалічити особистість дитини, спотворити її уявлення про саму себе, негативно вплинути на самооцінку і майбутні досягнення. Як уникнути помилок в такій складній справі, як виховання власних дітей? Як не дати дитині відчути себе недолюбленою, небажаною, як не виростити закомплексовану, примхливу і залежну особистість? Уникнути помилок можна! Читайте і дбайте про долю свого малюка вже зараз.

Читать далее

Якщо ворог-близька людина

Якщо ворог-близька людина

Як люблять люди стають ворогами один одному? Звичка бути ворогом близькій людині вирощується роками. Як вирішити дане питання в стосунках?

Читать далее

Цукороманія: як побороти залежність від солодкого?

Цукороманія: як побороти залежність від солодкого?

Ви теж належите до невиправних ласунів? Не уявляєте і дня без цукерки, і ніяка сила волі не помічник у боротьбі з цією залежністю? Наша стаття допоможе позбавитися від "сахароманіі" легко і без жалю! Цукор - друг чи ворог людині? Які наслідки від надмірного захоплення солодкими радощами?

Читать далее

7 кроків захисту від зайвого контролю близьких

7 кроків захисту від зайвого контролю близьких

В принципі, контроль - хороша річ. Коли людина стежить за порядком, піклується про безпеку і бере відповідальність на себе, це знімає напругу з навколишніх. І вони йому вдячні. Але якщо контроль виходить за рамки раціональної турботи, порушуючи Ваше право на особистий вибір і свободу дій, це псує відносини. У цей момент Ви відчуваєте себе жертвою, відносини з контролюючим починають душити. Але Ви покірно виконуєте все, що Вам радить або нав'язує «контролер». І часто Ви ж в результаті опиняєтеся «цапом-відбувайлом», тому що в разі помилки саме Ви залишитеся винним.

Читать далее

Як правильно хвалити і критикувати дитину + Інфографіка. Частина 1

Як правильно хвалити і критикувати дитину + Інфографіка. Частина 1

Чи звертали ви коли-небудь увагу на вашу реакцію на похвалу? Як правило, якщо ми чуємо слова похвали, ми проявляємо чудеса скромності, починаємо самі себе критикувати, заперечувати власні заслуги, а головне - намагаємося стати ще кращими. А якщо нас критикують? Починаємо захищатися, виправдовуватися, але ніяк не намагаємося виправитися. З дітьми все відбувається майже так само, але не завжди. Іноді ми хвалимо дитину, а вона у відповідь різко відповідає або вимагає ще більшої похвали. Проблема в тому, що хвалити потрібно правильно. У статті йдеться про основні принципи похвали. Зауважимо, що ці принципи спілкування працюють з дітьми будь-якого віку, оскільки вони є однією зі складових взаємовідносин між батьками і дітьми, а не просто психологічними принципами похвали або критики людей.

Читать далее

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення