(0)
Puzzle English
English_Dom

12 звичок, які змінять ваше життя всього лише за місяць

Чи можливо повністю змінити себе і своє життя всього за місяць? Легко, якщо ви тримаєте в руках покрокову інструкцію про те, як перетворити гусінь на метелика. Ви готові побачити нову себе? Тоді вперед…

 

Хто із нас не мріяв круто поміняти власне життя? Зійти зі второваного шляху, знайти те, що змусить серце завмирати у передчутті дива, а руки в цей самий час самі хотітимуть діяти? Якщо ми поцілили цією фразою в яблучко, то ви за адресою. Пропонуємо вашій увазі покрокову інструкцію про те, як максимально швидко змінити власне життя на краще всього лише за 4 тижні. Ця інструкція дасть вам змогу вдихнути кисень у ваше минуле життя. Як? Все у ваших руках.

Перший тиждень. Змінюємо звички

Ранній підйом. Не хочеться рано прокидатися, якщо мета такого раннього підйому нас не надихає. І доводиться буквально змушувати організм, щоб піти туди, куди не хочеться. Чи не настав час все змінити? 5 – 6 годин ранку – ідеальний час для себе і для духовних практик. Немає хаосу навколо, діти та сусіди сплять, а, отже, є час для себе і для своїх цілей.

Звички тіла

Правильне харчування. Щоб звільнити енергію для справ, краще їсти протягом дня легку та здорову їжу. Кожен обирає свій шлях – хтось зменшує порції, хтось відмовляється від борошняних виробів та жирної їжі, хтось замінює солодощі фруктами та горіхами. Слухайте власний організм, він вам підкаже!

Більше рухайтеся. Ще однією умовою гарного самопочуття є відмінне фізичне здоров’я. Як же підтримувати тіло в тонусі? Звичайно ж – рухатися! Відмовитися від ліфта, частіше кататися на велосипеді, влаштовувати прогулянки на природу, спробувати позайматися йогою чи потягати гантелі у спортзалі. Недаремно кажуть, що рух – це життя!

Другий тиждень. Змінюємо простір навколо

Генеральне прибирання. Це словосполучення викликає в багатьох із нас депресивний стан, а всього-на-всього потрібен правильний підхід до цієї справи! Як щодо того, щоб звільнити квартиру від тих речей, які її захаращують та отруюють атмосферу, не даючи нам можливості дихати на повні груди? Повикидайте старі речі, які перетягували на себе частину енергії, залиште лише те необхідне, що радує та надихає вас.

Генеральне прибирання

«Чистимо» справи. Вам подобається складати план дій на рік уперед, щоб потім із чистим сумлінням про нього забувати? Нажаль, обіцянки самому собі стають все більш віртуозними, а сил на їх виконання ніде взяти. Час позбутися від цього тягаря відповідальності, переглянути «передноворічний заповіт» і викреслити все зайве зі списку. Ви все ще хочете вивчити іспанську?

Перегляд давніх стосунків. Іноді необхідно побути «невдячною наволоччю», якщо справа стосується людей не вашого кола. Наприклад, припиніть підтримувати зв’язки з тими людьми, які тягнуть вас на дно, хто не раз і не двічі зраджував вашу довіру чи просто убивав бажання рухатися вперед. Вчіться казати «ні», щоб звільнювати простір навколо себе для нових і кращих людей.

Третій тиждень. Задаємо нові параметри цілям

Надихаючий план. Який сенс у тому списку страв, який не хочеться навіть виконувати? Звичайно, є справи важливі та рутинні, але, мудро обдумавши все, завжди можна внести в план кілька пунктів, від яких серце зробить подвійний кульбіт. Мета – не раціоналізація праці, а гарний поштовх «під зад». Вчіться планувати не лише робочі моменти, а й відпочинок, час для себе і для сім’ї.

Виповнення мрій

Нереальні мрії. Хто сказав, що мрії не збуваються? Іноді, у світі відбуваються неймовірні речі, про які навіть у фентезі не прочитаєш. Висновок? Розслабтеся і дозвольте своїй фантазії розбурхатися вповні, не забувайте при цьому записувати в нотатник свої бажання, які, так би мовити, «ніколи» не збудуться. Отже, чого ви хочете найбільше? Відпустіть свої думки і помрійте.

Вечірній список справ. Окрім глобального плану, важливо відпрацювати звичку складати списки справ на кожен день, а ще краще – закидати вудку звечора. Доведено, що у такий спосіб продуктивність виконання всіх поставлених завдань зросте в рази, адже мозок підсвідомо буде вибирати правильний вектор дій. Але не варто забувати корегувати щоденний план дій, звірюючи його з глобальними цілями.

Четвертий тиждень. Виходимо за межі звичного досвіду

Пробуємо нове. Немає нічого складнішого, ніж зламати старі й усталені шаблони. Як змінити звичну картинку? Спробуйте створити нову! Наприклад, зробіть нову зачіску, підіть в нову кав’ярню, де спробуйте новий коктейль. Любите класику, а як щодо нового жанру? Тягаєте гантелі? Візьміть майстер-клас із йоги. Гарантуємо – це вас збадьорить!

Лідер

Йдемо на страх. Щоб відкрити у собі нові можливості, варто перебороти те, що раніше так чи інакше вас обмежувало. Наприклад, старі та заржавілі комплекси і страхи. Звикли бути сірою мишкою? Час спробувати роль харизматичного лідера. Боїтеся стосунків? Призначте побачення тому, хто давно вам подобається. Не бійтеся відкривати нові сторони у собі.

Вчимося відпочивати. Серфінг серіалів з тарілкою бутербродів і триденною щетиною – це не відпочинок. Справжній відпочинок передбачає, по-перше – виїзди на природу, по-друге – відключення від інтернету, а по-третє – можливість дати собі чесний зворотний зв'язок щодо того, чи задоволені ви своїм власним життям і чи в правильному напрямі ви рухаєтеся?

Опанувавши ці 12 звичок, ви зможете не лише змінити своє життя на краще, а й самі змінитеся в кращу сторону. І це того варте! 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення