(0)
Puzzle English
English_Dom

Технологія встановлення цілей: 6 кроків для того, щоб досягти успіху

Успіху досягає лише той, хто правильно визначив свої цілі! Хто не лише рухається в напрямку своєї мрії, а хто зміг змусити весь світ працювати на себе. Не вірите у такий поворот? Даремно. Наша стаття навчить вас, як правильно встановлювати цілі, щоб їх можна було досягти, залучати потрібних людей і «вдалі збіги обставин». 6 кроків на шляху до успіху: що таке «так»-ствердження? Чому потрібно бути максимально конкретним? Як правильно створювати в голові картинку візуалізації, укріплювати «цільовий слайд» у своїй підсвідомості? Готові на все заради мрії? Розпочніть з найменшого, поставивши перед собою правильну мету…

Природою влаштовано так, що людина підпорядковує своє життя певним цілям. В іншому випадку саме існування людини приречене на втрату змісту. Ціль, так чи інакше, покликана упорядкувати наше життя, роблячи його більш організованим та осмисленим. Ось чому, перебуваючи у стані бездіяльності, ми впадаємо в апатію, меланхолію і, навіть, депресію. Окрім того, це може призвести до різних захворювань. Адже якщо немає заради чого жити і немає ніяких бажань, то навіщо взагалі приходити в цей світ?

Цілеспрямованість як основа успішного життя

А. Маслоу – американський психолог-гуманіст – вивчаючи роботи всесвітньовідомих діячів мистецтва, політики та економіки, дійшов висновку, що видатними вони стали не завдяки унікальним здібностям, талантам чи харизмі, а у результаті надзвичайної цілеспрямованості і захопленості власною справою. Так, успішні музиканти, доктори наук і політичні лідери із раннього віку знали, чого вони хочуть від життя, тому у майбутньому вони ні на крок не відступали від поставлених цілей. І у цьому була запорука їхнього запаморочливого успіху.

Цілеспрямованість

Тобто, щоб стати успішним, недостатньо просто «хотіти» багатства і слави. Потрібно чітко визначити ціль, якої ви прагнете досягти. Також необхідно скласти детальний план досягнення цієї цілі, дати оцінку своїм і навколишнім можливостям. Правильно обравши мету, ви не лише чітко організуєте власні зусилля, але й забезпечите себе підтримкою підсвідомих механізмів вашої психіки. А щоб дійсно досягти результатів, пропонуємо спробувати використати наступну технологію визначення цілей.

Технологія встановлення цілі

1. Створіть у голові конкретний цільовий образ.

Хочу, «щоб був мир на всій землі», або «хочу бути щасливим» тут не спрацює. Важлива конкретика і максимальна ясність у ваших мріях. Бажання діяти виникає тільки тоді, коли розум оснащений чіткими завданнями і розуміє, що потрібно його власнику. Наприклад, скинути 25 кг за півроку чи купити будиночок у хорошому районі міста з гарним ремонтом і до визначеної дати. Ось це уже схоже на ціль.

Конкретна ціль

2. Сформулюйте бажане через «так»- ствердження.

Якщо ваша мета буде містити в собі ті аспекти, які вас не влаштовують («не хочу бути одинокою», «не хочу хворіти та старіти»), ви ніколи не досягнете її. Оскільки ви самі програмуєте свій мозок на невдачу, а отже, і діяти ви будете, виходячи із мотивації уникнення цих невдач. Правильно говорити «я хочу класну фігуру», «хочу здорові нирки та чисту шкіру», тоді посилання в мозок правильне і досягнення успіхів гарантоване.

3. Зробіть ціль самостійною та незалежною.

Ваша ціль не повинна залежати від дій та бажань інших людей. Її реалізація має цілковито підпорядковуватися вашій волі. Як це виглядає? Визначення цілі у стилі «хочу, щоб мене всі любили і поважали» має звучати у вашій голові по-іншому: «хоч бути таким, щоб подобатися собі самому, незалежно від критики оточуючих». Відчуваєте різницю? У другому випадку тільки ви відповідаєте за свою ціль, а це дає відчуття впевненості в собі і відкриває вам двері до вільної творчості.

Правильно загадуйте бажання

4. Відтворіть уявну версію досягнення цілі.

Вам знайоме поняття візуалізації? Цей етап необхідний для того, щоб якомога раніше зрозуміти, наскільки ціль є по-справжньому вашою, а не просто нав’язаною суспільними стандартами. Спробуйте заплющити очі і уявити досягнення своєї мрії в усіх деталях, обігравши у своїй голові живу і яскраву картинку того, що буде відбуватися. Визначте, що ви відчуваєте при цьому: радість, негативні переживання чи страх? Якщо ціль вас мобілізує, викликає бажання боротися за неї – вітаємо, ви на правильному шляху! Але якщо ні, спробуйте замінити негативно забарвлені моменти новим сюжетом.

5. Дайте оцінку можливим наслідкам і проблемам.

Візуалізуючи свою мету, важливо також спробувати уявити, як зміниться ваше життя з досягненням поставленої вами мети. Якими стануть стосунки з близькими і знайомими? Які проблеми чи перешкоди можуть виникнути на обраному вами шляху? Чи можливо їм запобігти заздалегідь, ще на етапі проектування? Чи готові ви до змін, які можуть з вами статися?

6. Заручіться підтримкою підсвідомості.

Чи можливо зробити так, щоб усе необхідне для реалізації вашої мети само по собі приходило до вас? Так, але випадковості не випадкові. Потрібні люди, щасливі можливості, корисні зв’язки – все це може природнім способом увійти у ваше життя, якщо заручитися підтримкою підсвідомості. Для цього спробуйте закріпити у своїй голові картинку про досягнення мети. Намалювати її максимально правдоподібною, із запахом, смаком та динамікою. Не шкодуйте фарб та емоцій. Ви маєте перейнятися бажаним образом до найпотаємніших глибин душі, прокручуйте в голові «цільовий слайд», доки він не викарбується у вашій голові.

Потік життя після досягнення цілі

Що далі? У незрозумілий спосіб перед вами раптом відкриються нові можливості і шляхи, про які ви раніше навіть не мріяли. Ніби магнітом до вас буде притягуватися все дійсно необхідне для досягнення вашої мети. Головне – йти по обраному шляху, не боячись докладати максимум зусиль та енергії. Або ви будуєте свій світ, або він підкорить вас!

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення