(0)

Як уповільнити старість та продовжити молодість (Частина І)

Як уповільнити старість та продовжити молодість (Частина І)

З віком наш організм старіє і стає слабшим – це аксіома. Кістки у людей похилого віку частіше ламаються, шкіра вкривається зморшками, м’язи втрачають силу. Жити стає складно та нудно. Але є люди, які навіть у похилому віці зберігають і витривалість, і красу, і силу. Вони навіть у 70, 80 і 90 років не потребують сторонньої допомоги, рідко хворіють і активно подорожують! Що з ними таке відбувається? Невже природа вибирає серед людей тих, хто має постаріти і тих, хто не піддаватиметься впливу старості? Чи ці щасливчики просто знають секрет довголіття, який від усіх приховують?

Читать далее

Як уповільнити старість та продовжити молодість (Частина ІI)

Як уповільнити старість та продовжити молодість (Частина ІI)

Як тільки вам виповнюється 30 років, ви починаєте втрачати до 5% м’язової маси кожні 10 років. До 80 років відсоток втрачених м’язів становить уже 30%. Найбільше ослаблюються та виснажуються м’язи ніг, а коліна та кульшові суглоби починають страждати від остеоартрозу. Саме тому в старості бабусі та дідусі часто падають, ламають ноги та руки, ледве ходять або ведуть сидячий спосіб життя.

Читать далее

Перша допомога при болі в горлі

Перша допомога при болі в горлі

Прості і зрозумілі поради про те, як зняти запалення в горлі. В цю статтю вкладено увесь мій власний досвід страждання хронічним тонзилітом. Прочитавши силу силенну статей про те, як і чим лікувати горло, відвідавши десятки лікарів і спробувавши найрізноманітніші «народні» засоби лікування в домашніх умовах, я визначила дійсно дієві методи. Нині я лікую горло лише у домашніх умовах за допомогою продуктів, які є у кожного під рукою завжди.

Читать далее

Хвороба Альцгеймера – вирок чи є надія? Вчені винайшли простий метод ранньої діагностики

Хвороба Альцгеймера – вирок чи є надія? Вчені винайшли простий метод ранньої діагностики

Хвороба Альцгеймера - одна з найсерйозніших загроз для людства, яка вже забрала життя 40 млн чоловік по всьому світу. Вчені, зокрема, С. Коен, вважають, що до 2050 р. ця цифра збільшиться до 150млн. Простіше кажучи, хвороба Альцгеймера є одним з найбільших медичних і соціальних проблем нашого покоління. Але ми майже нічого не зробили для її вирішення. Поки наукова думка шукала відповіді на питання щодо протидії онкологічним хворобам та ВІЛ СНІДУ, проблема захворюваності наАльцгеймера залишалася поза увагою. Тепер маємо брак ресурсів на дослідження та розробки у цій сфері. І причиною цього є недостатня інформованість.

Читать далее

Інфаркт міокарду: перша допомога ще до приїзду швидкої

Інфаркт міокарду. Перша допомога при виявленні

Що таке інфаркт міокарду? Це закупорка або тромбоз атеросклеротичної бляшки серцевої артерії, яка викликає гостре порушення кровообігу та уражає серцевий м’яз.

Читать далее

Чому жінки живуть довше за чоловіків? Чому так відбувається і які основні чинники цього явища?

Чому жінки живуть довше за чоловіків?

Незважаючи на високі ризики, пов'язані з дітонародженням, жінки живуть довше, ніж чоловіки приблизно з чотирнадцятого століття. Сьогодні в Україні жінки, як і раніше, живуть приблизно на вісім років довше, ніж чоловіки. У сучасному світі рівень стресу однаковий як для жінок, так і для чоловіків, небезпеки для всіх майже не розрізняються. Але все ж таки, чому жінки живуть довше?

Читать далее

Як психологічно налаштуватися на схуднення? Саме це ми Вам і розповімо!

Як психологічно налаштуватися на схуднення

Правильний психологічний настрій стане запорукою успіху в будь-якому починанні. Це стосується і такого тривалого процесу, як боротьба із зайвими кілограмами. У мережі можна знайти величезну кількість експрес-дієт, супер-програм і чудодійних препаратів у вигляді таблеток і біодобавок для швидкого зниження ваги. Будь-який такий метод завдасть величезної шкоди вашому організму, повернувши згодом скинуті кілограми і додавши нові проблеми зі здоров'ям. Захворювання шлунково-кишкового тракту, втрата еластичності шкіри, випадання волосся, гормональні розлади – ось невеликий перелік наслідків стрімкого схуднення.

Читать далее

Чорниця на сторожі краси Вашої шкіри

Чорниця на сторожі краси Вашої шкіри

Якщо у Вас часто на обличчі з'являються прищики, різні висипання, і шкіра при цьому тьмяна і шорстка - пора сідати на чорничну дієту! Тим більше, що зараз для цього самий сезон. Чорниця - це унікальна ягода, яка не тільки зір покращує, а й робить будь-яку жінку красунею. Всього 2-3 тижні регулярного вживання смачних ягід чорниці (без цукру), і Ваше обличчя змінитися до невпізнання! Шкіра стане рівною, гладкою, красивого кольору і абсолютно здоровою. А все тому, що чорниця має унікальні властивості - вона очищає кишечник і виводить шлаки разом з токсинами набагато швидше за інших продуктів і трав.

Читать далее

Абрикос - кращий фрукт для нормалізації травлення

Абрикос - кращий фрукт для нормалізації травлення

При поганій роботі шлунка і кишківника не можна ні працювати нормально, ні відпочивати. Постійні проблеми зі здоров'ям заважають насолоджуватися життям і бути щасливим. Але у випадку з травною системою можна все виправити буквально за місяць!

Читать далее

Бажаєте очистити кров - їжте вишню

Бажаєте очистити кров - їжте вишню

Для початку, варто зрозуміти: а навіщо взагалі очищати кров? Що це дасть, як покращитися здоров'я або зовнішність? І чи варто витрачати час на те, щоб займатися очищенням крові, якщо результат Вас не сильно здивує? Кров - це транспортне середовище для вітамінів, мінералів інших корисних речовин. Вона доставляє всю ці «смакоту» до кожного органу, кожної клітинки тіла. Але також вона перевозить токсини, якщо вони є в організмі. А при неправильному харчуванні, шкідливих умовах праці і малорухливому способі життя токсини є у кожної людини. Тобто, кров, крім вітамінів, переносить токсини і шлаки до кожної клітинки тіла.

Читать далее

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення