(0)
Puzzle English
English_Dom

5 речей, які не можна робити чоловікові на побаченні

Кожен із нас намагається виглядати на перших побаченнях краще, ніж є насправді. І це бажання природнє: інвестуючи в стосунки свої емоції і фінанси, чоловікові, як і жінці, хочеться справляти лише гарне враження. Ми боїмося втратити кохану людину і вкладені інвестиції через свій поганий характер і негідну поведінку, тому під час зустрічі поводимося ідеально.

Аудіо цієї статті можно прослухати та завантижити тут

Але саме ці спроби здаватися досконалими можуть зруйнувати щойно початі стосунки з дівчиною. Тому що зміст відносин між чоловіком і жінкою полягає в тому, щоб відчувати себе поряд з близькою людиною комфортно і природньо. Але поводитися природньо - це не означає грубіянити, вести себе невиховано чи скиглити з будь-якого приводу. Має бути розумна межа між вільним виразом емоцій і грубою поведінкою. Так само, як має бути різниця між спокійною та лагідною вдачею і скутістю під час спілкування. Як же поєднати все це? Як бути природним на побаченні, але при цьому не здаватися занудою? Як не зірватися на побаченні, якщо у вас поганий настрій? І, найважливіше, - як чоловікові допомогти дівчині відчути себе на побаченні з ним впевнено і вільно? Адже від цього буде залежати і враження, яке чоловік справить на дівчину, і весь результат побачення.

Ми пропонуємо 5 основних принципів, які допоможуть не зіпсувати перші побачення (і наступні теж).

5 порад чоловікові, як не зіпсувати побачення

 

1. Не запрошуйте дівчину на побачення в місце, яке вона сама не змогла б собі дозволитизапросить дівчину в кафе

Якщо дівчина не ходить у дорогі ресторани через брак коштів, не варто відразу ставити її в незручне становище, запрошуючи в подібне місце. Навіть якщо платити будете ви. Аналогічно, якщо дівчина звикла обідати в елітних ресторанах, запрошувати її в дешеву забігайлівку, теж не варто. Краще зважте свої фінансові можливості з вибором місця для побачення. Не намагайтеся здаватися спонсором для дівчини, не намагайтеся справити враження туго набитим гаманцем. Цим ви відштовхнете гідну дівчину, і привернете увагу жінки, яка має не зовсім чесні наміри. Зрештою, ви залицяльник для дівчини, а не батько. Покажіть себе з хорошого боку, будьте щедрим, але не розкидайтеся грошми. Інакше дівчина може подумати, що ви намагаєтеся її купити.

2. Не кажіть постійно про негативне на побаченні

Це дивно, але основна тема для розмов більшості людей - це скарги! Є такі люди, які вважають, що можуть розповідати всім про все, що вони ненавидять. Не ставайте такою людиною. Можливо, коли-небудь ви зустрінете мазохіста, який обожнює, коли хтось вивалює на нього купу негативу. Але є велика ймовірність, що дівчина, яку ви запросили на побачення, не така (як і більшість нормальних людей). Навіть, якщо дівчина на побаченні починає говорити про інших людей погано - не уподібнюйтеся їй. Чи не вдавайтеся в діалог. Тому що такі дискусії можуть перетворитися у модель мислення. І, перш ніж ви помітите зміни, ваш мозок буде купатися у негативі. Будьте позитивнішими під час спілкування, заохочуйте дівчину говорити про приємні і захоплюючі речі, наприклад, про ваші мрії, плани на майбутнє (можливо, спільне).не інвестуйте занадто в стосунки з початку

 

3. Не поспішайте інвестувати занадто багато у стосунки

Мова не тільки про гроші, але й про емоції. Квіти на порозі будинку дівчини перед побаченням, можуть здатися гарною ідеєю. Щоденні дзвінки і СМС - теж непогано сприймаються дівчатами. Але радимо відразу не робити все і одразу. Згадайте, що перед вами - звичайна дівчина, а не принцеса. Якщо ви будете занадто багато і занадто рано емоційно вкладатися у відносини, коли дівчина ще до цього не готова, то можете все зіпсувати. Їй може здатися, що ви у розпачі або терміново хочете перевести відносини на новий рівень. Дівчина обов'язково відчує тиск з вашого боку, відчує, як ви квапите події і не зможе по-справжньому розкритися поруч з вами. Замість надмірного залицяння і уваги, дайте дівчині можливість відчути себе комфортно на побаченні. Не показуйте, наскільки високі ваші очікування по відношенню до неї. Дайте зрозуміти, що ви не помрете, якщо у вас з нею нічого не складеться. Так дівчина буде відчувати себе більш невимушено. Окрім того вона не відчуватиме підвищених очікувань щодо неї, і як наслідок - не розчарує вас у подальшому.

чого не робити на перших побаченнях

4. Не впадайте в паніку, якщо дівчина довірить вам свої таємниці

Якщо дівчина розповіла вам свою таємницю, то потрібно забрати цю таємницю із собою в могилу. Але, окрім цього, потрібно ще проконтролювати свою реакцію на її відверту розповідь. Поводьте себе спокійно, не виявляйте здивування, навіть якщо ви шоковані тим, що почули. У житті, як правило, краще до всього ставитися зважено. Особливо до людини, яка вам подобається. У випадку,  якщо ви засуджуєте дівчину за її минуле, не показуйте їй ваше реальне ставлення до сказаного нею. Навіть, якщо дівчина розкриває найбрудніші, найбільш шокуючі таємниці свого життя. Всі люди відчувають себе вільніше, коли розуміють, що інші не будуть їх засуджувати. Багато хто готовий піти на смерть, аби залишатися самим собою. І ті люди, які дозволяють нам бути такими, якими ми є - безцінні. Покажіть дівчині, що вона може відчувати себе комфортно і безпечно поруч з вами, що вона може розповісти вам про що завгодно. Це сприятиме тому, що вона буде вам довіряти. А ще допоможе вам побачити її справжньою на ранньому етапі відносин. Ви зможете точно зрозуміти, чи це та дівчина, яка вам потрібна. Краще дізнатися про те, сумісні ви одне з одним чи ні, до того, як почнете будувати спільні плани на майбутнє або жити разом.

5. Не відволікайтеся на побаченні. Присвятіть коханій всього себе, коли ви поруч з неюне відволікайтесь на побаченні

На побаченні не дивіться постійно в телефон, намагайтеся не відповідати на дзвінки, не відповідайте на повідомлення в соцмережах, краще взагалі вимкніть всі гаджети. Якщо ваш розум буде перебувати десь в іншому місці, навіщо тоді взагалі запрошувати дівчину? Побачення - це час, який призначений для того, щоб пізнати одне одного. І саме на це має бути спрямована вся ваша увага. Насолоджуйтесь спільними бесідами, спостерігайте за дівчиною, намагайтеся зрозуміти, як вона насправді до вас ставиться. А також спробуйте з'ясувати для себе, що ви до неї відчуваєте. Відкладіть на потім все, що буде відволікати вас від побачення і спілкування, перебувайте поруч із дівчиною у той самий момент, коли ви на побаченні. Звичайно, існує набагато більше правил, які скажуть вам, що можна і чого не можна робити на побаченні. Але ці рекомендації найважливіші, вони допоможуть вам зробити побачення приємним для обох.

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення