(0)
Puzzle English
English_Dom

Чому чоловіки люблять лежати на дивані: гени, психологія або у всьому винні жінки?

Любов чоловіка до дивана - штука незаперечна. Так приємно прийти після роботи, взяти холодного пивка і завалитися до верху черевом, щоб ніхто не чіпав і не капав на мізки. Однак у жінок така поведінка благовірного викликає справжній напад істерики, чому вона повинна упиратися на кухні і возитися з дітьми, тоді як він лежить на своєму троні і не намагається їй допомогти? З нашої статті ви дізнаєтеся все про дивани і чоловіків: трохи історії та міркувань про генетику від доктора Дж. Грея, цікаві відкриття психологів, нарешті, реальні коріння проблеми. Де ви допустили помилку, чому ваш чоловік ховається від вас на дивані? Пора з цим розібратися і змінити своє життя!

Казковий початок і розбиті ілюзії

Будь-яка жінка, тільки якщо вона не мазохістка, шукає в супутника життя пробивного, працьовитого і надійного партнера, який зможе забезпечити її сім'ю і стати надійною опорою в боротьбі з життєвими труднощами. Спочатку герой її казки дійсно гідний похвали, він готовий перевернути гори і взяти на свої плечі будь які турботи. Але потім проходить час, і горе-жених здувається, обростає пивним черевцем, плішшю на маківці, спрагою денно і нощно валятися на дивані біля блакитного екрана.

чому чоовік лежить на дивані

Лежання на дивані як особливий вид спорту

Диван у вітальні давно набув форми вашого чоловіка, ставши йому рідніше власної дружини? Не поспішайте впадати у відчай, адже самі чоловіки не бачать нічого поганого в тому, щоб після виснажливого робочого дня і ситної вечері віддатися заслуженому відпочинку. А втім, ми говорили тільки про чоловіків. Жінок вид лежачого до верху пузом дорослого мужіка прямо-таки валить у відчай: чому вона повинна готувати, прати, прибирати, відпахати таку ж зміну, а він (ледар і нездара!) Не діє?

Трохи про генетику

Дж. Грей, доктор психологічних наук з Північної Кароліни, зробив припущення, ніби любов до дивана у чоловіка закладена на генетичному рівні і бере своє коріння від первісних предків. Так, головним обов'язком чоловіків в давнину (це ж ми простежуємо і у племен, які існують нині) була роль добувача і мисливця. Чоловік приносив їжу додому, після чого вважав свій обов'язок виконаним і мирно відпочивав на камені. На плечах жінок залишалося господарство, приготування і виховання дітей. Тобто, ии простежуємо чіткий поділ праці. Сьогодні «каменем» для чоловіка служить його диван, на який він лягає, щоб відпочити від роботи і переживань минулого дня.

жіноче щастя

 

Диван як засіб зняття стресу

Це дивно, але саме диван, за визнанням багатьох чоловіків, дозволяє їм розслабитися і спокійно поглянути в обличчя своїм проблемам. Невеликий шумовий супровод телевізора створює вдалий фон, який дозволяє відокремитися від домочадців і зануритися в себе, щоб заспокоїтися, зняти агресивність і подумати над тим, куди він рухається, правильне чи позначив напрямок, чи потрібний темп вибрав? Якщо жінці необхідно активно обговорювати свої страхи і проблеми, чоловік жадає самоти, яку і отримує на своєму улюбленому місці. До речі, саме тому психологи всього світу радять жінкам не чіпати чоловіка, дозволивши йому лежати на дивані, поки він сам не захоче піднятися на допомогу.

І скільки чекати, якщо вставати з лежанки він не поспішає?

Так як жінка тепер працює нарівні з чоловіком, діти і побутові клопоти забирають багато сил, часу на себе зовсім не залишається. Чому ж він дозволяє собі задовольняти свої потреби, а вона повинна бути вічною жертвою і йти у нього на поводу? «Йому відновлювати свої сили потрібно, ну а я чим гірше? Теж хочу відпочивати! »Така несправедливість викликає в жінці роздратування і бажання докорити свого благовірного, в результаті вона починає його пиляти, виявляти своє невдоволення і всіляко пригнічує. Це призводить до сімейних сварок і охолодження відносин між подружжям. Але як вчинити правильно, щоб усім було добре?

чому чоловік лежить на дивані

 

У всьому винні ми самі ...

А тепер згадайте самий початок ваших відносин, яким він був милим, турботливим і уважним. Він сам мив посуд, намагався допомогти по господарству. Якою була ваша реакція? «Ой, не треба! Це не чоловіча робота, я все зроблю сама! »Ви не хотіли бачити чоловіка за жіночими справами, це здавалося вам немужнім і тому неправильним. До того ж він все робив не так, як ви звикли: суп був недосоленим, посуд не мився відразу, ще й шматки морквини лежали по всій кухні. Ви не скупилися на зауваження, щосили висловлювали критику і невдоволення замість того, щоб навчити його робити так, як вам потрібно: «І що це за картопля така? Вона вся зелена! Знову доведеться все робити самій ... »

чому чоловік лежить на дивані

Згідно з дослідженням, яке було проведено у 2004 році Універсітетом Пенсильванії, 78% опитаних чоловіків, які полюбляють лежати на дивані готові допомогти дружині, якщо вона про це попросить. 22% вважають, що поратися по кухні та дому - суто жіноча справа, при чому 9% з них так не вважали до того, як оженилися. 13% з 22% постійно лежачих на дивані з "ідеологічних причин" мають такі переконання через те, що так було в родині, де вони виросли.

Таким нехитрим способом ви витіснили чоловіка з вашого життя власними руками, позначили чіткі межі праці. Він - недотепа, простак і ледар, його місце - з пивом на дивані, куди чоловік і ховається від вашої критики і звинувачень, лише б вам не заважати. Ви все можете самі, ви працьовита, розумна і красива, вся в свою матір. Але іноді зупиніться і просто подумайте: чому чоловік лежить з вимерлим поглядом замість того, щоб бути поруч і допомагати? Чи дійсно воно того варте?

Читайте також "Причини жіночих істерик"

 

Читайте також наші статті "11 секретів щасливих парочок" і завантажуйте інфографіку

 

Читайте "12 сімейних традицій, які урепляют відносини в родині" і завантажуйте інфографіку

 

Читайте "Як поговорити з улюбленим по душам?"

 

Читайте "Методи захисту від надмірного контролю близької людини"

 

Читайте "Причини нервовів зривів у жінок або чому жінки кричать"

 

 Читайте також "Генограмма як метод самопізнання"

 

 Читайте також "У хворобі і в здоров'ї. поки смерть не розлучить...

 

 Читайте також "Чому чоловіки люблять лежати на дивані""

 

 Читайте також "Все, що ви хотіли знати про відносини"

 

 Читайте також "3 способи сказати "ні" сімейній рутині"

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення