(0)
Puzzle English
English_Dom

3 закони здійснення бажання

Кожна людина з дитинства мріє про щось. Спочатку - про красивої ляльки або знайомстві з Дідом Морозом, пізніше - про мільйони на рахунку, великому будинку, любові до гробу або можливості подорожувати. Ми ростемо, і наші мрії ростуть разом з нами. Але чомусь великі мрії збуваються менш ніж у 1% людей на планеті! Що це? Карма? Лінь?

Кожна людина з дитинства мріє про щось. Спочатку - про класну іграшу або знайомство з Дідом Морозом, пізніше - про мільйони на рахунку, великий будинок, любов до гробу або можливості подорожувати. Ми ростемо, і наші мрії ростуть разом з нами. Але чомусь великі мрії збуваються менш ніж у 1% людей на планеті! Що це? Карма? Лінь? Або банальне незнання законів, за якими мрії здійснюються? Адже, уявіть собі, такі закони існують! І незалежно від того, знаєте ви про них чи ні, вони працюють. Якщо ви живете за цими законами навіть через незнання - ви отримуєте бажане. Якщо ж чините по-іншому - то і результати отримуєте відповідні.

3 закони здійснення бажань

Ціна бажань

Що ж це за закони, завдяки яким можна, як за помахом чарівної палички, отримати те, що ви хочете? Виявляється, цими знаннями підсвідомо володіє кожен з нас. Ось тільки користуватися ними ми не хочемо. Тому що це зовсім не «за помахом чарівної палички». Нічого не дається просто так. Тим більше - найцінніше. За все потрібно платити. І чим дорожче бажання, тим більше потрібно за нього віддати. То яку ж ціну потрібно заплатити за потаємні мрії? Що потрібно зробити, щоб вони здійснилися?

У одного американського хлопця на ім'я Карл Брашір в середині 20 століття зародилася мрія - стати військовим водолазом. Здавалося б, у чому проблема? Піди в морфлот, навчися на водолаза і пірнай собі скільки душа забажає! Але проблема була: хлопець був чорношкірим, і жив в 50-х роках минулого століття. І повірте, він досяг своєї мети - став першим в історії Америки водолазом з темним кольором шкіри, про який в Голлівуді зняли повнометражний художній фільм. Як же він це зробив? Він, сам того не усвідомлюючи, слідував трьом законам досягнення бажаного.

техніка досягнення складних цілей

Перший Закон здійснення бажання: ваші мрії повинні стати бажаннями

Знаєте, чим мрії відрізняються від бажань? Тим, що в мрії ми зазвичай не віримо. Мріємо, але не віримо. І продовжуємо мріяти. Мрії - це щось абстрактне, недосяжне, як ніби з паралельної реальності. Тому і здійснити їх ми не можемо, навіть якщо нам дадуть такий шанс. Ми просто його не помітимо, пройдемо повз, або не повірим в нього. І мрія так і залишиться мрією. А для того, щоб вона здійснилася, потрібно, як мінімум, повірити в те, що це можливо! Найпростіший спосіб - відшукати приклади людей, які вже втілили ВАШУ мрію в життя. Якщо у них вийшло - то чим ви гірші? Але навіть якщо таких прикладів немає - не біда! Ви просто станете першим, у кого це вийде. Якби Карл, той самий темношкірий водолаз, просто сидів удома і мріяв про підводний світ, він би побачив його тільки в фільмах. Але він вирішив перестати ПРОСТО мріяти! Він зробив свою мрію метою життя. Він повірив у неї і почав діяти. Вимовте вашу мрію вголос. Відчуйте її смак, відчуйте її енергію. Можете намалювати її, описати словами або на папері. Головне, щоб мрія стала для вас реальною. Щоб ви подумки змогли її помацати, як ніби вже отримали все, про що мріяли. Ось це тактильне відчуття, яке виникає від зіткнення з мрією - це і є бажання! А ось бажання - це цілком чітка мета, до якої можна прийти, виконуючи чіткі інструкції. Які - залежить від бажання, вашої стартової точки, прикладів, наявності ресурсів і т.д. Головне, щоб інструкції були зрозумілі вам або вашим помічникам. Але це вже суто індивідуально.

3 закони здійснення бажань

© 2000 - 20th Century Fox - All Rights Reserved

Другий Закон здійснення бажання: прикладіть для досягнення мрії більше зусиль, ніж ви робите це зазвичай

Якщо ви кожен день робите одні й ті ж дії, то і результат буде один і той же. Але якщо ви хочете змін, потрібно міняти свою поведінку. Кидаючи щоранку по 5 копійок в скарбничку, нерозумно очікувати, що в кінці місяця в ній виявиться мільйон доларів. Потрібно кидати більше! Якщо, звичайно, хочете отримати більше. А для початку перестаньте кидати копійки, і перейдіть, як мінімум, на долари. Якщо, звичайно, ваша мета - доларові заощадження. Уявіть собі, що ви вийшли з вагона метро і підійшли до ескалатора. Але, з якоїсь невідомої причини, працює тільки одна драбина, яка рухається зверху вниз. І ви розумієте: щоб вибратися з підземелля, потрібно пройти цю перешкоду. Встати на сходинку і стояти на місці не можна! Інакше вас засмокче, або викине на холодну підлогу під сходами. Але і підніматися в ритмі руху ескалатора марно - ви будете тупцювати на місці. А ось якщо прискорити крок - тоді з'явиться шанс на те, що через пару хвилин (через годину, до вечора) ви виберіться з метрополітену.

курс английского языка

У 1949 році Карл Брашір, після кількох наполегливих спроб, поступив на службу у військово-морський флот США. Він довів своєю рішучістю і хоробрістю, що гідний бути військовим водолазом. Він здійснив мрію дитинства, і щасливо прослужив до 1966 року. І тут доля вирішила випробувати його ще раз. Брашір отримав наказ пірнути і знешкодити водневу бомбу, що впала при зіткненні двох літаків над узбережжям Іспанії. Операція не пройшла успішно: Карл отримав травму коліна, в результаті якої йому ампутували ліву ногу. Здавалося б, кар'єрі водолаза прийшов кінець. Якщо це дійсно ваше бажання - ніщо не може зупинити вас на шляху до нього. Навіть якщо для його досягнення потрібно докладати надзусилля. Це не означає, що потрібно загнати себе, як кінь. Це всього лише означає, що ви кожен день повинні рухатися у напрямку до своєї мети трохи швидше, ніж інші. І трохи швидше, ніж ви зазвичай звикли це робити самі. Головне - не припиняти руху. Інакше вас викине з ескалатора невблаганна сила протидії.

3 закони здійснення бажань3

Третій закон здійснення бажання: Наберіться терпіння!

Мабуть, це найважливіший закон, яким все ті, хто не досяг нічого в житті, постійно нехтують. Як ви зазвичай робите, коли не одержуєте бажаного в ті терміни, які самі собі намітили? Або коли на шляху до мрії з'являються перешкоди? Просто здаєтеся? Складаєте руки і відмовляєтеся від подальшої боротьби? Наберіться терпіння! Ніщо цінне не дається швидко. І ніщо бажане не дається без зусиль. Карл Брашір після трагедії відмовився підписати наказ про звільнення. Він найняв інструктора, який зумів навчити його пірнати і плавати без ноги. Після цього Карла залишили на службі, де він пропрацював водолазом до самої пенсії. Він чітко визначився з метою свого життя, йшов у потрібному напрямку, робив все, що від нього вимагалося. Але він мав один чудовий дар - терпіння! Його не лякав час. Йому не страшні були труднощі. Він просто хотів отримати те, що йому було потрібно. Незважаючи ні на що.

© 2000 - 20th Century Fox - All Rights Reserved3 закони здійснення бажань

Помер Брашір в 75 років. За два роки до смерті, під час інтерв'ю його запитали: «Чому він так завзято наполягав на своєму? Чому все життя так боровся за те, щоб бути водолазом? ». І він відповів: «Я не міг дозволити комусь або чомусь відняти мою мрію». Якщо і ви не дозволите нікому і нічому зруйнувати вашу мрію, то обов'язково здійсните її. Рано чи пізно. Просто потрібно набратися терпіння. І постійно рухатися до своєї мети, докладаючи надзусиль, здійснюючи кожен день більше якісних дій, ніж вчора.

Зображення в статті © 2000 - 20th Century Fox - All Rights Reserved

Сохранить

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення