(0)
Puzzle English
English_Dom

11 порад від щасливих парочок, які не розлучаються

Яка з парочок не мріє жити довго і щасливо, маючи стосунки всім на заздрість? У наш час так важко зберегти почуття, відмовитися від звички "з'ясування стосунків", любити одне одного "і в горі, і в радості". Наша стаття відкриє читачеві 11 секретів щасливих пар, яким вдалося зберегти вогонь їхнього кохання на довгі роки. Чому так важливо бути одне одному підтримкою, захищати і піклуватися про партнера, будувати спільні плани?

Яка закохана пара не мріє про ідеальні стосунки? Щоб жити душа в душу, без сварок і з'ясування «хто правий», служити підтримкою і опорою, вміло маневруючи між бажаннями і зобов'язаннями, між «хочу» і «треба». Всім хочеться бути такою парою, де кожен із партнерів не можуть прожити один без одного і дня. Які говорять «люблю» по 10 разів перед тим, як покласти трубку, і дивляться в очі з обожнюванням навіть після 20-ти років шлюбу. У цій статті ми зібрали для вас топ-11 порад від щасливих пар, які допоможуть пронести любов через довгі роки, не розлучаючись.

поради щасливих пар

1. Сімейні сварки - це нормально

Сприймайте сварки природно. Неможливо прожити життя разом, жодного разу не підвищивши голосу або не розгнівавшись на партнера. З'ясування відносин - нормальний етап у житті пари, коли обидва вчаться жити разом, притираються до недосконалості одне одного. Єдине табу - дозволяти образі брати гору, ваші відносини повинні бути вище всіх конфліктів! Ніколи не ображайте одне одного, з'ясовуючи стосунки. Вирішуючи конфлікт, зосередьтеся на проблемі, а не на партнері. Так ви вирішите проблему і не образите партнера та не залишите гіркий відбиток після сварки.

поради щасливих пар

2. Йдучи на роботу, цілуйтеся!

Не забувайте показувати партнеру, наскільки він важливий для вас. Візьміть за правило цілувати дружину як перед виходом на роботу, так і тоді, коли повертаєтеся з роботи. Частіше повторюйте три заповітних слова, шепочіть їх вранці на вушко або кричіть під час сварки, але не будьте байдужими! Відзивайтеся на пестливі імена та милі прізвиська, обіймайтеся.

закони щасливих відносин

3. Цікавтеся справами одне одного

Запитуйте свого партнера про те, як пройшов його день і обов'язково вислухайте. Дуже важливо ділитися подіями дня, вашими внутрішніми переживаннями і мріями. Така практика не тільки зблизить вас, але й покаже, наскільки ви дійсно цінні та дорогі одне одному. 

4. Підтримуйте ідеї партнера

Якщо ваш коханий горить якоюсь ідеєю, дуже важливо підтримувати його в цьому, а не "пиляти" або "виносити мозок". Вірте в нього і його успіх, допомагайте в самореалізації, всіляко надихайте. І це стосується не тільки жінок. Чоловіки, якщо вона багато працює, просуваючи свою справу, - підтримайте її, візьміть на себе частину домашніх обов'язків або догляд за дитиною.

5. Обговорюйте спільні плани

Якщо ви живете разом - займіться спільним плануванням. Наприклад, сплануйте спільну відпустку або хоча б вихідні. Дуже важливо не забувати попереджати половинку про зміну планів (якщо ви затрималися, вас запросили на позаштатну зустріч), це вбереже її від зайвих переживань і покаже вашу турботу. Також дуже важливо завжди повідомляти одне одному де ви перебуваєте. Це питання довіри.

 

6. Проводьте більше часу разом

Іноді в гонитві за успіхом ми забиваємо роботою увесь свій вільний час. Ми проводимо вечори не з коханими, а завершуючи звіти, складаючи бізнес-плани, відвідуючи партнерські зустрічі. У такі моменти варто згадати, що в житті головне? Заради чого всі ці титанічні зусилля і гроші? Не забувайте приділяти час близьким, інакше ризикуєте залишитися один у золотій клітці.

закони щасливих відносин

7. Виявляйте турботу

Коли кохана людина зломлена духовно, а може просто захворіла, краще відмовитися від особистого егоїзму і приділити їй час. Наприклад, збігати за ліками, весь вечір просидіти з грілкою і градусником, вислуховуючи песимістичні прогнози хворого і повертаючи колишню впевненість у своїх силах. Так, все це вимагає часу, якого іноді немає. Однак він буде вдячний вам, а ваші зусилля окупляться сторицею!

поради щасливих пар

8. Захищайте вашого партнера

Якщо хтось дозволяє собі негативні висловлювання на адресу вашого партнера, якщо ви бачите, що ставлення до партнера несправедливо холодне або грубе - ніколи не ігноруйте ситуацію, залишаючи половинку один на один з кривдниками. Захищайте її, відстоюйте її права, покажіть, що вона не самотня, і ви в усьому її підтримаєте. Не забувайте, що ви найближчі одне одному.

9. Не смійтеся над коханими

Ніколи не дозволяйте собі висловлювати образи на адресу партнера, особливо у колі близьких та друзів. Ви повинні пам'ятати, що знання його (її) слабких сторін робить вас обох дуже вразливими одне перед одним. То чи варто користуватися цією сумнівною перевагою чи краще поставитися до його (її) особистості з повагою?

 

10. Поважайте сім'ю партнеразакони щасливих відносин

Як би сильно вам не подобалася сім'я партнера, якими б дивними не здавалися його батьки, не дозволяйте собі зневажливого тону або поведінки в колі її (його) рідних. Знайдіть у них щось хороше, поставтеся до них з розумінням та повагою, похваліть за те, якого чудового вони виростили сина або яку чарівну доньку. Знаходьте на них час, допомагайте і намагайтеся хоч трішки їх полюбити.

11. Влаштовуйте спонтанні сюрпризи

Довготривалі стосунки стають нудними тільки тоді, коли ви самі це допускаєте. Невже так складно частіше дивувати одне одного приємними сюрпризами або влаштовувати романтичні вечори не тільки у свята? Додайте у відносини спонтанності і веселощів: сходіть разом на улюблений рок-концерт, поїдьте на вихідні в маленьку подорож, відвідайте ботанічний сад, влаштувавши там французький пікнік.

Неможливість жити разом довго і щасливо - тільки міф. Цінуйте зв'язок, який колись виник між вами, і любіть одне одного від щирого серця. Будьте щасливі!

Скачайте безкоштовно інфографіку до цієї статті тут

Читайте також "12 сімейних традицій, які зміцнюють відносини"

Читайте також "Генограмма як метод самопізнання"

Читайте також "У хворобі і в здоров'ї. поки смерть не розлучить...

Читайте також "Чому чоловіки люблять лежати на дивані""

Читайте також "Все, що ви хотіли знати про відносини"

Читайте також "3 способи сказати "ні" сімейній рутині"

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення