(0)
Puzzle English
English_Dom

Все, що ви хотіли знати про стосунки! 9 сакральних таємниць, які відкриють очі на інститут шлюбу

Стосунки - складна штука, яка не кожній парі по зубах, навіть якщо молоді люди дійсно люблять один одного. Що потрібно знати про стосунки, щоб створити міцний і щасливий союз, не просто зберігши, але примноживши любов? Читайте 9 сакральних таємниць, які проллють світло на психологію чоловіка і жінки в шлюбі, подарувавши ключик до позбавлення від багатьох проблем! Як вони завойовують один одного? Чому жінка шукає найкращого самця, після чого пригнічує його мужність? На чому тримається статус чоловіка, і чому так важливо після 12-ти років розірвати стосунки з матір'ю? Увага і розвиток в парі безпосередньо пов'язані з любов'ю? Читайте і використовуйте отримані знання у вашій родині. Збережіть свою любов. Тема любовних відносин близька кожному, адже як жінки, так і чоловіки мріють відшукати на великій блакитній кульці ту людину, яку по праву можна буде називати своєю половиною. Правда, згодом з'ясовується, що знайти «того самого» набагато важче, ніж уявлялося на початку шляху. Так багато критеріїв відбору, нездійсненних сподівань, збігів обставин, але так мало реального погляду на речі. А може бути, пари об'єднує зовсім не божественне провидіння, і вся справа в знанні законів сімейних відносин? Отже, представляємо вашій увазі 9 сакральних таємниць про шлюб, які допоможуть створити щасливий союз і пронести любов на довгі роки.

  1. Щоб завоювати жінку, чоловік повинен проявити якості переможця.

Щоб підкорити серце чоловіка, краще б жінці йому здатися. Він проявляє кращі із закладених в нього якостей, коли весь час зростає над собою: стає сильнішим, успішнішим, багатшим, приймає виклик ззовні і бореться за вподобану йому жінку. Вона тоді розкривається як особистість, коли відмовляється від боротьби з чоловіком за право влади і оголошує себе його соратницею. Тоді її енергія підживлює ту силу чоловіка, яку він спрямовує на досягнення її цілей.

як налагодити відносини

2. Перш ніж будувати стосунки з чоловіком, переконайтеся, що він не «одружений» на своїй матері

До 12-ти років хлопчики перебувають під опікою своїх матерів, після чого до їхнього виховання більш активно підключається батько, основне завдання якого - перетворити недосвідченого підлітка в чоловіка. Так як не завжди батько ставиться до своїх обов'язків з ентузіазмом, розрив з матір'ю в підлітковому віці може і не настати, що залишить негативний відбиток на майбутньому чоловіка. Інша жінка не зможе увійти в його життя рівно до тих пір, поки він не навчиться жити і мислити самостійно, без підтримки матері.

як налагодити відносини

 

3. Жінка націлена на альфа-самця, але де взяти стільки «королевичів»?

Якщо чоловік націлений на пошук комфортної для себе самки, то жінці потрібен кращий серед кращих. Однак не завжди в сучасному світі можна знайти готового альфа-самця, а тому пані доведеться закатати рукава і попрацювати. Вона з самого початку повинна ставитися до чоловіка як до короля, вміти визнавати його гідності, хвалити за проявлені заслуги. Тоді він перетвориться!

4. Чоловік повинен бути головним, жінка в цій ролі вбиває в чоловіка мужність

Дуже важливо в шлюбі не дати жінці кермо влади, інакше все скотиться до того, що вона неусвідомлено перетворить чоловіка в овоча, мета якого буде задоволення її потреб. Чому так відбувається? За своєю природою чоловік - новатор і дослідник, який не просто приносить видобуток додому, але відкриває нові землі і завойовує незвідані території. Підсвідомо жінка боїться втратити годувальника, а тому намагається убезпечити своє майбутнє, роблячи ведмежу послугу - перетворюючи чоловіка в пай-хлопчика.

як налагодити відносини

 

5. Любов в парі еквівалентна розвитку

Якщо відносини отупляють партнерів, вони не рухаються вперед, не підкорюють поставлених цілей, не вчаться нічому новому, - це не любов, а залежність, яка не віщує нічого доброго. Обидві половинки повинні допомагати один одному, мотивувати, надихати рости над собою! Пара, де один - жертва, а інший диктує свої умови, заздалегідь приречена на провал.

6. Статус чоловіка в суспільстві прямо залежить від його дружини

Чим більше підтримки і слів любові жінка дарує своєму чоловікові, тим більше він успішний, тим легше йому реалізуватися в навколишньому світі. Жінка повинна щиро вірити в свого чоловіка, дарувати йому свою енергію, тільки тоді він зверне гори і принесе мамонта до її ніг у вигляді гарного заробітку і високого становища.

як налагодити відносини

7. Чоловік і жінка - дзеркальне відображення один одного

Якщо між партнерами пробігла чорна кішка, хтось когось засмучує, ображає, не цінує, змушує страждати, поведінка «злого» партнера є прямим відображенням думок і почуттів до себе «доброго». Якщо ні одна зі сторін з чим не намагається нічого зробити, причина завжди на поверхні, швидше за все, такий стан справ вигідний обом - як «жертві», так і її «мучителю». До речі, ще можуть програватися родові сценарії, питання в тому, чому вас хочуть навчити?

8. Відсутність уваги один до одного - головний ворог відносин

По суті, партнери вступають в шлюб, розуміючи, що вони щось та значать в житті один одного. Як тільки один з них цілком і повністю йде в себе, зосереджуючись на досягненні егоїстичних цілей, другий відчуває себе порожнім місцем, розуміючи, що він більше не потрібнийі. У довгострокових відносинах важливо не пускати нічого на самоплив, продовжуючи з гарячим ентузіазмом цікавитися світом своєї половини.

як налагодити відносини

9. Жінку цікавить не «що», але «як» говорить її чоловік

Жінки люблять вухами, тому дуже важливо для чоловіка вміти говорити з нею в правильних інтонаціях. Наказовий тон, крик, істерики, лайка - все це ображає її і змушує йти в себе, чому сімейна гармонія втрачається, а вдома встановлюється гнітюча атмосфера. Єдине, чого вона чекає від нього - ласкавого тону, який змусить її відчути себе як і раніше улюбленої. А улюблена жінка заради свого чоловіка готова на багато чого!

Читайте також "Причини жіночих істерик"

 Читайте також наші статті "11 секретів щасливих парочок" і завантажуйте інфографіку

 Читайте "12 сімейних традицій, які урепляют відносини в родині" і завантажуйте інфографіку

 Читайте "Як поговорити з улюбленим по душам?"

 Читайте "Методи захисту від надмірного контролю близької людини"

 Читайте "Причини нервовів зривів у жінок або чому жінки кричать"

  Читайте також "Генограмма як метод самопізнання"

  Читайте також "У хворобі і в здоров'ї. поки смерть не розлучить...

  Читайте також "Чому чоловіки люблять лежати на дивані""

  Читайте також "3 способи сказати "ні" сімейній рутині"

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення