(0)

Статьи по метке

"досягнення співробітників"

10 фатальних помилок керівників, через які йдуть кращі співробітники

10 фатальних помилок керівників, через які йдуть кращі співробітники

Ваша компанія не в перший раз позбавляється кращих кадрів? Швидше за все, причина витоку співробітників - розбіжності з політикою керівництва. Читайте в нашій статті 10 фатальних помилок управління, на які краще звернути увагу вже зараз. Відсутність перспективи кар'єрного зростання і можливості самореалізації для кращих співробітників, емоційне вигорання, відсутність професійного визнання, невиконання керівником власних обіцянок, постійний дріб'язковий контроль, бюрократизм, протидія новому і багато іншого. Від хороших начальників не біжать, пора стати кращим у своїй справі! Якщо від вас не вперше йдуть кращі співробітники, час задуматися про причини, які змушують цінні кадри рвати відносини з вашою компанією. Найчастіше проблема ховається далеко не в цифрах і навіть не в обсягах поставлених робіт, але в неправильних діях керівника, який просто не може знайти підхід. Адже від хорошого життя не біжать! Щоб уникнути витоку кращих кадрів в подальшому, рекомендуємо звернути увагу на 10 популярних помилок керівників, яких краще уникати.

Читать далее

8 дивних офісних правил світових компаній

8 дивних офісних правил світових компаній

Вам здається, що керівництво офісу чіпляється? Вимагає занадто багато, економить на всьому, і взагалі заважає працювати? Пропонуємо добірку офісних правил деяких світових компаній. Деякі з них мають логічне пояснення і роблять такі компанії лідерами, а інші....

Читать далее

10 особистих звичок, які мають непрофесійний вигляд в очах колег і керівництва

10 особистих звичок, які мають непрофесійний вигляд в очах колег і керівництва

Нещодавно я зайшла до друзів в офіс однієї з американських компаній. Оскільки я часто у них буваю, то знаю більшість співробітників. Крім того, що всі вони - люди приємні, доброзичливі і з усіх боків позитивні, вони ще й професіонали екстра класу. Але в цей раз мою увагу привернув новий співробітник. Послужний список у нього був не гірше, ніж у інших. Він з усіма намагався поводитися максимально доброзичливо. Але з якоїсь причини майже всі працівники офісу з самого початку появи новачка в команді почали ставитися до нього негативно. Вони не вважали його досить професійним. Мене зацікавила така одностайна думка.

Читать далее

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення