(0)
Puzzle English
English_Dom

12 головних трендів осені 2016 від New York Fashion Week

Як завжди, кінець літа несе з собою неминуче прогнозування трендів на майбутній рік, і поки щезанадто рано говорити про те, які саме стилі підуть у широкі маси, можна нагадати деякі постійноповторювані погляди. В цілому, здається, що найбільшим трендом є не особливо звертати увагу на сезон взагалі. Звинуватитив цьому можна переважно теплу погоду у більшій частині Європи цієї зими, але практично кожендизайнер представляє сьогодні осінні колекції з відчуттям весняного характеру — облягаючі сукні,хвилясті топи зі спущеними плечима, квіткові мотиви і топи без бретелей.

У той час, як в багатьох колекціях присутні стильні пальто, все ж таки важко знайти грубу в'язку,зимові брюки та інші елементи, які зазвичай зустрічаються в осінніх колекціях.

Але є деякі сталі тенденції, які вважаються секретами стильних людей.

Хутро

Як натуральне, так і штучне хутро в різних формах активно використовується в сучасних осінніх показахмод, але особливий акцент - на застосуванні сміливих кольорів і принтів, які впадають в очі.

Хутро

Волани

Ми звикли бачити великі волани з дивними пропорціями на моделях, простуючих подіумом. Але длятеперішньої осені дизайнерам вдалося розробити дуже приємні та стильні оборки для одягу, які ємодними та практичними і для повсякденного вжитку.

Волани

Відтінки загару

Безліч брюк, плащів, спідниць і верхнього одягу може бути виконана в різних відтінках, мабуть,найбільш шикарних, найбільш класичних кольорів загару - від приглушеного хакі до м'якого кемела.

Відтінки загару

Золотий металік

Колись думка про блискучий золотий одяг викликала в пам'яті спогади лише про концерти зарубіжнихзірок та героїв індійського кіно. Однак, завдяки впливу яскравих елементів металіки, зокрема, золота, на високу моду сучасних подіумів, одяг з подібними елементами теж здобув право на місце під сонцемцієї осені.

Золотий металік

Дублянки-бомбардувальники

Класичний стиль дублянки "аівіатор", що повернувся восени 2016 року, здатний продемонструвати все -від нанесення ракетного удару до ефектної сукні міді.

Дублянки бомбери

Водолазки під сукні

Навіщо чекати до наступної осені, коли ви можете почати тестування цього мега-тренду — сорочки з довгим рукавом, вдягнутої під сукню — прямо зараз? Це дозволяє вдягати обтягуючі сліпи, блискучіпаєтки та коктейльні сукні з глибоким вирізом не тільки на урочисті вечірки, але й серед білого дня.

Водолазки під сукні

Картаті пальто

Осінні подіуми, як правило, приносять більше шотландського стилю, ніж ми можемо з цим впоратися,але в цьому році такі дизайнери одягу, як Кельвін Кляйн та Вікторія Бекхем представили буденні"пледи" в набагато чистішому, тоншому та приглушеному вигляді, і використали принт на всьому – від верхнього одягу до вечірніх суконь.

Картаті пальто

Спущені плечі

Можливо, орієнтуючись на те, що такі моделі одягу були масовими в торгових центрах протягом 2015року, а також навесні 2016, дизайнери вирішили запропонувати їх також на осінь 2016, демонструючи драматичні блузки та розкішні сукні з тонким сексуальним силуетом.

Спущені плечі

Рожевий і жовтий

На перший погляд, це сучасне кольорове поєднання більше підходить на весну, ніж осінь, але відомі дизайнери обережно використали окремі відтінки і перенесли їх на такі суто осінні речі, як жакети та пальто.

Рожевий і жовтий

Брючні костюми

Це, напевно, не випадково, що мода не соромиться оновлювати костюм на осінній. Тонкий, стильний, а часто і барвистий новий костюм так само підходить для вечірки, як і для ради директорів.

Брючні костюми

Осінні квіти

Не кожної осені дизайнери грають з квітами, але на 2016 рік, досить велика кількість диктаторів модивигнали мінімалізм на вулицю і додали невеликі, але сміливі принти на блузи, спідниці, і широкі сукні.

Осінні квіти

Чокери

Не має значення, віддаєте ви перевагу вузьким шовковим шарфам або міцним кольє — простопереконайтеся, що є щось навколо шиї цієї осені, щоб додати трохи шарму до всього - від блузки нагудзиках до коктейльної сукні.

Чокери

 Переведено з http://stylecaster.com/

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення