(0)
Puzzle English
English_Dom

Психологія стосунків: хто перший зізнається у своїх почуттях? Як вибрати вдалий момент для освідчення у коханні?

З цієї статті Ви дізнаєтесь, коли і як визначити вдалий момент для освідчення у коханні. Ми заглибимося в любовну психологію, розкриємо значення поняття "кохання", розповімо Вам, що це насправді за почуття. Дізнавшись про кохання з погляду психології, а також опираючись на статистику, Ви неодмінно досягнете бажаного результату. Адже кожна жінка заслуговує на справжнє кохання.

Напередодні  Дня святого Валентина питання освідчення у коханні своїй половинці стає як ніколи актуальним. У цій статті ви знайдете декілька корисних порад, які допоможуть вам висловити свої почуття по-справжньому гарно і романтично.

Кохання з точки зору психології

Освідчення в коханні

Кохання – поняття вкрай велике, можна сказати, всеосяжне. У психології й досі немає жодного більш-менш точного визначення цього терміну. Навіть якщо розглядати виключно область взаємин між чоловіком і жінкою, неможливо однозначно сказати, що таке кохання.

Абсолютно точно можна сказати лише, що кожен із нас звик трактувати це почуття по-своєму. Всі ми різні. І те, що для одного буде найяскравішим підтвердженням цього прекрасного почуття, для іншого просто не матиме ніякого значення. Отже, ясно лише одне, що кохання  – поняття суб'єктивне та індивідуальне. Шукати пояснення цьому неймовірному почуттю у чужих наукових трактатах – заняття марне. Єдиний вірний шлях – спробувати і самому відчути справжнє почуття кохання.

Хвилинка статистики: хто першим зізнається в коханні?

Близько 62% чоловіків, яких про це запитали, розповіли, що частіше змушені говорити про свої романтичні почуття першими, проте із задоволенням віддали б ініціативу  щодо зізнань у коханні ( тому числі «привілей» першого зізнання) жінкам. Водночас, більшість опитаних зізналися, що часто не наважуються зав'язати близькі стосунки з дівчиною, яка дійсно подобається, виключно через страх отримати відмову.

Хто перший освідчуться в коханні?

Статистика показує, що жінки взагалі вкарй рідко зізнаються першими у своїх почуттях. І це, на жаль, не приносить бажаного полегшення для нерішучих представників сильної статі. Така поведінка жінок частково пов'язана з певним типом виховання (їм з дитинства нав'язують думку, що справжня леді має бути гордою і незалежною!), а також з тим цікавим фактом, що через деякі особливості емоційно стану і психіки, жінці на усвідомлення своїх романтичних почуттів до партнера потрібно в середньому на 2-3 місяці більше, ніж чоловікові в аналогічних умовах.

 

Коли варто зізнаватися в коханні?

Питання про те, на якій стадії романтичних стосунків варто робити наступний серйозний крок, а саме – освідчуватися  у коханні – є справді болючим для багатьох пар. Страх поквапитися і видатися несерйозним, збентежити партнера чи поставити його в незручне становище, або отримати відмову, змушує закоханих мовчати про почуття, які вони відчувають, в очікуванні «слушного моменту». Як же зрозуміти, що потрібна мить настала?

  • Ви звикли виявляти турботу одне про одного, ненав'язливо і не тиснучи, без зайвих слів розуміючи, чого саме потребує в той чи інший момент ваш партнер.
  • Кожен із вас знає про неприємності та негаразди у житті партнера; ви часто спільними зусиллями намагаєтеся знайти вихід із несприятливих обставин, які виникають; дбаєте одне про одним у разі хвороби.
  • Кожен із вас познайомив партнера з родиною і друзями; ви непогано ладнаєте з оточенням одне одного (це – ознака того, що близькі вашої коханої людини чули від нього про вас тільки хороше).
  • Ви прагнете з користю і насолодою використовувати весь час проведений разом, будувати спільні плани на найближче і далеке майбутнє, враховуючи інтереси і побажання одне одного.
  • Ви насолоджуєтеся спільними розмовами, водночас кожен із задоволенням не лише розповідає, а й слухає; кожен з вас весь час цікавиться думкою партнера, незалежно від того чи компетентний той взагалі в тому чи іншому питанні.

Якщо хоча б один із цих пунктів не характеризує вашу пару, то це означає, що час зізнання ще не настав.

Ідеальний момент для освідчення

Вдалий момент для зізнання

Навіть якщо ви на 100% упевнені у своїх почуттях і вважаєте, що момент для зізнання вашому обранцеві вже настав, не дуже поспішайте приголомшити його цією, нехай і приємною, новиною. Дочекайтеся слушного моменту.

Вдалим приводом для зізнання у коханні може стати спільне святкування важливої для вашої половинки дати: дня народження, річниці вашого знайомства тощо. Багато хто погодиться, що особливо символічними здаються зізнання у коханні, здійснені у День всіх закоханих – 14 лютого. А хтось вперто дотримується протилежної думки, вважаючи, що освідчуватися у коханні треба саме тоді, коли серце підкаже, не намагаючись пристосувати таку подію до якоїсь конкретної календарної дати.

Єдине кохання

Найважливіше, про що варто пам'ятати, що в ту хвилину, коли ви захочете освідчитися у коханні своїй половинці, ви маєте бути наодинці (зайві «очі і вуха» можуть збентежити вашого партнера і спровокувати зовсім не ту реакцію на зізнання, яку ви очікуєте). Окрім того пам'ятайте і про місце освідчення. Воно має відповідати уявленням вашого партнера про комфорт і спокій. Наприклад, домашня вечеря зі свічками, романтична прогулянка у лісі, або спільне пробудження недільним ранком. Це ті моменти, коли кожен відчуває себе затишно, а піклування і увага коханої людини лише поліпшує й так піднесений стан душі. Натомість не варто освідчуватися у коханні, коли ваш партнер стомлений чи роздратований рооботою.

 

техніка досягнення складних цілей

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення