(0)
Puzzle English
English_Dom

9 причин розірвати стосунки із партнером

Стосунки між людьми – найскладніше, що взагалі існує у світі. Вони можуть будь-кого підняти в небеса, але так само скинути вниз, боляче ударивши об землю і розтоптавши душу. А як бути тим, хто залишився між цими рівнями у стосунках? Що робити, якщо перебувати поруч із близькою людиною більше несила? Комусь може здаватися, що стосунки варто розірвати одразу після того, як така думка з’явилася. Але чи варто так робити? До того ж, бувають ситуації, коли почуття можна оживити. Іноді просто потрібно запитати себе: «Варто чи ні відновлювати ці стосунки?»

Важливо навчитися контролювати свої почуття, а також свою поведінку та поведінку партнера, допомагати одне одному у побутових питаннях, розуміти одне одного. Водночас, просто необхідно звертати увагу на власні відчуття, адже саме вони є першою ознакою того, що ці стосунки таки варто розірвати.

Ми розповімо Вам про 9 причин, які руйнують відносини:

1. Звичка маніпулювати

Є певний тип людей, яких називають енергетичними вампірами. Вони живляться енергією людини, маніпулюють нею за будь якої зручної нагоди. Ця маніпуляція виявляється по-різному. Це можуть бути смс серед ночі, затримки на роботі, дивні і підозрілі дії, які викликають хвилювання і недовіру до людини. Саме тоді людина стає жертвою, яка піде на все, аби лиш зберегти сім’ю.

Звичка маніпулювати

2. Звичка «так» жити

У такій ситуації розірвати стосунки найскладніше. Просто взяти і обірвати всі зв’язки, які вибудовувалися роками. Звичайно, що людина уже звикла до свого партнера і не може навіть зрозуміти, як жити далі. До того ж, все що її не влаштовувало, уже не відіграє тієї ролі. Однак, заради звички також не варто жити. Від таких стосунків ви не отримаєте ні задоволення, ні звичайної радості. Ви будете лише страждати. Тому ліпше скажіть собі: «Я хочу розірвати ці стосунки!» І дійте!

3. Страх лишитися самотнім

Є одна дуже влучна фраза: «Краще бути самотнім, ніж бути аби з ким». Багато жінок бояться лишитися самотніми, тому часто терплять знущання чоловіка, замість того, щоб набратися сміливості і просто розірвати ці нездорові стосунки. Таку ситуацію необхідно міняти і чим швидше, тим краще. Самотність не вбиває – вона дає можливість для нових стосунків.

Страх залишитися самотнім

4. У сім’ї немає поваги

У кожній сім’ї має бути взаємоповага між чоловіком та дружиною. Це норма для будь-якої сім’ї. Необхідно проявляти повагу одне до одного, поважати особистий простір людини, давати їй свободу і право вибору. Якщо в сім’ї хтось один не відчуває поваги до себе, то продовжувати жити в таких умовах  просто немає сенсу.

5. Ваш партнер не впускає вас у своє життя

Якщо ваша кохана людина з якихось причин приховує вас від своєї сім’ї, колег, друзів, то вам варто замислитись, чи бачить вона вас поруч із собою у подальшому житті. Кому потрібні такі відносини? У такому випадку краще розірвати стосунки із такою людиною, адже вони все одно рано чи пізно скінчаться, але уже не з вашої ініціативи.

сыроедение для оздоровления

6. Вас не кохають

Так справді буває – вас просто не кохають. Це боляче. Таку ситуацію варто навчитися приймати. І такі стосунки ліпше не розвивати. Краще взагалі залишити цю людину, як би боляче не було. Навіть якщо ви цю людину дуже кохаєте. Пережити це і забути, адже якщо ця людина вас не кохає зараз, то навряд чи щось зміниться в подальшому.

7. Приниження

Часто жінка чує фразу від чоловіка, що якби вона любила, то зробила б для нього те чи інше. Такі фрази не можна допускати, адже вони не несуть у собі нічого крім корисливості і грубого ставлення з боку близької людини.

сімейні відносини

8. Сім’я, у якій немає довіри

У стосунках має бути довіра. Без довіри сімейне життя неможливе. Ви маєте поважати себе і свого партнера. Необхідно довіряти людині, яка знаходиться поруч з вами. Ревнощі і контроль порушують особистий простір партнера. Не варто постійно влаштовувати допити партнеру, адже це знищує теплоту стосунків.

Відсутність довіри

9. Різні плани на майбутнє

Вам хочеться мати сім’ю, а ваш партнер не хоче ні весілля, ні дітей. А через рік уже починає замислюватися над тим, як взагалі виїхати закордон. Не витрачайте свій час на таку людину. Адже людина, яка кохатиме вас і мріятиме про те саме, що й ви, обов’язково зустрінеться на вашому шляху. Не діліться мріями з тими, хто їх ніколи не прийме і не розділить разом з вами.

9 причин, які були наведені вище, є приводом для того, щоб розірвати стосунки з такою людиною, яка була колись близькою і яка стала в один із моментів просто чужою. Однак перш ніж це зробити, подумайте ще раз… І пам’ятайте, що розбите скло склеїти неможливо.

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення