(0)
Puzzle English
English_Dom

5 причин, чому треба кинути офіс та стати фрілансером

Складно знайти людину, яка б у дитинстві мріяла працювати менеджером чи чиновником. Дитячі мрії про професію більш яскраві: у свій час кожен хотів бути пожежником, пілотом, зніматись в кіно чи виступати на сцені. Але більшості доводиться роками ходити на нудну роботу. Та ситуацію можна виправити: сучасний світ дає безліч можливостей. Можна, наприклад, стати фрілансером і виконувати роботу, яка подобається, у набагато зручніших умовах. Ось 5 аргументів, чому треба сказати «так» фрілансу.

Перший – весь заробіток повністю ваш

Жодних «корпоративних штрафів», відчислень на дні народження знайомих і незнайомих колег та інших причин позбутися частини зарплатні. Все, що ви заробили – ваше, і ви самі вирішуєте, як витрачати ці гроші. Оплата праці вільного спеціаліста суттєво більша за офісну зарплатню. Щоб дізнатися справжню ціну своїй роботі, можна зареєструватися у категорії Робота на фрілансі українського сайту Kabanchik.ua та попрацювати на прямих замовників.

Другий – ви самі вирішуєте, скільки заробити

І тут вже не поскаржишся, що поганий роботодавець не оцінює таланти і платить мізерну зарплатню. Заробіток фрілансера – це результат кількості годин, проведених за роботою, організованості, мотивації, бажання, справжньої кваліфікації. А якщо об’єми роботи треба зменшити (наприклад, через важливу поїздку) – не треба відпрошуватися у шефа.

Третій – фріланс вчить відповідальності

Працюючи на роботодавця, можна інколи дозволити собі пити каву по дві години та створювати вигляд напруженої праці, весь день спілкуючись у соцмережах. Зарплатня все одно від цього не постраждає. Але якщо це стає закономірністю – людина поступово втратить мотивацію і навички. А от фрілансери розуміють, що прибуток залежить тільки від них, і за лінощі доведеться розплачуватись. Тому у них завжди є робочий тонус та зростає професіоналізм.

Четвертий – ви завжди вчитеся

Ринок фрілансу постійно розвивається. Щоб успішно працювати, теж потрібен саморозвиток. Наприклад, помітивши падіння попиту на послуги з наповнення сайтів, можна закінчити онлайн-курси, попрактикуватися на недорогих завданнях, зареєструватися на Kabanchik.ua і надавати послуги дизайну – вони завжди у тренді, і за них дуже добре платять. Причому, зміна чи покращення своїх навичок для фрілансера – повністю органічний процес, вихований роками самомотивації.

П’ятий – фрілансери не спілкуються з неприємними людьми

Людям, що працюють на себе, не треба посміхатися неприємній колезі тільки тому, що вона донька шефа. Вони не зобов’язані терпіти несправедливі нападки від чергового горе-клієнта. Фрілансери самі формують зручне коло спілкування і можуть відмовлятися від замовників, якщо робота з ними приносить тільки стреси. Ця своєрідна внутрішня свобода – дуже цінний аргумент для сучасної людини.

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення