(0)
Puzzle English
English_Dom

7 правил приємної людини + інфографіка

Приємною людиною бути вигідно. Приємні люди завжди легше вирішують конфлікти, швидше піднімаються по службових сходах, частіше отримують поблажки. Насправді стати приємною людиною зовсім не важко, просто потрібно дотримуватися деяких простих правил ...

Відносини з колегами по роботі, сусідами і знайомими не завжди проста справа. Іноді ми самі стаємо рознощиками поганого настрою, заражаючи оточуючих на весь день негативом. Іноді ми можемо бути «ніякими», нічим не виділяючись у натовпі і тоді виявляємо, що нам нема з ким перекинутися парою слів. Згідно з дослідженнями, наявність хоча б однієї приємної людини в колективі значно покращує загальну робочу атмосферу і навіть продуктивність, оскільки підвищується комунікабельність співробітників і інтенсивність обміну інформацією. Головне, що приємною людиною бути вигідно.

Приємні люди завжди легше вирішують конфлікти, а в більшості випадків уникають їх. Приємні люди легше домагаються співпраці з колегами, що часто допомагає їм підніматися службовими сходами. Люди з приємними манерами частіше отримують поблажки, а значить і живеться їм легше.Насправді стати приємною людиною зовсім не важко, просто потрібно дотримуватися деяких простих правил, про які ми розповімо нижче.

1. Частіше посміхайтеся.

Посмішка показує ваше дружнє відношення до людей. У відповідь люди теж будуть вам посміхатися.

2. Щиро цікавтеся життям людей, уникаючи, проте глибоких питань.

Просто щиро поцікавтеся, як людина себе почуває, як она провела вихідні, чи збирається вона подивитися новий блокбастер.

пригощайте колег смачненьким

3. Іноді пригощайте колег чимось смачненьким.

Хоча гарне відношення до себе не купиш, але смачненьке люблять всі. Це завжди привід з вдячністю відзначити вас як приємну людину, зав'язати розмову в якій поцікавляться вами, а ви ближче дізнаєтеся своїх знайомих.

курс английского языка

 

4. Підтримайте колегу в його захопленні.

Для цього досить поцікавитися його захопленням, як правило, вміст його робочого столу саме підкаже вам про це. Запропонуйте почитати цікаву статтю, книгу. Одного разу, прийшовши в офіс однієї великої фармацевтичної компанії, я спостерігала цікаву традицію: щопонеділка один із співробітників ділився своїм хобі з усім офісом. Як мені розповіли, з простого бажання спробувати згуртувати понад 300 співробітників, що працюють в одному офісі, це переросло в улюблену традицію, де кожен може показати себе і свої таланти. Ця традиція значно поліпшила робочу атмосферу в офісі, поліпшивши взаємодію співробітників, піднявши співробітництво на якісно новий рівень. Адже коли в своєму знайомому ви бачите не тільки рядового співробітника компанії, а індивідуальність з широкими інтересами, ви відчуваєте до такої людини інтерес, симпатію і дружелюбність стає природною. Звичайні люди стають приємними.

Хоббі

5. Почастуєте колегу кавою, чаєм або просто зробіть кави для нього.

Такий жест допоможе завести приємну розмову.

пригощайте колег смачненьким

6. Завжди будьте в курсі останніх новин, особливо тут є універсальним прогноз погоди.

Бути в курсі останніх новин допоможе вам перервати нудне мовчання в ліфті, замість того, щоб з інтересом розглядати кнопки, почати розмову, якщо вам доводиться почати її першим, щоб перервати незручну паузу. Досить запитати, що ваш співрозмовник думає з приводу останніх новин.

7. Зробіть щирий комплімент або висловіть увагу.7 правил приємної людини

Тут важливо не перестаратися, щоб комплімент не був банальним і в той же час не був грубими лестощами. Досить просто поставити прості питання: «Як ви себе почуваєте?", "Які у вас новини?», «У вас сьогодні так блищать волосся!», «Яка у вас класна краватка (шарф)!». Однак, вищим пілотажем мистецтва компліменту вважається вміння зробити комплімент, спрямований не так на зовнішні матеріальні предмети, а на особистість співрозмовника. Наприклад: «Твоя посмішка завжди бентежить мене!», «Ваша ерудиція вражає мене!», «Спілкування з вами завжди цікаво!», «Ви дуже спостережливі, проникливі!»

Звичайно, це тільки основа приємного спілкування, інше залежить від вашої винахідливості бажання подобатися людям і отримувати від цього задоволення.

Скачайте безкоштовно інфографіку до цієї статті тут 

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення