(0)

Права та деякі особливості авіаперевезень

Права та деякі особливості авіаперевезень

Часто, коли ми зібралися в подорож літаком і приїхали в аеропорт, ми можемо розгубитися і почати діяти хаотично, або й зовсім стаємо бездіяльними. Причина – незнання своїх прав та деяких правил перевезення пасажирів авіатранспорту. Результат для нас – суцільне розчарування, зіпсована відпустка та неочікувані грошові витрати. Що ж можна взагалі із собою перевозити і які є правила для пасажирів?

Читать далее

Не маєте поруч аптечки? Не проблема, якщо ви маєте такі корисні поради

Не маєте поруч аптечки? Не проблема, якщо ви маєте такі корисні поради

Нещасний випадок може статися раптово. Не завжди є можливість надати першу медичну допомогу, якщо ви перебуваєте з дітьми на майданчику, чи в пустелі, чи навіть вдома. І хоч складно замінити професійну медичну допомогу в серйозних випадках, проте ці корисні поради все ж таки можуть вам допомогти, а іноді й урятувати життя

Читать далее

Увага! Інформація про обіг коштів на карткових рахунках фізичних осіб буде доступна податковій

Увага! Інформація про обіг коштів на карткових рахунках фізичних осіб буде доступна податковій

Найбільші банки України (наприклад, ПриватБанк) створили гідні умови для фізичних осіб, які бажають тримати свої гроші на картковому рахунку. Карткою вигідно та зручно розраховуватись у магазинах, з нею простіше економити, та й кошти на ній тримати набагато безпечніше, ніж готівкою. Цією можливістю скористалися і ті, хто отримує гроші неофіційно, і не бажає сплачувати податки з прибутку. Наприклад, спеціалісти IT-сфери, фрілансери, і навіть власники багатьох невеликих інтернет магазинів отримують оплату за товар чи надані послуги саме на картку фізичної особи. Перебіг коштів на таких картках до цього моменту ніхто, крім аналітиків банку, не відстежував. Але такий стан речей не міг залишатися вічним.

Читать далее

Що робити, якщо телефон промок

Що робити, якщо телефон промок

Мобільний телефон залитий водою? Не панікуйте! Негайно вживайте заходів з порятунку пристрою.

Читать далее

Екстрена валіза на всі непередбачені випадки + інфографіка

Екстрена валіза

Ніколи не знаєш, який сюрприз готує нам життя. Все частіше і частіше ми переконуємося в тому, що живемо в останній час історії, про який Христос сказав: «Також почуєте про війни та про воєнні чутки. Глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому, але це ще не кінець, бо повстане народ на народ, і царство на царство; і голод, мор та землетруси настануть місцями все ж це - початок хвороб.» (Матв.24: 4-14) Звичайно, не можна бути готовим до всього, але зробити хоча б мінімальні приготування до екстреної ситуації просто необхідно. Думаю, почати можна зі збору «екстреної або «тривожної» валізи. Отже, який же мінімальний набір предметів необхідно зібрати на екстрений випадок?

Читать далее

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення