(0)
Puzzle English
English_Dom

Чому жінки люблять мерзотників?

Хороші дівчатка мають слабкість до поганих хлопчиків, і це ні для кого не секрет. Ось тільки зрозуміти причини цієї тяги милих і добрих панянок до мерзотників, дуже і дуже складно. Здавалося б, знайди собі порядну, добру, виховану молоду людину - і живи спокійно. Але ж ні, жінки свідомо вплутуються у стосунки з негідниками, а потім плачуть, страждають, але все одно знову і знову наступають на ті самі граблі. Спробуємо зрозуміти, чому так відбувається, і проаналізувати п'ять можливих причин любові жінок до мерзотників.

 Їй набридло весь час бути хорошою і правильною

Чоловік, який не турбується про моральність, допомагає жінці розкритися, відчути себе вільною і не стримувати свої бажання. Завдяки йому вона може забути про те, що таке погано, що таке добре, і просто насолоджуватися життям.

щасливе життя

Вона бунтує проти батьківського піклування

Якщо дівчина виросла у сім'ї, де їй не давали приймати самостійні рішення і постійно нав'язували певні правила, то вона готова зв'язати своє життя з ким завгодно, лиш б випурхнути з батьківського гнізда. Саме негідник підтримає її у бажанні жити відповідно до свого світогляду, адже правильний і вихований чоловік лише порадить їй прислухатися до батьків або сам буде нею опікуватися, підтримуючи її і скеровуючи її дії у правильне русло. У результаті вона просто перейде з рук авторитарних батьків в руки авторитарного чоловіка.

чому жінки люблять мерзотників

 В глибині душі вона і сама пустунка

Дівчина все життя була дуже моральною і правильною. Вона не відмовляла рідним у всіх їхніх проханнях, добре вчилася і ніколи не порушувала моральні норми, встановлені суспільством. Але в душі, можливо, навіть не усвідомлюючи цього, їй завжди хотілося мати можливість жити, не дивлячись на загальноприйняту думку. Бунтувати поодинці - завдання дуже складне, а ось якщо поруч є партнер, готовий підтримати тебе в цьому, то дозволити собі вільне життя вже набагато легше. Ким може бути цей партнер? Звичайно ж, сміливим, сильним і впевненим у собі негідником! Її мама жила з негідником.

техніка ефективного запам'ятовування

Якщо у мами дівчини були відносини з мерзотником

То вона, навіть не бажаючи цього, швидше за все, повторить долю своєї матері. Психологи навіть дали назву цьому явищу - «сімейний сценарій».

чому жінки люблять мерзотників

 

Просто справжня любов

Так, буває і таке. Навіть якщо дівчина не хоче протестувати і бунтувати проти чогось, вона може закохатися в негідника. Любов, як відомо, зла. На початку стосунків чоловіки часто намагаються створити про себе враження, яке не відповідає дійсності. У процесі відносин може з'ясуватися, що коханий, який до недавнього часу здавався панночці ідеальним, насправді є мерзотником. Що вже тут поробиш? 

техніка досягнення складних цілей

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення