(0)
Puzzle English
English_Dom

Що потрібно осягнути до 30 років, щоб бути успішним все життя + інфографіка

Юнацтво - час для створення міцної основи навичок, зв'язків, знань та інформації для успішного майбутнього. Які ж навички необхідно придбати до 30 років, щоб бути успішним все життя. насолоджуючись здоров'ям, достатком і повагою

 Просто захотіти бути успішним недостатньо. Успіх-це набір навичок, які людина свідомо збирає і відпрацьовує довгі роки, тільки після цього вони працюють на нього. Кращий час для початку кар'єри - це закінчення навчання в школі. Це час, коли ви сповнені енергії і готові підкорити весь світ. Ви вже розумієте, чого ви хочете в цьому житті, до того ж, в цей час ви нічим не обтяжені: ні сім'єю, ні дітьми, ні зобов'язаннями. У більшості випадків, в цьому віці молодим людям навіть не потрібно піклуватися про проживання і їжу. Це час, коли наші стереотипи не такі сильні і не домінують над мисленням, їм легко зробити виклик. Адже в юнацтві ще можна грати, пізнавати нове, експериментувати, легко налагоджувати зв'язки, помилятися і набиратися досвіду. Виходячи з вищенаведеного, юнацтво- це час для створення міцної основи навичок, зв'язків, знань та інформації для успішного майбутнього.

як стати успішним

1. Усвідомте свої сильні і слабкі сторони.

До закінчення школи ми вже маємо чітке уявлення про свої сильні і слабкі сторони. Наші оцінки в атестаті, в більшості своїй, відображають склад розуму і переважні нахили. Ми вже маємо уявлення про те, чим нам цікаво займатися, а що не приваблює нас. Правда буває, що в атестаті всі оцінки відмінні, а сферу занять вибрати поки не можеш. Або навпаки, в атестаті все настільки погано, що й не знаєш до чого підступитися. Головне, що необхідно зробити на цьому етапі життя - це усвідомити хто ти, ким ти є, прийняти себе таким. Бог не помиляється і кожен приходить в цей світ з певним призначенням. І його потрібно активно шукати. Для цього потрібно визначити свої сильні і слабкі сторони. І розвивати тільки свої сильні сторони, так як саме в них наша перевага. Для цього є безліч тестів і тренінгів. Розвиваючи свої сильні сторони, ви обов'язково знайдете свій унікальний шлях.

техніка досягнення складних цілей

2. Кидайте виклик стереотипам.

Юнацтво - це період, коли бунтарські якості превалюють над розумом. Ми кидаємо виклик всьому банального і рутинному просто так, без причини, часто на шкоду собі, часто, щоб довести світові, що всі навколо неправі. Використовуйте цю якість максимально, доведіть всім, що ви можете перевернути світ, покажіть що інші бачать світ в неправильному кольорі. Можливо, таким чином, ви знайдете свій шлях, створите щось унікальне, що дійсно вразило цей світ. Головне - вірте в свою ідею, відстоюйте її до кінця і несіть відповідальність. Віра і відповідальність - головні складові успіху. Тільки люди мислячі нестандартно, змогли розгледіти під шаром традицій, забобонів і невігластва істину і відстояти її, вписані в пам'ять людства. Станьте новим Галлілеем, Дж.Бруно, Коперником!

3. Навчіться адаптуватися

Зараз особливо популярні гасла «Займайся тільки тим, що тобі подобається!». Так, в ідеалі заробляти улюбленою справою було б найкращим сценарієм, але життя надто складна штука, щоб легко отримувати те, що хочеш. В реальності ж ніша, в якій хочеться заробляти, часто буває переповнена і в ній важко пробитися або ж улюблена справа виявляється недостатньо прибутковою. Висновок такий: незважаючи на всі таланти і вміння, без здатності до адаптації важко бути успішним. Адаптуватися не означає відмовитися від улюбленої справи. Адаптуватися означає застосувати свої знання і таланти в іншій області, можливо суміжній, а можливо в найнесподіванішій. Наприклад, маючи схильність до аналітичного мислення і знання в області права, ви можете написати цікавий детективний роман або хоча б заробляти, створюючи цікаві сюжети.

техніка покращення пам'яті

4. Багато подорожуйте, змінюйте рід діяльності

У молодості, коли ще не так багато обмежень і обтяжень, намагайтеся більше подорожувати, жити в різних місцях, знайомитися з людьми, їх заняттями і звичками, спробуйте попрацювати у різних організаціях, компаніях, бізнесах. Таким чином ви отримуєте безцінний життєвий досвід, зв'язки, розширите кругозір, навчитися адаптуватися, комбінувати різні навички і вміння. Можливо ви більш усвідомлено підійдете до питання «Чим займатися в житті?». До того ж помічено, що з симпатичними чужинцями люди легше діляться своїми професійними секретами, адже вони розуміють, що ви не станете в майбутньому їх найближчим конкурентом.

подорожі

5. Займіться власним бізнесом.

Неважливо наскільки успішним буде ваш перший бізнес, в будь-якому випадку він змусить вас більш усвідомлено подивитися на себе, вибір заняття і на весь попередній життєвий досвід. Можливо, ви зовсім по-іншому подивитеся на вашого колишнього боса. Власний бізнес це школа розвитку відповідальності, школа самопізнання. Власний бізнес вчить нас: - правильно поводитися з фінансами (простіше кажучи, витрачати менше, ніж заробляєш), -вчить бути наполегливим і завзятим (по-філософськи ставитися до відмови), - бути розважливим і спритним (ніколи не платити грошей, поки не розгледиш всі можливі альтернативи). Кращими методами є тільки ті, які дають правильні результати з найменшими вкладеннями. На етапі юнацтва, навіть зазнавши крах з вашим бізнесом, ви знайдете безцінний досвід, який стане в майбутньому основою вашого успішного розвитку. Головне, що потрібно пам'ятати - провал не є ганьбою. Жоден успішний бізнесмен не обійшовся без цього. Ганьбою є нездатність отримати потрібні уроки, щоб піднятися і розвиватися далі.

6. Навчіться правильно розставляти пріоритети.

Уміння виділити головне - основна риса успішних людей. Це вміння дозволяє концентруватися на цілі, не розпорошуючись на дрібниці. Коли ти молодий і здається, що весь світ перед тобою, так важко визначити, що ж є головним і поставити його в пріоритет. Експериментуйте, але головне: ваша робота, мета, яку ви обрали, повинна стояти в пріоритеті досить довгий термін. Тільки концентруючись на одній меті протягом декількох місяців, ви зможете зрозуміти на скільки вона цінна для вас, і чи зможе вийти з неї щось путнє. Не кидайтеся від одного захоплення до іншого занадто часто, адже таким чином ви ризикуєте все житя експериментувати, але так і не знайти своєї справи.

подорожі

7. Налагоджуйте потрібні зв'язки.

У молодості, як правило, ми легко знайомимося і сходимося з людьми. Це і є період, коли закладаються ваші майбутні важливі зв'язки. Цінуйте їх. Ніхто не досконалий, мало хто володіє всіма талантами і вміннями відразу. Адже саме співдружність людей з різними талантами і вміннями створює геніальні, революційні речі. Незважаючи на відмінність характерів, думок і аргументів, вчитеся не звертати уваги на недоліки людей і використовувати їх гідності. Вони вам ще дуже знадобляться.як стати успішним

8. Прислухайтеся до чужої думки.

Молодість вважає правим тільки себе, а також має схильність відкидати чужий досвід. Однак, слід мати на увазі, що ви не Соломон. Не важливо які перемоги у вас були в минулому - намагайтеся завжди прислухатися до чужої думки і раді, адже можливо в ньому є раціональне зерно. Пам'ятайте, що бізнес - це вміння правильно задовольнити попит, значить зворотний зв'язок необхідний. Природно - в молодості важко правильно приймати рішення, які вплинуть на все подальше життя, але скласти хоча б формальний план на найближчі 10-20 років варто.

Завантажте безкоштовну інфографіку до цієї статті тут

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення