(0)
Puzzle English
English_Dom

Чому варто жити?

Стаття в допомогу людям, які втратили сенс життя або зовсім не знаходили його. У ній немає чітких вказівок, а лише добрі поради, як налаштувати своє життя в потрібне русло і знайти своє Я. У чому сенс життя? Чому варто жити?

Це найвідоміші "сенси" життя, які змушують людей рухатися вперед. Ну а нестаток бажання жити не обов'язково означає, що життя не має сенсу. Варто проаналізувати власний стан і відчуття за тривалий період. Дуже малоймовірно, що з відчуттям безглуздості ви народилися. Швидше за все, відчуття повноти життя було з вами колись в недалекому минулому, або як мінімум траплялося в якісь періоди і моменти. Спробуйте згадати це відчуття. Його ви хотіли б отримати? А чим відрізняється ваше поточне відчуття? І це найскладніше і найважливіше - постарайтеся відстежити зміну, перехід між двома цими станами, коли цей перехід відбувається. Спробуйте пошукати причину цих змін. Чим, на вашу думку, була викликана негативна зміна? А чим позитивна? Що ви втрачаєте, чого саме вам не вистачає, коли йде відчуття повноти життя, і приходить безглуздість? Що ви знаходите, чим наповнюютеся, коли безглуздість змінюється повнотою? Так ви зрозумієте, який з сенсів життя - ваш, і чому він губиться.

сенс життя

Неправильні відносини

Можливо, причину ви знайдете в зовнішньому світі. Це можуть бути токсичні відносини, в тому числі з батьками, друзями або коханими. Такі відносини не дають вам сили, а забирають їх. Намагайтеся уникати і мінімізувати такі відносини. Ви не зобов'язані підтримувати контакти з людьми, з якими вам погано, ким би вони не були.

техніка досягнення складних цілей

Коло спілкування

Це може бути взагалі соціальне середовище, в якому ви не отримуєте підтримку, а лише знецінення і осуд, типовий приклад: цькування в школі або на роботі. Якщо це так, постарайтеся знайти для себе нове коло спілкування. Об'єднуйтеся з людьми, які мають спільні з вами інтереси або цінності. Знайдіть в реальності або в інтернеті будь-яке об'єднання людей за вашими інтересами, приєднаєтеся до будь-якого суспільства, яке вам хоч трохи подобається. Наприклад, підіть на уроки танців або в волонтерську організацію.

проблеми зі здоров'ям

Проблеми зі здоров'ям

Причини можуть знайтися і всередині вас. Може бути, ви пам'ятаєте, що відчуття безглуздості посилюється, коли ви втомлюєтеся або голодні. Може бути, в певні дні циклу, або при певній погоді. Наше тіло потребує уваги і турботи. Організуйте для себе режим, в якому буде досить сну, повноцінне харчування, свіже повітря і помірні фізичні навантаження. Відвідайте лікаря і здайте аналізи. Можливо, у вас проблеми з цукром або гемоглобіном. Так, іноді сенс життя ховається в батончику гематогену! Якщо в сім'ї є спадкові проблеми, перевірте на них теж. Цілком ймовірно, що ви знаєте, навіщо жити, але стан здоров'я не дозволяє зробити чогось, а звичність стану не дає вам себе впізнати. Може бути, має сенс відвідати психотерапевта.

Духовні потреби

Дуже часто нереалізовані духовні потреби є причиною втрати і здоров'я і сенсу життя. У Біблії сказано "сумовитий дух сушить кістки". Вже давно доведено, що обов'язковими складовими щастя є гармонія п'яти сфер життя: здоров'я, спілкування, роботи, фінансів і духовності. Якщо неполадки в перших чотирьох сферах ми відчуваємо відразу, вони нам зрозумілі, то духовну складову ми відчуваємо не відразу. У різних людей вона проявляється по-різному. Це залежить від безлічі факторів: виховання, менталітету, освіти, оточення, схильностей самої людини і безлічі інших чинників. У одних людей така духовна потреба відчувається необхідністю  розглядати витвори образотворчого мистецтва, у інших - в потребі слухати певну музику, деякі люди відчувають себе нещасними, якщо не мають можливості спілкуватися з природою і т.д. Однак, за всім цим прихована основна людська потреба - спілкування з Богом. Саме таке спілкування в читанні Біблії, молитві та спілкуванні з одновірцями, задовольняє головну людську потребу - спілкування з нашим Творцем. Тільки це втамовує спрагу душі та ловлення вітру, яке мучить людину незадоволеністю собою, оточенням, життям. Зрозумівши і пізнавши свої духовні потреби, ми зрозуміємо своє призначення, а це і є шлях до повної гармонії всіх п'яти сфер життя, шлях до щастя.

духовні потреби

Чому важливо знайти своє призначення?

На жаль, не всі люди замислюються про сенс життя і навіщо вони живуть. А це найважливіше питання в житті. Від відповіді на це питання залежить наше життя. Біблія - головна книга життя в Матвія 21: 18-19 так говорить нам про необхідність приносити плід в своєму житті, бути корисними: "А вранці, до міста вертаючись, Він зголоднів І побачив Він при дорозі одне фіґове дерево, і до нього і, нічого не нашед на ній, крім листя самого, Він каже: нехай не буде ж надалі від тебе плоду повік. І смоковниця швидко всохла." Страшно стає? Найголовніше - ми створені, «щоб мати життя повне і життя з надлишком» і це обіцянка нашого Творця. Цінуйте цей великий дар Бога - життя. Бувають різні життєві періоди: радісні, сумні, важкі і легкі, але ми завжди повинні пам'ятати, що ми не випадково прийшли в цей світ і, що кожен з нас народжений в правильний час і в правильному місці, щоб виконати своє призначення. Шукайте своє призначення заховане в наших духовних потребах, звертайтеся до Господа і він вам в цьому обов'язково допоможе.

Читайте також "Депресія. Деякі її різновиди и прості методи боротьби"

Читайте також Що робити, якщо вас кинула кохана людина"

Читайте також "Дуже важкий день"

Читайте також "3 способи сказати "ні" сімейній рутині"

Читайте також "Мрія. яка надає сили. Історія перемоги..... "

Сохранить

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення