(0)
Puzzle English
English_Dom

Дружина на дієті – чоловік також?

Прагнення прекрасної статі мати ідеальну фігуру – цілком зрозуміле явище. Адже сучасні стандарти краси не передбачають складок жиру, целюліту та інших «принад» неправильного харчування.

Природно, що для багатьох жінок основною зброєю у боротьбі із зайвою вагою і наслідками цієї ваги є різноманітні дієти, під вплив яких попадають усі члени сім’ї. Але чи варто готувати окремо для себе, якщо ви хочете схуднути, а чоловік не має ніякого бажання міняти свій раціон харчування, чи все ж таки сім’я все має робити разом і худнути також? Давайте спробуємо з’ясувати.

Багато залежить від того, як ваш партнер поставиться до перспективи дотримуватися певної дієти. Якщо його ентузіазм скинути зайві кілограми переважає ваш, то ситуація просто ідеальна – ви разом дотримуватиметеся принципів правильного харчування і разом будете радіти результатам. Але із власного життєвого досвіду скажу, що набагато менше чоловіків такі уважні до власної фігури. Не часто вони здатні відмовитися від улюбленої смаженої і нездорової їжі заради кубиків на животі. Що ж робити у такому випадку?

Готування їжі разом

Здавалося б, ідеальний варіант – готувати окремо. Якщо у вас є на це час і бажання – прекрасно, питань немає. Доки на плиті готується суп із селери, ви можете займатися приготуванням чогось смачненького і звичного для свого чоловіка. А якщо немає ні часу, ні бажання? Сучасні жінки працюють на рівні із чоловіками і часто приходять з роботи, не маючи абсолютно ніякого бажання ставати і готувати. Коли ситуація розвивається саме так, то найкраще просто поговорити з чоловіком. Можливо він погодиться взяти на себе частину зобов’язань, які стосуються роботи на кухні, тим паче багато чоловіків готують просто відмінно. Якщо ж чоловік консервативних поглядів і вважає, що кухня – це тільки жіноча справа, то запропонуйте компромісне рішення. Наприклад, скажіть, що готувати ви будете, але це не буде вечеря із трьох страв і зникне минуле різноманіття його меню.

Муж ест вредную еду

Але є ще один чинник окрім часу та бажання готувати. Це наша сила волі. І якщо ваша половинка не збирається відмовлятися від смачненького і некорисного раціону, то вам, можливо, буде складно саме з психологічного боку. І не варто сердитися на чоловіка за те, що він не підтримує вашого прагнення схуднути і стати ідеальною, що він не обмежує себе в їжі і спокійно вечеряє у «недозволений час», а ви їсте яблука і нежирний кефір. Він не дратує вас – просто йому так комфортно. Знайдіть мотивацію в собі і зрозумійте, що вибір на користь гарної фігури і енергійності – це прекрасно, а задоволення від їжі – це лише мить. В решті решт нагадаю вам ще одну відому фразу – ми їмо для того, щоб жити, а не живемо для того, щоб їсти. Тому не засмучуйтеся, якщо ваш чоловік не планує сідати на дієту разом із вами і не дотримується тих правил у їжі, які ви для себе установили.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення