(0)

Як припинити сварки з одного й того ж приводу?

Як припинити сварки через дрібниці

Сварка – це не обов’язково погано. Є багато міцних союзів, які сваряться досить часто. Водночас є межа, яку не варто переступати і важливо її притримуватися. Для того, щоб цього досягти, ви маєте враховувати почуття одне одного і розуміти, що ваш партнер може дивитися на деякі речі зовсім не так, як ви.

Читать далее

Як вирішити конфлікт без сварки? Думаєте це неможливо? Ми Вам доведемо протилежне. Зі статті Ви дізнаєтеся як вийти з конфліктної ситуації

Дістали сварки або направляємо конфлікт в кероване русло

Серйозна сварка між близькими людьми, із взаємними образами, вибудовує між «учасниками» цього конфлікту стіну відчуження та ненависті. Уникнути «маленьких і великих» сварок практично неможливо. Як поводитися, щоб потім не було боляче? Відповідь на це питання Ви знайдете у статті. Також у цій статті наведено рекомендації, які допоможуть уникнути емоційного «вибуху», а також зможуть запобігти неприємним наслідкам, якщо сварка все ж неминуча.

Читать далее

Як відповідати на некоректні запитання, що стосуються особистого життя

Як відповідати на некоректні запитання, що стосуються особистого життя

Як відповідати на некоректні запитання про особисте життя? Як з гідністю вийти з найделікатнішої ситуації? У статті наведені відповіді на ці запитання, які будуть вам корисними в будь-яких життєвих ситуаціях.

Читать далее

Марна жертовність. Вантаж невизнання

Марна жертовність. Вантаж невизнання

Жінка-жертва ніколи не просить допомоги. Вона сама справляється з проблемами, як би тяжко не було. Самовпевненість зростає, а сил тягти ношу поодинці стає все менше. Наближається час розплати! Виявляється, що жертовність не була зовсім безоплатною, це були, так би мовити, «послуги в кредит». Ох, не позаздриш таким «кредиторам».

Читать далее

Як боротися з хамством? Вербальні техніки самозахисту

Як боротися з хамством? Вербальні техніки самозахисту

Як захистити себе від хамства, не опускаючись до рівня нападника? Які фрази допоможуть поставити вискочку на місце, показавши людині, хто насправді господар становища? Читайте нашу статтю і вчіться захищати свій простір від агресії просто і ефектно, перед вами покрокова інструкція самозахисту. 3 важливих пункти при спілкуванні з хамами: вчимося розуміти його мотиви, встановлювати власні правила гри, говорити потрібні фрази. І що робити, якщо конфліктну ситуацію провокують близькі вам люди? Пора постояти за себе!

Читать далее

Як боротися з підступною людиною

Як боротися з підступною людиною

У сучасному світі нечесність з боку людей вже не вважається чимось незвичайним, як це було, наприклад, ще кілька десятиліть тому. Сьогодні переважна кількість людей не мають будь-яких чітких моральних орієнтирів і принципів, готові поступитися своїми переконаннями заради того, щоб отримати можливу матеріальну вигоду. Особливу роль в цьому відіграють сучасні ЗМІ, які буквально створюють культ успішних Джобсів і Цукербергів, незважаючи на їхні методи досягнення успіху. На доказ цього процесу один з американських університетів у 1998 році провів дослідження у вигляді анонімного опитування на основні моральні якості. Подібне дослідження було повторено через 8 років і виявилося, що кількість осіб, які нехтують основними нормами моралі заради досягнення власних цілей зросло на 24%. Особлива концентрація таких людей спостерігається в професіях, пов'язаних з особливо високим доходом і там, де результат діяльності конкретної людини досить складно визначити. В результаті такої діяльності, як правило, і відбувається «нагородження непричетних і покарання невинних». Що ж робити, коли вам щодня доводиться спілкуватися з підлою людиною, протистояти його маніпуляціям і при цьому зберігати емоційну незворушність?

Читать далее

Якщо ворог-близька людина

Якщо ворог-близька людина

Як люблять люди стають ворогами один одному? Звичка бути ворогом близькій людині вирощується роками. Як вирішити дане питання в стосунках?

Читать далее

Як бути в центрі уваги

Як бути в центрі уваги

Як навчитися бути в центрі уваги? Що для цього потрібно? Ви напевно дуже часто помічали тих, хто завжди вміє знаходиться в центрі загальної уваги, всі навколишні буквально тягнуться до них. У чому ж їх секрет привабливості?

Читать далее

7 кроків захисту від зайвого контролю близьких

7 кроків захисту від зайвого контролю близьких

В принципі, контроль - хороша річ. Коли людина стежить за порядком, піклується про безпеку і бере відповідальність на себе, це знімає напругу з навколишніх. І вони йому вдячні. Але якщо контроль виходить за рамки раціональної турботи, порушуючи Ваше право на особистий вибір і свободу дій, це псує відносини. У цей момент Ви відчуваєте себе жертвою, відносини з контролюючим починають душити. Але Ви покірно виконуєте все, що Вам радить або нав'язує «контролер». І часто Ви ж в результаті опиняєтеся «цапом-відбувайлом», тому що в разі помилки саме Ви залишитеся винним.

Читать далее

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення