(0)
Puzzle English
English_Dom

10 виховних фільмів для сімейного перегляду з малюками дошкільного віку

Спільний перегляд фільмів з глибоким змістом має велике значення у вихованні дітей. Це один з найбільш зручних і простих інструментів виховання. Переглядаючи фільми разом з дітьми, ми на життєвих прикладах можемо дати своїм дітям чітке поняття, що таке добро і зло, як потрібно поводитися в певних ситуаціях. Нижче ми пропонуємо добірку кращих фільмів, які із задоволенням подивиться вся родина разом із наймолодшими дітьми.

1. "Попелюшка"

Незважаючи на те, що більшість сучасних дітей після перегляду цього фільму роблять один висновок, що для того, щоб бути прийнятим в пристойному суспільстві потрібно мати гарний одяг, взуття та "карету", а також уміти заспівати пісеньку і станцювати танець, ця казка має більш глибокий зміст. Ця стара, добра казка вчить тому, що мрії збуваються, якщо дуже хотіти і бути добрим та доброзичливим до оточуючих.

Попелюшка. Фільм

2. "Дитина" ( "The Kid"). Фільм Чарлі Чапліна

Чарівна німа комедія про доброту. Ви ще не раз подивитися цей фільм із великим задоволенням.

Дитина. Фільм Чарлі Чаплина

3. "Варвара-краса, довга коса"

Мудра, добра народна казка про те, як потрібно правильно ставитися до людей і до всього, що робиш.

Варвара краса, довга коса. Фільм

4. "Казка про втрачений час"

Дуже повчальна казка про те, які наслідки може мати даремна втрата часу.

"Казка про втрачений час"

5. "Бетховен"

Старий, улюблений фільм про великого і доброго собаку на ім'я Бетховен, який вчить добру, терпінню і любові.

"Бетховен" фільм для дітей

6. Олівер Твіст

Екранізація класичного роману Чарльза Діккенса про драматичну історію маленького хлопчика-сироти, який незважаючи на всі жахливі труднощі його життя, зміг зберегти совість і віру в добро. Незважаючи на те, що події роману відбуваються у XIX столітті, багато проблем суспільства залишаються актуальними і зараз. Під час перегляду цього фільму, вам буде що прокоментувати дитині.

Олівер Твіст фільм

7. "Чук і Гек"

Чарівний радянський фільм за оповіданням Аркадія Гайдара про пригоди двох братів, які вирушили з мамою до тата в далеку експедицію. Цей фільм - хороший привід показати, яким було життя за часів наших бабусь і дідусів.

"Чук і Гек" Фільм

8. "Звуки музики"

Американський мюзикл, знятий у 1965 році на основі реальних подій родини фон Трапп, яка втекла з Австрії від фашистів. Крім того, що у фільмі звучить прекрасна музика (саундтрек мюзиклу став золотим і платиновим), цей фільм зачаровує своєю добротою. Згідно з опитуваннями, 42% дітей після перегляду цього фільму намагаються вести себе по-особливому, копіюючи благородні манери головних героїв-дітей фільму. До речі, вокальний ансамбль, що складається з онуків і правнуків сім'ї фон Трапп, існує до цих пір.

"Звуки музики" фільм-мюзікл

9. "Звільніть Віллі"

Зворушливий фільм для всієї родини про дружбу маленького хлопчика і "кита-вбивці".

"Звільніть Віллі" фільм

10. "Ласкаво просимо або стороннім вхід заборонено"

Смішна радянська комедія про життя дітей в піонерському таборі. Крім того, що ви від душі сміятиметеся, ви зможете разом з дітьми проаналізувати безліч життєвих ситуацій.

"Ласкаво просимо або стороннім вхід заборонено" фільм

 

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення